Радехівське перевесло

Чарівна Радехівщина: Лопатин, Новий Витків, Нестаничі, Вузлове

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

виїзд зі Львова (08:00) – Нестаничі (музей М.Шашкевича та церква) - Вузлове (центр села, музей та церква) - Лопатин (костел та центр селища) – Радехів (обід, екскурсія центром міста та краєзнавчим музеєм) – Стоянів (церква та костел) - Йосипівка (огляд церкви) – Новий Витків (огляд церкви, цвинтаря, та музею О.Мишуги) – Львів (повернення о 22:30)

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

placesЕкскурсійні об’єкти
Нестаничі
Село славне церквою Різдва пр. Богородиці (1828р.) в якій знаходиться чудотворна ікона “Матір Божа повна ласки”. Настоятелями даного храму були натхненники національного пробудження Галичини, члени “Руської трійці” – Маркіян Шашкевич (1838-1841рр.) та Іван Вагилевич (1846-1847рр.), про діяльність як...

Село славне церквою Різдва пр. Богородиці (1828р.) в якій знаходиться чудотворна ікона “Матір Божа повна ласки”. Настоятелями даного храму були натхненники національного пробудження Галичини, члени “Руської трійці” – Маркіян Шашкевич (1838-1841рр.) та Іван Вагилевич (1846-1847рр.), про діяльність яких можна дізнатися більше в чудовому музеї-садибі М.Шашкевича.

Читати більше Сховати текст
Вузлове
Колишній “Холоїв”, в центрі якого ще можна побачити залишки колишньої радянської величі, адже за СРСР був експериментально-показовим селом, до якого приїжджали комуністи з цілого світу. Найцікавішою пам’яткою села є церква Покрови пр. Богородиці (1724р.), в якій знаходиться чудовий бароковий іконост...

Колишній “Холоїв”, в центрі якого ще можна побачити залишки колишньої радянської величі, адже за СРСР був експериментально-показовим селом, до якого приїжджали комуністи з цілого світу. Найцікавішою пам’яткою села є церква Покрови пр. Богородиці (1724р.), в якій знаходиться чудовий бароковий іконостас (XVII ст.), розписи Юрія Магалевського в полтавському стилі та вітражі Петра Холодного.

Читати більше Сховати текст
Лопатин
Тут знаходиться високий бароковий костел Непорочного зачаття Пр. Діви Марії (1772р.), з копією чудотворного образу Матері Божої Лопатинської, розписи в храмі виконав видатний художник-монументаліст Станіслав Строїнський. Шанувальників старовини також зацікавлять давні вілли і флігелі палацу Замойськ...

Тут знаходиться високий бароковий костел Непорочного зачаття Пр. Діви Марії (1772р.), з копією чудотворного образу Матері Божої Лопатинської, розписи в храмі виконав видатний художник-монументаліст Станіслав Строїнський. Шанувальників старовини також зацікавлять давні вілли і флігелі палацу Замойських у центрі селища та ампірний пам’ятник на могилі генерала Юзефа Дверніцького.

Читати більше Сховати текст
Радехів
Місто-сад, батьківщина Ігоря Білозора, яке “радо ховається” від непроханих гостей і лежить на Головному європейському вододілі. Мандрівникам може показати залишки минулої розкоші, а саме найгарнішу будівлю міста – український Народний дім (1912р.), будинок польського “Сокола” (1910р.), забудовану зі...

Місто-сад, батьківщина Ігоря Білозора, яке “радо ховається” від непроханих гостей і лежить на Головному європейському вододілі. Мандрівникам може показати залишки минулої розкоші, а саме найгарнішу будівлю міста – український Народний дім (1912р.), будинок польського “Сокола” (1910р.), забудовану зі всіх сторін синагогу (XVIII ст.), руїни оранжереї (ХІХ ст.), залишки мурів палацу Бадені (ХІХ) та декілька ошатних сецесійних віл у центрі міста. Про славну історії Радехівщини можна дізнатися у чудовому краєзнавчому музеї.

Читати більше Сховати текст
Стоянів
Село, яке може похвалитися двома прекрасними храмами – церквою та костелом. Церква св. Пророка Іллі (1895р.), збудована згідно проекту Василя Нагірного, за зразком храму св. Софії в Царгороді, з гарним різьбленим іконостасом та розписами в українсько-візантійському стилі Павла Ковжуна. Зачаровує сво...

Село, яке може похвалитися двома прекрасними храмами – церквою та костелом. Церква св. Пророка Іллі (1895р.), збудована згідно проекту Василя Нагірного, за зразком храму св. Софії в Царгороді, з гарним різьбленим іконостасом та розписами в українсько-візантійському стилі Павла Ковжуна. Зачаровує своїми розмірами неоготичний костел Найяснішого Серця Ісусового (1901р.), збудований за проектом Теодора Тальовського.

Читати більше Сховати текст
Йосипівка
Колишня німецька колонія “Josefow”, яку заснували у 1785 році 40 родин протестанського (євангельсько-лютеранського) віросповідання. Від німців-колоністів нам залишилися парафіяльний будинок, школа, цвинтар та чудово збережена кірха (1846р.), а зараз церква Собору св. архистратига Михаїла.

Колишня німецька колонія “Josefow”, яку заснували у 1785 році 40 родин протестанського (євангельсько-лютеранського) віросповідання. Від німців-колоністів нам залишилися парафіяльний будинок, школа, цвинтар та чудово збережена кірха (1846р.), а зараз церква Собору св. архистратига Михаїла.

Читати більше Сховати текст
Новий Витків
Батьківщина видатного оперного співака Олександра Мишуги запрошує відвідати дерев’яну церкву Преображення Господнього (1738р.) з чудовим іконостасом, руїни костелу св. Трійці (1675р.), муровану церкву Вознесіння Господнього (1913р.), збудовану за проектом Василя Нагірного, поліхромію храму виконав в...

Батьківщина видатного оперного співака Олександра Мишуги запрошує відвідати дерев’яну церкву Преображення Господнього (1738р.) з чудовим іконостасом, руїни костелу св. Трійці (1675р.), муровану церкву Вознесіння Господнього (1913р.), збудовану за проектом Василя Нагірного, поліхромію храму виконав видатний художник-монументаліст Михайло Осінчук, а вітражі Степан Матейко.

Поціновувачів Мельпомени зацікавить меморіальний музей та могила короля тенорів О.Мишуги, а сентиментальних туристів зацікавлять руїни каплиці, де колись була похована перша дружина Станіслава Щенсного Потоцького – Гертруда Коморовська.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Добровільна пожертва: в усіх туристичних об'єктах

mealХарчування
1-й день
Обід

Обід відбувається в закладах харчування м. Радехів. Вартість: 100 грн/особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (4)
Розгорнути все
Згорнути все

Радехівське перевесло