Відень та Прага - дует аристократів

Резиденція Гофбург, парк-Шенбрунн, катедра Св. Стефана, Астрономічні курани, Карлів міст, Празький Град, храм Святого Віта і круїз по Влтаві

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (16:00) – нічний переїзд до Польщі через КПП “Краківець / Korczowa” або КПП ‘‘Шегині / Medyka”.

2 день: Wien “Відень” (Шенбрунський палацовий парк, екскурсія центральною історичною частиною міста,  резиденція імператорів Гофбург, катедра Св. Стефана, обід, вільний час) – Brno “Брно”(поселення в готель о 20:30).

3 день: сніданок і виїзд (07:30) – Praha “Прага” (екскурсія центральною історичною частиною міста, Празький Град, Карлів міст та Астрономічні куранти, прогулянка на кораблику та обід, вільний час, танцюючий будинок, поворотна голова Франца Кафки) – повернення нічним переїздом через КПП “Краківець / Korczowa” або КПП ‘‘Шегині / Medyka”.

4 день: повернення у Львів до 11:30 

placesЕкскурсійні об’єкти
Відень
Це місто музики, театру, романтики і смачної кухні. Багато відомих і талановитих композиторів творили і працювали в цій культурній столиці Європи, такі як Бетховен, Моцарт, Гайдн, Шуберт. У Віденському університеті в свій час навчався Іван Франко. Після приходу на ці землі династії Габсбургів місто...

Це місто музики, театру, романтики і смачної кухні. Багато відомих і талановитих композиторів творили і працювали в цій культурній столиці Європи, такі як Бетховен, Моцарт, Гайдн, Шуберт. У Віденському університеті в свій час навчався Іван Франко. 
Після приходу на ці землі династії Габсбургів місто стає столицею Австрійської монархії. Зокрема в XiX ст. Столиця була підкорена Наполеоном Бонапартом. Після поразки в Першій світовій війні вплив династії Габсбургів був обмежений і на зміну монархії прийшов республіканський устрій. Під час Другої світової війни Австрія, включно зі столицею Віднем, була частиною нацистської Німеччини. Лише в 1955 р. країна отримала свою незалежність. 
Історичний центр — багатий на архітектурно вишукані будівлі, історичні пам’ятки та об’єкти. Недарма він внесений в список світової спадщини ЮНЕСКО. Вражає своєю помпезністю резиденція Габсбургів — Гофбург; палацова Площа героїв, яка свідчить про історію і минуле столиці; шедевр європейської готики — кафедральний собор Святого Стефана; Анкерний годинник; найвідоміший оперний театр у світі — Віденська опера; Віденська Ратуша та багато чого іншого. На сьогоднішній день — Відень це сучасне місто. В ньому знаходяться штаб-квартири багатьох міжнародних організацій, т.я. МАГАТЕ, ОБСЄ, ООН та інших.

Читати більше Сховати текст
Прага
Це серце центральної Європи. Вона сплітає в собі невимовний старовинний шарм і сучасність, вражаючи своєю архітектурною елегантністю та історичною важливістю. Перші слов’янські поселення на території сучасної Праги датуються VI ст. А найдавніший замок Празький град був побудований в IX ст на березі...

Це серце центральної Європи. Вона сплітає в собі невимовний старовинний шарм і сучасність, вражаючи своєю архітектурною елегантністю та історичною важливістю. Перші слов’янські поселення на території сучасної Праги датуються VI ст. А найдавніший замок Празький град був побудований в IX ст на березі річки Влтави. З тих пір місто стало столицею Чеського князівства. Найбільшого розквіту столиця досягла в XIV столітті під час правління Карла IV. В XV столітті, в епоху Рудольфа II, Прага стала центром алхімії та мистецтва. Пізніше стала сценою для подій Тридцятирічної війни та створення самостійної Чехословаччини в 1918 році. У XX столітті випробувала комуністичний режим, але 1989 рік приніс падіння “Залізної завіси” та повернення до демократії. Історичне минуле сильно вплинуло на центральну частину міста. Староміська площа вражає своїм поєднанням різних архітектурних стилів (готики, бароко, ренесансу, рококо) і атмосферою Cередньовіччя. На площі виділяється Церква матері Божої перед Тином – витвір архітектури, що заворожує своєю красою. Кожен з нас хоч раз має побачити Празькі куранти і прогулятись Карловим мостом, а також випити знаменитого празького пива! Прага – це не лише кам'яна історія, але і душа країни, яка долає час. Вечірні вогні вуличок, фасади пам'яток, аромат кави та струмки Влтави творять неповторну амальгаму відчуттів, що вражають і занурюють в атмосферу вічної краси.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • аудіогіди 3є/ос;
 • курортнтий збір в готелі 2є/ос.
Знижки
 • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Обов’язкова оплата аудіогідів: 3 Євро/ос

Курортний збір в готелі: - 2євро/особа

Проїзд на метро у м.Відень:  Одноразова поїздка -дорослий 2.5Євро, дитина (6-15р) - 1.20 євро

Кораблик по Влтаві з обідом у вигляді швецької лінії (2год): звичайний – 38 євро, діти (120-150см) – 21 євро.

mealХарчування
2-й день
Сніданок

можна перекусити під час стоянки автобуса на автозаправній станції на трасі.

Обід

 овочевий суп, шніцель, картопля, салат з капусти та десерт на вибір штрудель або захер – 22 євро. чай/кава/сік/вода додатково - 4.5євро.

Вечеря

можна купити продуктів у супермаркетах Відня чи Брно, щоб перекусити у готелі.

3-й день
Сніданок

у готелі, входить у вартість туру.

Обід

у 2-годинному круїзі у формі шведського столу , входить у вартість квитка круїзу.

Вечеря

 можна купити продуктів у супермаркетах Чехії, щоб перекусити в автобусі по дорозі до кордону.

4-й день
Сніданок

можна перекусити під час стоянки автобуса на автозаправній станції на трасі.

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Відень та Прага - дует аристократів