Автомандрівки по Україні


Ціна: від 0 до 0грн

  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 0 турів
Доступно 0 турів
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Автомандрівки по Україні

Тури на власному автомобілі по Україні

Якщо Ваша душа прагне до мандрів, але мучать сумніви, щодо безпеки під час групового перевезення, то ми підготували для Вас ідеальний вихід з ситуації — автівко-мандрівки, або ж тури на власному автомобілі!

Автомобільний туризм набирає популярності у всьому світі і ми не залишаємось осторонь та йдемо у ногу з часом. З турботою про Вас — дорогі туристи, наша команда відкрила новий напрям у своїй діяльності: «Автомандрівки».

Ми подбали про те, аби під час туру на своєму автомобілі Ви були в повній безпеці та почували себе максимально комфортно. Тому участь в автоподорожі одночасно братимуть не більше семи автомобілів, а туристи матимуть при собі усі необхідні засоби індивідуального захисту (маски, рукавиці, антисептик) та, звісно, хороший настрій, адже без нього ніяк!

Протягом подорожі відбуватиметься активний екскурсійний супровід. Гід розповідатиме цікаву інформацію через радіозв’язок (FM модулятор, конференц-зв’язок, рації), що зробить Вашу поїздку легкою та наповненою новими враженнями. Слухаючи гіда в дорозі, Ви можете спостерігати за дивовижною природою та прекрасною архітектурою з вікна власного автомобіля.

Учасники авто-туру їдуть колоною з наперед узгодженими місцями зупинок біля туристичних об’єктів, де проводитиметься екскурсія. Під час карантинних обмежень перевага надається місцям на свіжому повітрі, без масових скупчень людей.

Вартість автомандрівки вказана з однієї машини та не залежить від кількості осіб, відповідно в авто може знаходитись стільки людей — на скільки він розрахований.

Запрошуємо Вас приєднатись до автотуризму та набратись позитивних емоцій, радості та натхнення разом з нами!