Любомир Воробій

Народився 13 квітня у с. Загіря Рогатинського району. Навчався у Рогатинській СШ № 1.

Після закінчення навчання на економічному факультеті Львівського університету ім. І. Франка у 1982 р., працював головним економістом, фінансовим директором, директором на машинобудівних підприємствах Львова. Одночасно займався дослідницькими пошуках в архівах Львова та Івано-Франківська, написав низку краєзнавчих статей, видав історико-краєзнавчу монографію. 

Побував у багатьох країнах Європи, володію польською мовою. Маю дозвіл на здійснення туристичного супроводу як екскурсовод.


Відгуки (8)
Залишити відгук

О
Ольга 04.12.2018 19:55 Відповісти

Цікава, пізнавальна екскурсія. Оригінальна архітектура та чудовий інтер'єр та захоплююча розповідь п.Любомира.

user
Відмінити Відповісти
О
Оксана 15.04.2022 03:00 Відповісти

Їздила у тур-відпустку, де пан Любомир був керівником групи. Дуже освічений, цікавий, приємний. Дякую за прекрасні враження

user
Відмінити Відповісти
ПС
Помазанова Світлана 16.04.2022 03:00 Відповісти

Вeлика подяка пану Любомиру за тур "Навколо Карпат за 7 днів" (22.09.18-28.09.18)Отримали морe вражeнь та вeликe задоволeння від подорожі. Цe справжній профeсіонал та порядна людина. Зичимо пану Любомиру міцного здоров'я та приємних eкскурсантів. Також окрeма подяка нашому водієві Роману!

user
Відмінити Відповісти
КМ
Козир Маргарита 30.01.2023 16:38 Відповісти

Тур дуже сподобався, перевершив усі очікування! Найбільше сподобалось - термальні басейни, відпочила душею. Повний релакс! Дигустація вина, Буйволина ферма, ночі у господарів, екскурсії по замкам - хочеться запам‘ятати на усе життя. Відпочивали в садибі у Моріки. Перший досвід зупинки саме у садибах. Це неймовірно! Кожна страва, відношення до гостей, розмови - дякую за таке задоволення та щирість❤️ 3 дні були дуже насиченими. Дякую екскурсоводу Вікторії за чудову атмосферу та настрій! Дякую за те, що закохалась у Карпати ще більше☺️ Хочеться ще поїхати🌍

user
Відмінити Відповісти
ПО
Переверзєва Ольга 01.05.2023 23:16 Відповісти

Дякую, за цікаву подорож до Ужгорода.

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ГК
Галина Корольова 06.08.2023 13:23 Відповісти

чудовий тур,"Польськи дует Красічин та Перемишель"море вражень і хороший настрій під час усієї мандрівки.Окремо дякую Відвідай за подарунковий сертифікат,обовязково скористаюсь.

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді

Залишити відгук