З Бальзаком до Бердичева і Радомишля

Верхівня, Андрушівка, Червоне, Бердичів, Житомир, Радомишль, Коростишів, Новоград-Волинський

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день (п’ятниця): виїзд зі Львова (21:00) – нічний переїзд в автобусі до Верхівні (Житом. обл.).

2 день (субота): Верхівня (екскурсія в музей Оноре де Бальзака, огляд палацу Ганських та сніданок) – Андрушівка (огляд палацу Бержинських-Терещенків) – Червоне (огляд палацу Терещенків) – Бердичів (обід та екскурсія містом) – Житомир (екскурсія в музей космонавтики ім. С.П. Корольова, поселення в готель, вечеря).

3 день (неділя): сніданок і виїзд (08:00) – Радомишль (екскурсія в замок-музей "Радомисль") – Коростишів (огляд гранітного каньйону) – Житомир (обід) – Новоград-Волинський (огляд руїн замку та музею Л.Українки) – Львів (повернення о 23:00).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Верхівня
Невеличке поселення, яке пам’ятає звуки любові класика Оноре де Бальзака до власниці тих маєтків Евеліни Ганської. Саме тут Ви зможете відчути всю глибину 17-ти річного роману французького міщанина і польської шляхтянки.

Невеличке поселення, яке пам’ятає звуки любові класика Оноре де Бальзака до власниці тих маєтків Евеліни Ганської. Саме тут Ви зможете відчути всю глибину 17-ти річного роману французького міщанина і польської шляхтянки.

Читати більше Сховати текст
Андрушівка
До вашої уваги палац-садиба Бержинських-Терещенків збудований у XIX ст.. у стилі французького неоренесансну, що належав цукровому магнату, меценату та засновнику династії Терещенків - Артему Терещенку.

До вашої уваги палац-садиба Бержинських-Терещенків збудований у XIX ст.. у стилі французького неоренесансну, що належав цукровому магнату, меценату та засновнику династії Терещенків - Артему Терещенку.

Читати більше Сховати текст
Червоне
Матимите нагоду побачити неоготичний триповерховий палац (XIX ст.) з восьмибічною вежею на головному фасаді та двома чотирибічними на бічних фасадах. Будівництво було здійснене на замовлення польського шляхтича Адольфа Грохольського, після смерті якого село і палац були продані сину Артема Терещенка...

Матимите нагоду побачити неоготичний триповерховий палац (XIX ст.) з восьмибічною вежею на головному фасаді та двома чотирибічними на бічних фасадах. Будівництво було здійснене на замовлення польського шляхтича Адольфа Грохольського, після смерті якого село і палац були продані сину Артема Терещенка Миколі. Саме тут розпочалась історія українського літакобудування, що пов’язана з ім’ям авіаконструктора Федора Терещенка, який в палаці розмістив свою майстерню.

Читати більше Сховати текст
Бердичів
Місто чотирьох культур. З давніх давен тут проживають українці, поляки, євреї, росіяни. Також воно вважається неофіційною єврейською столицею, адже у XIX ст. 85% населення становили євреї. У вас буде нагода відвідати монастир-фортецю Босих Кармелітів (XVII ст.), де знаходиться Ікона Матері Божої Бер...

Місто чотирьох культур. З давніх давен тут проживають українці, поляки, євреї, росіяни. Також воно вважається неофіційною єврейською столицею, адже у XIX ст. 85% населення становили євреї. У вас буде нагода відвідати монастир-фортецю Босих Кармелітів (XVII ст.), де знаходиться Ікона Матері Божої Бердичівської, а монастирний комплекс визнаний Ватиканом як Санктурій – святе місце; костел Святої Вавари (XVIII ст.), де в березні 1850 року брали шлюб французький письменник-класик Оноре де Бальзак і місцева поміщиця Евеліна Ганська.

Читати більше Сховати текст
Житомир
Одне з найдавніших українських міст запрошує на батьківщину великого українського вченого у галузі ракетобудування і космонавтики Сергія Павловича Корольова, де ви матимете можливість відвідати унікальний музей ім. С.П. Корольова та експозицію «Космос» і ближче познайомитись з життям і діяльністю ць...

Одне з найдавніших українських міст запрошує на батьківщину великого українського вченого у галузі ракетобудування і космонавтики Сергія Павловича Корольова, де ви матимете можливість відвідати унікальний музей ім. С.П. Корольова та експозицію «Космос» і ближче познайомитись з життям і діяльністю цього видатного конструктора.

Читати більше Сховати текст
Радомишль
Запрошуємо відвідати замок-музей «Радомисль» основою якого стала збудована у 1612 році паперова фабрика, що була найбільшою східною спорудою оборонного типу і першою на цих територіях, що забезпечувала потреби православного друкарства. До вашої уваги виставкові зали з історією замку «Радомисль», муз...

Запрошуємо відвідати замок-музей «Радомисль» основою якого стала збудована у 1612 році паперова фабрика, що була найбільшою східною спорудою оборонного типу і першою на цих територіях, що забезпечувала потреби православного друкарства. До вашої уваги виставкові зали з історією замку «Радомисль», музей домашніх ікон ХVII – XIX ст., ландшафтний парк.

Читати більше Сховати текст
Новоград-Волинський
Давнє місто на перетині річок Смілки і Случ. Відоме своїм «звягільським духом», який дав світу багатьох талановитих особистостей, однією з яких є Леся Українка. В місті знаходяться руїни Звягільського замку, які переносять нас в епоху того часу. Музей Лесі Українки гостинно запрошує в гості, де можн...

Давнє місто на перетині річок Смілки і Случ. Відоме своїм «звягільським духом», який дав світу багатьох талановитих особистостей, однією з яких є Леся Українка. В місті знаходяться руїни Звягільського замку, які переносять нас в епоху того часу. Музей Лесі Українки гостинно запрошує в гості, де можна побачити особисті речі письменниці і дізнатись трішки більше про її життя. Архітектура міста, хоч і не масштабна, але не залишить вас байдужими.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Літературно-меморіальний музей Оноре де Бальзака у Верхівні: загальний, пенсійний - 15 грн.; студентський, учнівський - 10 грн.

Музей ім. С.П. Корольова: загальний, пенсійний - 40 грн., студентський, учнівський - 20 грн.

Замок-музей "Радомисль": загальний, пенсійний - 120 грн., студентський, учнівський - 70 грн.

Літературно-меморіальний музей Лесі Українки: загальний, пенсійний - 20 грн.,студентский, учнівський - 10 грн.

keysПроживання
Готель у місті Житомир

Проживання відбувається в готелі у м. Житомир у комфортабельних 2-3-х місних номерах з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Відбувається в кафе в м. Ружин. Орієнтовна вартість: 75-85 грн.

Обід

Відбудеться в кафе в м. Бердичів. Орієнтовна вартість: 95-105 грн.

Вечеря

Відбувається в кафе в м. Житомир. Орієнтовна вартість: 85-95 грн.

2-й день
Сніданок

Відбувається в готелі в м. Житомир. Орієнтовна вартість: 75-85 грн.

Обід

Відбувається в ресторані в м. Житомир. Орієнтовна вартість: 95-105 грн.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

З Бальзаком до Бердичева і Радомишля