Орієнтовні ціни - 150 грн
-
Фото
-
Мапа















Мальовничі гори, замки, термальні та мінеральні води, озера, водоспади, все найкраще, що є на Закарпатті

1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком містом і обід) – Берегове (купання в термальному басейні) — (садиби сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом замком та обід) – Невицьке* (прогулянка до замку) – повернення в садиби о 20:00, вечеря.
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (дегустація сиру та огляд оленячої ферми) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян, вечеря) – Пилипець (поселення в готель 21:00).
4 день: сніданок (09:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, обід) — Верхня Грабівниця (огляд бункера) — Львів (повернення до 23:00).
м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту
м. Стрий (Львівська обл.); вул. Болехівська, 49; заправка "ОККО"

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обовязково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обовязково завітайте в культову корчму Деца у нотаря.
Посеред лісу над долиною річки височіють руїни славного колись на все Закарпаття Невицького замку (ХІV ст.), який служив колись укриттям для жінок і дівчат, він ще й досі вражає своєю величчю і розмірами.
В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами.
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”.
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
У самому серці Карпат розташований грандіозний бункер, що є найбільш збереженим та цікавим об’єктом суперпотужної колись оборонної лінії Арпада, яка будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування;
- дегустації.

Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 30 грн., школярі - 20 грн.;
Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 240 грн., пенсіонери – 180 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 120 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 100 грн., пенсіонери - 75., студенти - 70 грн., учні - 40 грн.
Дегустація сиру з йогуртом/чаєм: загальний – 55 грн.
Оленяча ферма: - загальний, пенсійний і студентський – 40 грн., школярі – 20 грн.;
Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”: загальний - 120 грн/ос., пенсіонери, студенти - 80 грн/ос., школярі – 60 грн/ос.
Частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: В меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 100 грн./ос., діти - 45 грн/ос.;
Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно.
Підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний (для чоловіків) - 180 грн. в обидві сторони, для жінок - 130 грн, діти до 12 років - безкоштовно.
Бункер лінії Арпада: загальний – 100 грн.; пенсійний, студентський – 70 грн.; учнівський, учасники АТО – 50 грн.

За Вашим бажанням у 2 день можемо замінити Невицький замок на купання в термальних водах Косино або в термальному басейні "Золота Гора".
Ціна НЕТТО актуальна на 27.01.2017 р.

Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).

Орієнтовні ціни - 140 грн
Орієнтовні ціни - 90 грн
Орієнтовні ціни - 150 грн
Орієнтовні ціни - 140 грн
Орієнтовні ціни - 90 грн
Орієнтовні ціни - 150 грн
Орієнтовні ціни - 140 грн
Орієнтовні ціни - 90 грн
Орієнтовні ціни - 150 грн
Орієнтовні ціни - 140 грн

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

