Медова печера з Миколою Майданським

Запрошуємо Вас на екскурсію мальовничою місциною східної околиці Львова!

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Початок о 13:00.

Тривалість: 3 год.

Місце зустрічі повідомляється після запису.

Екскурсовод: краєзнавець та географ Микола Майданський.

УВАГА: маршрут екскурсії проходить лісопарковою зоною та передбачає піші переходи на значні відстані, тому рекомендуємо брати зручне та вологостійке взуття.

placesЕкскурсійні об’єкти
Медова печера
Під час прогулянки піднімемося на гору Ратин, оглянемо Медову печеру, яку у брошурі „Przyroda Lwowa, jej osobliwości i zabytki”, виданій 1914 р. накладом Музею ім. Дідушицьких, було занесено до переліку найцінніших пам'яток природи в околицях Львова. Медова печера Окрім архітектури, у Львові є так...

Під час прогулянки піднімемося на гору Ратин, оглянемо Медову печеру, яку у брошурі „Przyroda Lwowa, jej osobliwości i zabytki”, виданій 1914 р. накладом Музею ім. Дідушицьких, було занесено до переліку найцінніших пам'яток природи в околицях Львова.

Медова печера

Окрім архітектури, у Львові є також багато унікальних пам’яток природи. Однією з таких є Медова печера (або Медунка), яка знаходиться на східній околиці міста в місцевості Майорівки. Загальна довжина ходів цієї печери аж 56 метрів, середня висота — 4,5 м, середня ширина — 8,5 м. Складається з двох великих залів, з'єднаних вузьким проходом-хідником.

У Винниківському лісопарку на стрімких пагорбах та глибоких ярах збереглись унікальні дубові та букові ліси, у яких причаїлись таємничі австрійські та радянські військові споруди, цілющі джерела та інші цікавинки. Запрошуємо познайомитись та відчути, якою була природа Розточчя до виникнення Львова.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
Знижки
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Медова печера з Миколою Майданським