Карпатська ейфелева вежа, панорами 360, колиби та сопілки

Унікальна вежа-дзвіниця на вершині гори Діл - вежа Пам'яті, комплекс “Мшанецькі колиби”, місця Нанашкова хата

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Виїзд зі Львова (08:00) – Недільна (підйом до Вежі Пам’яті) – Мшанець (Мшанецькі колиби, обід з автентичних став, церква, водоспад) – Лопушанка-Хомина (Нанашкова хата, майстер-клас гри на сопілках) – Львів (повернення до 21:25).

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Недільна
Неподалік цього карпатського села на вершині гори Діл зведена унікальна 43-метрова дерев’яна дзвіниця – Вежа Пам’яті (2017р.), яка присвячена борцям, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Споруда збудована на висоті 907 метрів над рівнем моря з модрини і сосни у вигляді старовинної...

Неподалік цього карпатського села на вершині гори Діл зведена унікальна 43-метрова дерев’яна дзвіниця – Вежа Пам’яті (2017р.), яка присвячена борцям, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Споруда збудована на висоті 907 метрів над рівнем моря з модрини і сосни у вигляді старовинної дерев’яної вежі за бойківськими традиціями. Пам’ятка не має аналогів у світі і є однією з найвищих дерев’яних споруд Європи. Місце, де збудована вежа пам’ятне тим, що тут діяла підстаршинська школа УПА, в 1943 році в нерівному бою з нацистами загинуло 43 повстанці, а неподалік у селі Сприня у 1944 році була утворена Українська Головна Визвольна Рада. На вершині гори Діл збудували також і криївку, у якій можна ознайомитися із тими умовами, в яких перебували повстанці, борючись за нашу свободу
і незалежність. Всі, хто піднімуться на Вежу Пам’яті, побачать надзвичайно чудові карпатські панорами Верхньодністровських та Сколівських Бескидів, долини річок Дністра і Стрия, передгір’я та низькогір’я Карпат.

Читати більше Сховати текст
Мшанець
Давнє бойківське село під горою Магура-Лімнянська, біля кордону з Польщею, відоме тим, що тут у 1883-1914р. був священиком видатний український науковий і громадський діяч о. Михайло Зубрицький. Допитливим краєзнавцям буде цікаво побачити церкву Різдва Пресвятої Богородиці (1924р.) із дзвіницею (176...

Давнє бойківське село під горою Магура-Лімнянська, біля кордону з Польщею, відоме тим, що тут у 1883-1914р. був священиком видатний український науковий і громадський діяч о. Михайло Зубрицький. Допитливим краєзнавцям буде цікаво побачити церкву Різдва Пресвятої Богородиці (1924р.) із дзвіницею (1768р.), будинок Просвіти та оглянути панорами довколишніх Карпат України та Польщі з пагорба комплексу “Мшанецькі колиби”, який є власністю місцевої громади. У Мшанці є чим захоплюватися, когось вразить інстаграмний вигляд колиб, а когось історії про те, як депресивне село можна перетворити в успішну туристичну локацію. Цікавинкою Мшанця є також невеличкий водоспад в центрі села, який дзюрчить, заспокоює та відволікає від буденних турбот. Щоб повноцінно пізнати гостинність місцевих ґаздинь, рекомендуємо посмакувати смачний обід, який приготований з власних продуктів і складається з автентичних бойківських страв.

Читати більше Сховати текст
Лопушанка-Хомина
Нанашко (хресний тато) запрошує оглянути етно-садибу “Нанашкова хата”. Її основою є давня, майже сторічна хата у бойківському стилі, яку небайдужа родина Куріїв викупила, відреставрувала і перетворила у центр бойківських ремесел. Тут можна ознайомитися з елементами побуту, якими користувалися наші п...

Нанашко (хресний тато) запрошує оглянути етно-садибу “Нанашкова хата”. Її основою є давня, майже сторічна хата у бойківському стилі, яку небайдужа родина Куріїв викупила, відреставрувала і перетворила у центр бойківських ремесел. Тут можна ознайомитися з елементами побуту, якими користувалися наші предки, побачити в яких умовах вони проживали, дізнатися історії сіл та родин, а також помолоти зерно на жорнах, спробувати себе в ткацькому ремеслі і погодувати забавних овець.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям від 0 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
ticketsВхідні квитки

Огляд Нанашкової хати у Лопушанці-Хоминій: загальний – 50 грн., пенсійний, студентський, учнівський - 30 грн.

axe Технічна інформація щодо пішохідного переходу до Вежі Пам’яті:

1. Довжина маршруту з села Недільна до Вежі Пам’яті приблизно 5 км в обидві сторони.
2. Загальна тривалість переходу на гору Діл і назад приблизно 2-2,5 години.
3. Пішохідний перехід не є складним і тому підходить всім фізично здоровим людям. Участь у поході не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.
4. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
5. Підйом і спуск безпосередньо на Вежу пам’яті є досить стрімкий, тому під час них треба бути максимально уважними.

6. Для пішохідних переходів просимо взяти зручне взуття та одяг.

mealХарчування
1-й день
Обід

Обід відбувається у комплексі “Мшанецькі колиби” с. Мшанець і складається із страв бойківської кухні: юшка грибна, буляники, кляганий сир, гугля мшанецька, чай з місцевих трав або узвар, сирник. Вартість 170 грн./особа.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Карпатська ейфелева вежа, панорами 360, колиби та сопілки