Принади Брюхович: дегустації та архітектура

Розточчя, дегустації сирів, риби та наливок, чебуреки, музей модерної скульптури та храми

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (10:00) – Голоско (церква) – Брюховичі (огляд фортів та скелі, історичний центр селища, вокзал, церква Різдва Богородиці УГКЦ, вілли санаторію “Львів”, обід-перекус у “Чебуречна”, музей модерної скульптури М.Дзиндри, церква св. Трійці на хуторі Гамулець, дегустація козячих сирів на сироварні, дегустація копченої риби та наливок у дегустаційному залі “Золота рибка”) – Львів (повернення о 21:00).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Брюховичі
Брюховичі Здавна славилися своїми лісами, млинами та каменоломнями, однак кардинальні зміни в житті селища сталися після прокладення залізниці. Зручне транспортне сполучення сприяло перетворенню Брюхович спочатку на улюблену рекреаційну зону для міщан, а згодом на модний кліматичний курорт, який пу...

Брюховичі

Здавна славилися своїми лісами, млинами та каменоломнями, однак кардинальні зміни в житті селища сталися після прокладення залізниці. Зручне транспортне сполучення сприяло перетворенню Брюхович спочатку на улюблену рекреаційну зону для міщан, а згодом на модний кліматичний курорт, який путівники того часу називали найкращим оздоровчим центром північної Галичини.

Атмосфера Брюхович якнайкраще сприяє роздумам - як про вічність, так і про насущне. Тому не дивно, що в селищі крім храмів і кількох монастирів різні релігійні конфесії представлені поважними закладами, серед яких Римо-Католицька Вища Духовна семінарія, Василіянський інститут філософсько-богословських студій, Реколекційно-Відпочинковий Центр Львівської Архиєпархії УГКЦ, Релігійний центр Свідків Єгови.

Голоско

Колись ця частина сучасного Львова належала до Брюховичів, як Голоско Велике. До наших днів дійшла чудова церква Успіння пр. Анни (1770р.) УАПЦ, розташована на горбочку між пагорбами Розточчя.

Брюховичі – Форт

На пагорбі З’явленської гори біля Брюховичів зберігся форт (1887-1912р.), який автро-угорська влада збудувала для захисту Львова від царської Росії. Укріплення складається з критих галерей із бійницями та мережі окопів, та є одним із одинадцяти, тих що оточували Львів навколо.

Брюховичі – Церква

Цей чудовий храм був збудований як костел Христа Царя (1925-1939рр.) за проектом архітектора Мар’яна Нікодемовича, а зараз це церква Різдва Богородиці УГКЦ.

Брюховичі – Санаторій “Львів”

Відомий у минулому лікувальний заклад, частиною якого є декілька збережених мальовничих віл, котрі залишилися з дорадянської епохи і нагадують про колишню розкіш.

Брюховичі – Чебуречна

Візитною карточкою селища по праву є “Чебуречна”. Вважається, що кожен, хто приїжджає в Брюховичі, має посмакувати місцевими чебуреками, які готують із двома начинками м’ясом і сиром. Незважаючи на скромний інтер’єр та невибагливе обслуговування, це кафе завжди користуєся популярністю серед людей різного достатку.

Брюховичі – Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Селище повинне бути відоме не лише своїми чебуреками, але й завдяки унікальному музею модерної скульптури Михайла Дзиндри. Музей нараховує 808 шедеврів абстрактного мистецтва різних форм і розмірів. Напрям мистецтва, репрезентований музеєм, сьогодні є одним з найперспективніших в світі. Це свято форми, динаміки, кольору та уяви, яке підкреслює взаємодію людини, скульптури і природи надовго запам’ятається Вам.

Брюховичі-Гамулець

Тут на схилі гори милує око старовинна церква св. Трійці (1756р.) Храм є пам’яткою архітектури національно значення і належить до рідкісного типу двокамерних церков, який складається лише із двох зрубів. Дуже цікавим є т.з. “бабинець”, який увінчує маківка на вежечці.

Брюховичі – Малі Грибовичі

Посеред букового лісу, з майже карпатськими пейзажами, розташована козяча міні-ферма “Наші кізоньки”. Її засновницю пані Лесю колись вилікувало козяче молоко і вона вирішила розводити кіз і ділитися здоровою їжею з іншими. Зараз на господарстві є біля десяти кіз, з молока яких виготовляється п’ять видів м’яких і твердих сирів, а також морозиво. Неподалік від міні-сироварні є джерело, де можна набрати смачної води.

Брюховичі - Рибне господарство

Містечко здавна славилося своїми водоймами і рибою, продовжують ці традиції і підприємці із компанії “Золота рибка”. Тут можна побачити цех, де коптять рибу, покуштувати декілька видів риб (скумбрія, салака, сайра, …) та продегустувати три наливки (дубова, калганівка і зубрівка). Все, що сподобається, можна придбати додому, щоб вгостити шановних гостей.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей модерної скульптури М.Дзиндри: загальний – 30 грн., студентський – 25 грн., пенсійний, учнівський – 15 грн.

Дегустація 5-ти видів козячих сирів: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 60 грн.

Дегустація 2-ох видів копчених риб і 3-ох настоянок: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 50 грн.

mealХарчування
1-й день
Обід

відбувається у кафе “Чебуречна” смт. Брюховичі. Пропоноване меню: чебуреки із м’ясом і сиром (2 чебуреки). Вартість - 44 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Принади Брюхович: дегустації та архітектура