Вільнюс

Були часи, коли з містом Вільно (Вільнюс) мусила рахуватися вся Європа, адже воно було столицею Великого князівства Литовського, а значить столицею і для українців. Увесь історичний центр Вільнюса став об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Старе місто вразить різнобарвністю архітектурних форм - це спра...

Були часи, коли з містом Вільно (Вільнюс) мусила рахуватися вся Європа, адже воно було столицею Великого князівства Литовського, а значить столицею і для українців. Увесь історичний центр Вільнюса став об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО. Старе місто вразить різнобарвністю архітектурних форм - це справжній музей просто неба. Литовці та українці кілька сотень років жили в одній державі. Спільна історія – важливий чинник взаєморозуміння зараз. Кожен українець, що приїде до Вільнюса, повинен оглянути церкву Пресвятої Трійці (поч. XVI ст.) та Василіянський монастир, адже вони тісно пов’язані з Берестейською унією, іменами Святого Йосафата Кунцевича та Велямина Рутського. Не варто оминати увагою Костел Святих апостолів Петра та Павла (1668 р.) - храм у стилі бароко з вражаючим інтер’єром.  Класичним прикладом  пізньої архітектури готики є Костел Святої Анни (XIV ст). Прекрасне місце, аби відчути подих історії та побачити запаморочливий вид на місто - Віленські замки XIII-XIV ст. Якщо ж захотілося чогось екстравагантного – завітайте до кварталу Ужупіс. 
Чи знали ви, що автохтонне українське населення ще у кінці XIX століття з’явилося поблизу Вільнюса? Тоді указом російського імператора сюди були переселені жителі поселень на Берестейщині.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 7999 до 7999грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Новинка
Латвія і Литва - балтійська краса
14 відгуків
5д / 4н 10+
Ціна:7999 грн.
Замовити Тур

Перлини Балтії — Рига, Вільнюс, Каунас, Юрмала, замок у Тракаї, Рундальський палац, Крімулда Більше

Доступно 1 турів
Новинка
Латвія і Литва - балтійська краса
14 відгуків

Перлини Балтії — Рига, Вільнюс, Каунас, Юрмала, замок у Тракаї, Рундальський палац, Крімулда Більше

5д / 4н 10+
Ціна:7999грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Вільнюс