Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа
















Всесвітньовідомий Чернівецький університет, давні і унікальні храми, участь у майстер-класах, долина тюльпанів

1 день: Львів (виїзд о 08:00) / Івано-Франківськ (виїзд в 10:30) – Чернівці (екскурсія університетом і містом, обід, вільний час та вечеря) – Чернівецький р-н (поселення в готель о 21:30).
2 день: Чернівецький р-н (сніданок і виїзд о 08:40) – Топорівці (огляд храмів) – Садгора (синагога) – Мамаївці (долина тюльпанів) - Лужани (церква) – Чортория (екскурсія в музей І.Миколайчука) – Вашківці (обід, екскурсія по музею Маланки та майстер-клас із виготовлення масок) – Івано-Франківськ (поверненя о 20:30) / Львів (повернення о 23:00).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)
Івано-Франківськ, вул. Галицька, 203. Зупинка "Радіоринок".

По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.
Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).
Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Не кожне село України може похвалитися двома фантастичними церквами та ще й з однаковою назвою. Давніша з них, мурована оборонна церква св. Іллі (1560р.) із дзвіницею, є чудовим зразком буковинських церков хатнього типу, але із прихованими куполами. Її сестра Ільїнська церква (1914р.) є одною із найгарніших церков нашої країни, ззовні схожа на красивий замок з вежами. Частину грошей на побудову цього храму дав цісар Франц-Йосип, а вдячні парафіяни вирізьбили для нього пишний трон, який і досі зберігається в цій надзвичайно величній святині.
Колишнє містечко “Садаґура”, що зараз є частиною Чернівців, колись завдяки барону Ґартенберґу мало свій монетний двір. Воно відоме також тим, що тут жив і проповідував відомий хасидський пророк Ізраель Фрідман, від цього славного минулого залишилася відреставрована синагога (1842р.) в мавританському стилі та палац садаґурських цадиків.
Щоб побачити красиві тюльпанові поля вже нема потреби їхати в Голландію, бо неподалік від Чернівців, щороку зацвітає понад п’ятдесят сортів цих квітів утворюючи яскравий і різнокольоровий геометричний візерунок. Запрошуємо й вас помилуватися цими квітами які віддавна є символами багатства і знатності.
У селищі знаходиться найдавніший мурований храм Буковини Вознесенська церква (ХІІІ ст.), в якій нещодавно під час реставрації було відновлено фрагмент фресок з Юрієм-змієборцем (ХІІІ-ХІV ст.), які не мають аналогів в Західній Україні.
У цьому мальовничому селі, на березі Черемошу народився видатний український актор, сценарист, композитор, режисер Іван Миколайчук, який знявся в 30 фільмах, найвідоміші з яких: “Сон”, “Тіні забутих предків”, “Білий птах з чорною ознакою”, “Вавилон ХХ”. Зараз у відбудованій хаті розташований Мистецько-меморіальний музей-садиба І. Миколайчука, а розповідають про геніального митця його родичі.
Вже відоме на всю Європу село, де щорічно на Старий Новий рік відбувається святкування Маланки, т.з. “Переберія” (переодягання). Це найбільший і найцікавіший український карнавал. Про славні і давні традиції маланкування, можна багато дізнатися в Музеї Маланок, а також побачити традиційні карнавальні костюми “дід”, “ведмідь”, “чорт”, “циган”, “цар і цариця”, в історичні, які притаманні лише цьому регіону “солом’яні ведмеді”, “перукарі”.
Всі хто цікавиться як виготовляються фестивальні маски зможуть ознайомитися із цим народним мистецтвом під час майстер-класу, який відбудеться в садибі народного майстра.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн./ос.; студенти, учні – 35 грн./ос.
Синагога у Садгорі: загальний - 15 грн./ос.
Долина тюльпанів (Мамаївці): загальний – 150 грн./ос., діти до 12 років – 50 грн./ос., діти до 6 років – безкоштовно
Музей-садиба І.Миколайчука: добровільна пожертва
Музей Маланки у Вашківцях: загальний - 20 грн./ос.
Майстер-клас із виготовлення карнавальних масок: загальний - 35 грн./ос.

Комфортний готель неподалік Чернівців, 2-х і 3-хмісні номери з вигодами в номері.

Обід відувається в ресторані "Файно" м. Чернівці. Меню: салат з капусти, борщ, картопля з м'ясом по-домашньому, хліб, узвар. Вартість 130 грн./ос.
Вечеря відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Чернівці.
Відбувається в ресторані готелю. Меню: яєшня, овочі, м'ясна нарізка, хліб, чай. Вартість 100 грн./особа.
В кафе "Прайм" міста Вашківці. Меню: суп з фрикадельками, гречка з відбивною, салат овочевий, хліб, узвар. Вартість 110 грн./ос.
Можна повечеряти під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

