Інтер'єри Львівської Опери

Екскурсія неоренесансною перлиною Львова та одним із найгарніших театрів Європи.
Місце зустрічі повідомляється після запису.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Під час цієї екскурсії ми оглянемо Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, неперевершений витвір мистецтва талановитого архітектора Зігмунда Горголєвського, один з найкращих театрів Європи.

Детально ознайомимось із фасадним оздобленням театру, над яким працювали такі відомі митці як Попель, Баронч, Війтович.

Інтер’єр львівської опери вражає не менше, ніж зовнішній вигляд. В його оздоблені використанно декілька кілограмів золота, різнокольоровий мармур, декоративні розписи та скульптури.

Відвідаємо чотириярусний глядацький зал, який має форму ліри і вміщує понад тисячу людей. Окрасою сцени є декоративна завіса “Парнас” (1900 рік) відомого у Європі живописця Генрика Семирадського.

Тож запрошуємо львів'ян та гостей міста познайомитись з однією з візитівок нашого міста, відчути легкий подих Соломії Крушельницької та інших видатний артистів, що виступали на сцені львівської опери.

Місця посадки
Повідомляється після запису

Повідомляється після запису

placesЕкскурсійні об’єкти
Львів. Оперний театр
Споруджений на початку минулого століття за проектом архітектора Горголевського. Це один із найкрасивіших театрів не лише України, а й усієї Європи. Ця чудова будівля була побудована лише за три роки і вже в 1900 році в ньому було представлено першу виставу. Спеціально для будівництва театру змінили...

Споруджений на початку минулого століття за проектом архітектора Горголевського. Це один із найкрасивіших театрів не лише України, а й усієї Європи. Ця чудова будівля була побудована лише за три роки і вже в 1900 році в ньому було представлено першу виставу. Спеціально для будівництва театру змінили русло річки Полтви, і тепер вона тече під львівською бруківкою.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об'єкти.
ticketsВхідні квитки

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької: Інтер'єри Оперного театру: загальний,пенсійний -  100 грн; дитячий, студентський, пільговий - 50 грн

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Інтер'єри Львівської Опери