Таємниці львівських аптекарів

Екскурсія присвячена історії львівського аптекарства - із відвідуванням двох аптек-музеїв.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Маршрут екскурсії включає не тільки відвідування аптек-музеїв "Під чорним орлом" та "Під угорською короною", але й пролягає повз давні аптеки, декотрі з яких діють до сьогодні:  “Під імператором Титом”, “Під Срібним Орлом", “На Марійській площі” і не лише!

Час початку та місце зустрічі повідомляється після запису.

Екскурсовод: помічник Таємного аптекаря, Анатолій Гурин.

Примітка: Відвідування Інтерактивного музею "DS Таємна Аптека" відбувається наприкінці екскурсії та триває близько 1 години.

placesЕкскурсійні об’єкти
Львівські аптеки
Львів ніколи не переставав дивувати своєю неперевершеною архітектурою, храмами, кам'яницям, скульптурами та цікавими закутками. А також славиться видатними винахідниками та аптеками. Аптека “Під чорним орлам” Найстаріша з існуючих музеїв на території Львова та України. В ній збереглись ще з XVII с...

Львів ніколи не переставав дивувати своєю неперевершеною архітектурою, храмами, кам'яницям, скульптурами та цікавими закутками. А також славиться видатними винахідниками та аптеками.

Аптека “Під чорним орлам”

Найстаріша з існуючих музеїв на території Львова та України. В ній збереглись ще з XVII ст: аптекарьське обладнання, книги, штативи старовинні ваги...

Аптека “Під угорською короною”

Відома надзвичайно красивими експозиціями ХVII ст.. Тут можна побачити копію ікони “Ісус Христос як аптекар”, оригінал якої знаходиться у Німеччині (м. Вердер).

Аптека “Під імператором Титом”

Власником аптеки був Теодор Торосевич. Він створив лабораторію в якій здійснював дослідження у галузях фізики, хімії, технології ліків. Саме він уперше зробив хіміко-фізичний аналіз лікувальних властивостей вод Трускавця а у 1836р. дав воді знамениту назву “Нафтуся”.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
Знижки
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
ticketsВхідні квитки

Аптека-музей "Під чорним орлом" (вул. Друкарська, 2): дорослі - 30 грн., студенти - 20 грн., діти - 10 грн.

Інтерактивний музей "DS Таємна аптека" (аптека "Під угорською короною", пл. Соборна, 1): дорослі - 55 грн., студенти - 45 грн., діти - 35 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Таємниці львівських аптекарів