Любомир Воробій

Народився 13 квітня у с. Загіря Рогатинського району. Навчався у Рогатинській СШ № 1.

Після закінчення навчання на економічному факультеті Львівського університету ім. І. Франка у 1982 р., працював головним економістом, фінансовим директором, директором на машинобудівних підприємствах Львова. Одночасно займався дослідницькими пошуках в архівах Львова та Івано-Франківська, написав низку краєзнавчих статей, видав історико-краєзнавчу монографію. 

Побував у багатьох країнах Європи, володію польською мовою. Маю дозвіл на здійснення туристичного супроводу як екскурсовод.


Відгуки (17)
Залишити відгук

О
Ольга 04.12.2018 19:55 Відповісти

Цікава, пізнавальна екскурсія. Оригінальна архітектура та чудовий інтер'єр та захоплююча розповідь п.Любомира.

user
Відмінити Відповісти
О
Оксана 15.04.2022 03:00 Відповісти

Їздила у тур-відпустку, де пан Любомир був керівником групи. Дуже освічений, цікавий, приємний. Дякую за прекрасні враження

user
Відмінити Відповісти
ПС
Помазанова Світлана 16.04.2022 03:00 Відповісти

Вeлика подяка пану Любомиру за тур "Навколо Карпат за 7 днів" (22.09.18-28.09.18)Отримали морe вражeнь та вeликe задоволeння від подорожі. Цe справжній профeсіонал та порядна людина. Зичимо пану Любомиру міцного здоров'я та приємних eкскурсантів. Також окрeма подяка нашому водієві Роману!

user
Відмінити Відповісти
КМ
Козир Маргарита 30.01.2023 16:38 Відповісти

Тур дуже сподобався, перевершив усі очікування! Найбільше сподобалось - термальні басейни, відпочила душею. Повний релакс! Дигустація вина, Буйволина ферма, ночі у господарів, екскурсії по замкам - хочеться запам‘ятати на усе життя. Відпочивали в садибі у Моріки. Перший досвід зупинки саме у садибах. Це неймовірно! Кожна страва, відношення до гостей, розмови - дякую за таке задоволення та щирість❤️ 3 дні були дуже насиченими. Дякую екскурсоводу Вікторії за чудову атмосферу та настрій! Дякую за те, що закохалась у Карпати ще більше☺️ Хочеться ще поїхати🌍

user
Відмінити Відповісти
ПО
Переверзєва Ольга 01.05.2023 23:16 Відповісти

Дякую, за цікаву подорож до Ужгорода.

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ГК
Галина Корольова 06.08.2023 13:23 Відповісти

чудовий тур,"Польськи дует Красічин та Перемишель"море вражень і хороший настрій під час усієї мандрівки.Окремо дякую Відвідай за подарунковий сертифікат,обовязково скористаюсь.

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ОД
Олександр Дук 02.10.2023 14:35 Відповісти

Ця поїздка була для мене другою спробою з компанією "Відвідай", і попри ряд дрібних неузгоджень, вона залишила приємні враження від цілого туру. Спершу хочу сказати, що вже після першої поїздки з цією компанією мене вразила їхня уважність до клієнтів, гарний вибір локацій та організація туру, чудова робота гіда. Це було головним мотивом для вибору "Відвідай" наступного разу. Тур "АДРІАТИЧНИЙ МІКС" виявився дуже цікавим і насиченим. Локації були гарно підібрані, і тур був інтенсивним, але при цьому не переобтяжений. Однак слід визначити, що деякі недоліки нам таки зустрілись. Перед початком туру ми спілкувалися з менеджером Оленою Горбаль. Спілкування не завжди було гладким, і були моменти, коли щось замовчувалось або забувалось, приходилось нагадувати. Це створювало деякі труднощі, але, врешті-решт, нам вдалося забронювати тур. Найбільшим недоліком виявилася організація управління групою. Група була великою - понад 50 чоловік, і гід Любомир не завжди впорався з керуванням групою. Це вплинуло на зручність та безпеку групи під час піших переходів. Відсутність радіогіда не дозволяла в такій групі завжди почути розповіді гіда. Також, підготовка гіда до маршруту була не найкращою. Іноді він не міг надати чіткого розпису заходів, пояснюючи це своєю незнайомістю з місцевістю. Ми вважаємо, що перед організацією подібних поїздок гідам слід було би більше підготуватися, включаючи пройдення маршруту самостійно. Також виникли проблеми з розкладом, коли група чекала автобус протягом півгодини або більше, або коли переносився виїзд автобуса без попереднього повідомлення. Гід також не завжди надавав достатньо інформації про місцевості та плани екскурсій. Щодо харчування в готелі, розумію, що якість може варіюватися, але пропозиція оплати всіх вечерь наперед не була до кінця зрозумілою. Можливо, було би краще збирати кошти за кожну вечерю окремо, щоб уникнути незручностей. Розумію, що це може створювати додаткові клопоти для гіда, але ми вважаємо, що комфорт і задоволення туристів мають бути на першому місці. Загалом, не дивлячись на невеликі недоліки, цей тур був цікавим і захоплюючим. Якщо б компанія "Відвідай" звернула більше уваги на організацію та підготовку гідів, це був би ідеальний тур. Ми сподіваємося, що ваша компанія буде продовжувати покращувати свої послуги для майбутніх подорожей.

user
Відмінити Відповісти
ТЯ
Тетяна Ярмусевич 02.01.2024 19:52 Відповісти

Завтра закінчується наш тур, а я вже хочу висловити вам щиру подяку за організацію цієї прекрасної подорожі! Особлива подяка нашому гіду пану Любомиру, за цікаві розповіді і творчий підхід, як при переїздах, так і під час екскурсій , за те, що відкрив для мене і моїх дітей неймовірно гарне Закарпаття❤️ Вже знаємо, що хочемо побачити наступного разу. Обов'язково буду рекомендувати "Відвідай" рідним і знайомим. ДЯКУЮ, ви чудові🇺🇦❤️

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
user
Host Clever 20.01.2024 18:58 Відповісти

Я буду з дружиною чотири рази на рік у такому турі «Новорічне Зааарпаття», якщо ви маєте ласку зробити: «Термальне Закарпаття» з чотирма відвідинами термальних басейнів … а краще - п’ять раз за тур. Дякуємо за кращій Новий рік!

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
РІ
Рудик Ірина 14.02.2024 17:38 Відповісти

Наша родина багато подорожує. І за кордон і по Україні. Але відгук захотіла написати вперше за багато років. Ми завжди обираємо активні тури.З турфірмою Відвідай подорожуємо не вперше. Цей тур Карпатські новинки за 5 днів- особливий. Ми вперше в тур взяли з собою онучку..Повне захоплення! Локації, програма, краса Закарпаття, Карпат-все чудово! Але хочу виразити від нас велику подяку нашому гиду Любомиру. Спокійний, врівноважений, чудовий організатор, а саме головне- великий знавець історії. А як Любомир розповідає- заслухаєшся. Велика подяка, низький уклін!.Люди, подорожуйте, і мирного нам усім неба!

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді
ЛБ
Лілія Брунда 24.03.2024 14:51 Відповісти

Як зійдуть сніги із гір потоками, Ой, глибокими, навесні. Квіткою наснишся синьоокою Вдалині мені, вдалині... Ще з минулого року марилися мені чудесні карпатські крокуси на вершинах гір. Майоріли та кликали до себе. А хто я така, щоби відмовлятися від такого квітучого запрошення в гори? Отож, 16 березня разом з туроператором "Відвідай" вирушили ми на гарнезну екскурсію "Синевирський перевал - крокуси у с. Колочава - водоспад Шипіт". Безперечна умова вдалої екскурсії - хороший гід (у нас був саме такий; впродовж усієї дороги він розповідав нам безліч цікавих фактів про міста, села та пам'ятки, що майоріли дорогою). Перша зупинка "Синевирський перевал" (висота 793 м); не найвищий перевал дорогою до Колочави, проте він мальовничий та з гарними краєвидами для фото. Далі можна вирушити або до озера Синевир, або ж до Колочави (як зробили ми). У Колочаві, окрім крокусів, знаходиться аж 10! музеїв (деякі з них унікальні), а також там є дуже цікаві та єдині у своєму роді пам'ятники на кшталт пам'ятника Заробітчанам, Вівчару, останньому карпатському опришку Миколі Шугаю та вчительці з Вкраїни. Крокуси починають з'являтися на подвір'ях місцевих жителів від самісінького початку села. У музеї-скансені "Старе село" вони ростуть маленькими та великими килимами. Окрім прекрасних квітів та яскравих світлин тут можна дізнатися безліч цікавої інформації про життя та побут жителів Закарпаття, а також історію славнозвісної Колочавської вузькоколійки (але тут вам теж має пощастити з гідом, на жаль, не усі вони однаково цікаві). Найбільше крокусів все ж можна побачити у садках місцевих жителів, які охоче дозволять вам зробити гарні світлини за 20 гривень. Крайньою зупинкою був водоспад Шипіт (Шипот, Шопіт). Найкрасивіший для мене особисто (поки що) карпатський водоспад серед усіх, які я бачила (для чіткості розуміння, у Карпатах я найчастіше влітку, а водоспади найбільш повноводні навесні, тому враження можуть бути різні). Влітку біля Шипоту проходить фестиваль, про який писав у своїй книзі "Трохи пітьми" Любко Дереш (по факту всі можливі роди й види неформалів збираються тут напередодні Івана Купала, аби випити максимальну кількість алкоголю та стрибати вночі голяка через полум'я; кажуть, що то враження не для слабких нервами). Для мене отакі короткі мандрівки допомагають перемикнути мізки та допомогти економіці України та ЗСУ (частину прибутку від подорожі оператор передає на потреби нашого війська). Тож, любіть Україну та намагайтеся побачити усі її куточки (а зараз - особливо!)

user
Відмінити Відповісти
Показати відповіді Приховати відповіді