Lunch is held in Boryslav restaurants. Approximate cost 150 UAH
-
Фото









У вартість входить: Новорічні вечорниці, святкова вечеря, проїзд, супровід гіда, екскурсійний супровід та страхування.
Зустрінь Новорічну ніч в українських давніх традиціях та компанії близьких по духу людей!

Львів (виїзд о 12:00) — Трускавець (цікава прогулянка містом) —Борислав (канатно- крісельна дорога, милування засніженими пейзажами, смачнющий обід) — Дрогобич (дегустація зігріваючих медів та екскурсія містом) — Підгородці (Новорічні вечорниці та святкова вечеря) — Львів (поверненняя о 06:00).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Трускавець – місто-парк, унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, розташований у живописній передкарпатській долині. Містечко всесвітньовідоме своєю лікувальною мінеральною водою “Нафтуся”, яку можна дегустувати в центральному бюветі мінеральних вод. В гостей міста викликають захоплення чудові дерев’яні вілли, побудовані в закопанському стилі (ХІХ-ХХ ст.).
На околиці м. Борислав знаходиться гірськолижний комплекс “Буковиця”. Найвищою точкою гірськолижного комплексу є схил гори Буковиця, з висотою 564 метри над рівнем моря (висота самої гори 625 м, ширина - 1050 м). Тут знаходяться: 3 лижних траси різної складності, 1 сноутюбінгова траса, канатно-крісельний та бугельний витяги. Даний комплекс чудовий вибір для відпочинку.
Це місто має свою неповторну ауру і шарм та заманює великою кількістю архітектурних пам’яток. Дрогобич – одне з найгарніших міст Західної України, столиця солеваріння, з нього походять Юрій Котермак-Дрогобич і Бруно Шульц.
Найвизначнішою пам’яткою Дрогобича є дерев’яна бойківська церква святого Юра (XV ст., 1657р.), яка занесена в список ЮНЕСКО. Обов’язково слід відвідати ансамбль площі Ринок з ратушею та дві найстаріші споруди міста: готичний костел святого Бартоломея (1392р.) і дзвіниця (ХІІІ ст.), яка була перебудована з давньоруської оборонної вежі.
У місті також знаходиться один з найстаріших заводів Європи, який працює і до цього часу – Дрогобицький солеварний завод (ХІІІ-ХХІ ст.), де можна побачити як виварюють сіль, придбати її і сувеніри з неї. Слід також оглянути найбільшу в Галичині хоральну синагогу (1842р.), церкву Воздвиження Чесного Хреста (XVI ст.), Галерею сакрального мистецтва музею “Дрогобиччина”. Особливе зацікавлення викликає Відділ європейського мистецтва музею “Дрогобиччина, де можна ознайомитися зі збереженими фресками Бруно Шульца та чудово відреставрованою і вишуканою колекцією скарбів графа Кароля Лянцкоронського із Роздолу.
Це місто – одне з найгарніших міст Західної України, де можна скуштувати натуральні алкогольні напої з меду. Тут функціонує підприємство “Українські Медовари” - це єдине в Україні сертифіковане підприємство, яке виготовляє медові напої. Створене у 2017 році завдяки зусиллям дрогобицького пасічника, для якого напої з меду є хоббі і великим натхненням та Волинськими пасічниками, які мають 10-річний досвід у виготовленні медових напоїв різноманітних видів і мають численну кількість нагород і медалей як на всеукраїнських так і на міжнародних конкурсах.
Медові напої навіть у давнину становили окрему елітну групу п’янкого питва, споживання якого не шкодило а, навпаки, сприяло оздоровленню людей. Україна, як один із найбільших виробників меду в світі, завжди славилася своїми чудовими медовими хмільними напоями.
На дегустації Ви зможете скуштувати «Медівку» (суто зброджений продукт, що по праву належить до найстаріших хмільних напоїв світу), та «Медак» (це бальзам на основі меду, плодів та настоянок трав).
Мало хто догадується, що тут у 1833-1848р. існував перший в Україні зоопарк, який заснував відомий галицький натураліст Костянтин Станіслав Петруський. У зоопарку було понад 500 видів тварин зі всього світу. Зараз на території де був маєток видатного вченого знаходиться етно-музей у майстер-класах “У дворі”, тут можна дізнатися про матеріальну і духовну культуру українців-горян – бойків, купити домашнього хліба та сувенірів ручної роботи.

- новорічні вечорниці,
- святкова вечеря,
- проїзд комфортабельним транспортом,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійний супровід на місцях,
- страхування.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- дегустації.

Канатно-крісельна дорога на гору "Буковиця" (в дві сторони): (в дві сторони): загальний, студентський, учнівський - 150 грн., пенсіонери, учасники АТО, діти до 12 р. - 100 грн.; діти до 6 р. - безкоштовно.
Дегустація медівки та медака на підприємстві “Українські Медовари”: загальний, пенсійний, студентський - 150 грн.

Новорічна програма:
- бойківські новорічні обряди
- майстер-класи з народних співів (коляди)
- майстеркласи з традиційних бойківських танців
- виступ колективу троїстих музик
- програма в музеї бойківської культури (ткацтво, прядіння, маслозбивання, модернізування
народного одягу) - застілля в три заходи:)
Меню новорічної вечері:
- Грибна юшка та бойківський ощипок
- Борщ та яворівський пиріг
- Голубці ( з м’ясом та рисом)
- Тарталетки з сирною начинкою, печінковим паштетом та грибами
- Канапе з салом та квашениною
- Печена картопля з салом, часником та кручеником (куряче філе з овочами, моцареллою у
вершках) - Бойківська випічка в кльоші (медівник, сирник,маківник, вафельник зі згущеним молоком,
горішки та грибочки печені, солодкі їжачки) - глінтвейн.


У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

