Принади Брюхович: дегустації та архітектура

Розточчя, дегустації сирів, риби та наливок, чебуреки, музей модерної скульптури та храми

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (10:00) – Голоско (церква) – Брюховичі (огляд фортів та скелі, історичний центр селища, вокзал, церква Різдва Богородиці УГКЦ, вілли санаторію “Львів”, обід-перекус у “Чебуречна”, музей модерної скульптури М.Дзиндри, церква св. Трійці на хуторі Гамулець, дегустація козячих сирів на сироварні, дегустація копченої риби та наливок у дегустаційному залі “Золота рибка”) – Львів (повернення о 21:00).

placesЕкскурсійні об’єкти
Брюховичі
Брюховичі Здавна славилися своїми лісами, млинами та каменоломнями, однак кардинальні зміни в житті селища сталися після прокладення залізниці. Зручне транспортне сполучення сприяло перетворенню Брюхович спочатку на улюблену рекреаційну зону для міщан, а згодом на модний кліматичний курорт, який пу...

Брюховичі

Здавна славилися своїми лісами, млинами та каменоломнями, однак кардинальні зміни в житті селища сталися після прокладення залізниці. Зручне транспортне сполучення сприяло перетворенню Брюхович спочатку на улюблену рекреаційну зону для міщан, а згодом на модний кліматичний курорт, який путівники того часу називали найкращим оздоровчим центром північної Галичини.

Атмосфера Брюхович якнайкраще сприяє роздумам - як про вічність, так і про насущне. Тому не дивно, що в селищі крім храмів і кількох монастирів різні релігійні конфесії представлені поважними закладами, серед яких Римо-Католицька Вища Духовна семінарія, Василіянський інститут філософсько-богословських студій, Реколекційно-Відпочинковий Центр Львівської Архиєпархії УГКЦ, Релігійний центр Свідків Єгови.

Голоско

Колись ця частина сучасного Львова належала до Брюховичів, як Голоско Велике. До наших днів дійшла чудова церква Успіння пр. Анни (1770р.) УАПЦ, розташована на горбочку між пагорбами Розточчя.

Брюховичі – Форт

На пагорбі З’явленської гори біля Брюховичів зберігся форт (1887-1912р.), який автро-угорська влада збудувала для захисту Львова від царської Росії. Укріплення складається з критих галерей із бійницями та мережі окопів, та є одним із одинадцяти, тих що оточували Львів навколо.

Брюховичі – Церква

Цей чудовий храм був збудований як костел Христа Царя (1925-1939рр.) за проектом архітектора Мар’яна Нікодемовича, а зараз це церква Різдва Богородиці УГКЦ.

Брюховичі – Санаторій “Львів”

Відомий у минулому лікувальний заклад, частиною якого є декілька збережених мальовничих віл, котрі залишилися з дорадянської епохи і нагадують про колишню розкіш.

Брюховичі – Чебуречна

Візитною карточкою селища по праву є “Чебуречна”. Вважається, що кожен, хто приїжджає в Брюховичі, має посмакувати місцевими чебуреками, які готують із двома начинками м’ясом і сиром. Незважаючи на скромний інтер’єр та невибагливе обслуговування, це кафе завжди користуєся популярністю серед людей різного достатку.

Брюховичі – Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Селище повинне бути відоме не лише своїми чебуреками, але й завдяки унікальному музею модерної скульптури Михайла Дзиндри. Музей нараховує 808 шедеврів абстрактного мистецтва різних форм і розмірів. Напрям мистецтва, репрезентований музеєм, сьогодні є одним з найперспективніших в світі. Це свято форми, динаміки, кольору та уяви, яке підкреслює взаємодію людини, скульптури і природи надовго запам’ятається Вам.

Брюховичі-Гамулець

Тут на схилі гори милує око старовинна церква св. Трійці (1756р.) Храм є пам’яткою архітектури національно значення і належить до рідкісного типу двокамерних церков, який складається лише із двох зрубів. Дуже цікавим є т.з. “бабинець”, який увінчує маківка на вежечці.

Брюховичі – Малі Грибовичі

Посеред букового лісу, з майже карпатськими пейзажами, розташована козяча міні-ферма “Наші кізоньки”. Її засновницю пані Лесю колись вилікувало козяче молоко і вона вирішила розводити кіз і ділитися здоровою їжею з іншими. Зараз на господарстві є біля десяти кіз, з молока яких виготовляється п’ять видів м’яких і твердих сирів, а також морозиво. Неподалік від міні-сироварні є джерело, де можна набрати смачної води.

Брюховичі - Рибне господарство

Містечко здавна славилося своїми водоймами і рибою, продовжують ці традиції і підприємці із компанії “Золота рибка”. Тут можна побачити цех, де коптять рибу, покуштувати декілька видів риб (скумбрія, салака, сайра, …) та продегустувати три наливки (дубова, калганівка і зубрівка). Все, що сподобається, можна придбати додому, щоб вгостити шановних гостей.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Музей модерної скульптури М.Дзиндри: загальний – 30 грн., студентський – 25 грн., пенсійний, учнівський – 15 грн.

Дегустація 5-ти видів козячих сирів: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 60 грн.

Дегустація 2-ох видів копчених риб і 3-ох настоянок: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 50 грн.

mealХарчування
1-й день
Обід

відбувається у кафе “Чебуречна” смт. Брюховичі. Пропоноване меню: чебуреки із м’ясом і сиром (2 чебуреки). Вартість - 44 грн.

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (8)
Розгорнути все
Згорнути все

Принади Брюхович: дегустації та архітектура