Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
-
Фото
-
Мапа












Шацькі Озера: озеро Світязь та Пісочне, Ковель, Любомиль, Низкиницький монастир та не лише

1 день: виїзд зі Львова (08:00) — Журавники (огляд храму св. Дмитрія) — Рокині (екскурсія музеєм історії сільського господарства Волині) — Голоби (обід) — Ковель (екскурсія містом, огляд храмів) — Любомиль (екскурсія містом, огляд храмів та руїн палацу Браницьких, вечеря) — Машів (поселення в готель).
2 день: сніданок та виїзд (08:00) — Шацьк (екскурсія музеєм флори та фауни, відпочинок та купання на озерах, вільний час, обід) — Низкиничі (огляд монастиря) — Старий Порицьк (дегустація сиру) — Львів (повернення до 22:30).
Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Сьогодні невеличке селище, а колись містечко Дружкопіль, відоме храмом великомученика св. Дмитрія, зведеним у 1905 році на кошти місцевого землевласника — італійського графа Рафаїла де Боссаліні.
У цьому селищі ми відвідаємо етнографічний музей-скансен, у якому нам розкажуть історію винекнення сільського господарства на Волині від найдавніших часів до сьогодення, адже експонати музею знайомлять відвідувачів з національним одягом, технологіями виготовлення і знаряддями виробництва тканин. Пройдемось скансеном, який занурить нас в атмосферу волинського села кінця XIX століття.
Одне з найстаріших міст Волині, першим поселенцем за легендою був коваль, це і дало назву сучасному місту. Сьогодні Ковель вабить до себе туристів історією та древньою архітектурою. Тут зберігся дерев’яний костел Святої Анни побудований побудований у 1771 році, Свято-Воскресенський собор (1877р.) та Свято-Михайлівська церква (поч. ХХ ст.), колишня єврейська синагога, усього у місті сьогодні налічується 43 пам’ятки.
Стародавнє місто Любомль засноване 1287 року князем Володимиром Васильковичем, як “любиме” місто князя, адже він частенько тут відпочивав. Справжньою родзинкою міста є Церква Святого Георгія – кам'яний храм закладений 1280 року, сьогодні це діюча православна церква, Костел Святої Трійці 1412 року, дерев'яна церква Різдва Пресвятої Богородиці 1880 року, до наших днів вціліла частина Палацу Браницьких. Територією району проходить Великий Європейський вододіл, що направляє води річки Західний Буг до Балтійського моря, а річки Прип’ять – до Чорного моря.
Унікальний комплекс з 24 озер сьогодні входить до Шацького національного природнього парку і є популярним місце відпочинку тисячі туристів, найбільше - озеро Світязь, є одним з семи природніх чудес України. Вода в озері чистіша, ніж у деяких міських водогонах країни, облаштована нова набережна, де є багато закладів громадського харчування. Цілюще повітря, величні ліси, піщані пляжі і срібна вода — занурять Вас у природній поліський колорит. Перебування тут чудово допоможе Вам забути про втому та щоденні клопоти.
Низкиницький Успенський чоловічий монастир заснований меценатом та державним діячем Адамом Кисілем у 1643 році на пагорбі поблизу сучасного Нововолинська. Велична п’ятибанна Успенська церква у підземеллі навіки упокоїла свого фундатора та його дружину, а епітафію шляхтичу із погруддям у рицарських обладунках можна побачити у середині самого храму.
Органічні сири, йогурти, кефіри, масло, сметана та високоякісне молоко – багато хто й не підозрює, що ці продукти, які відповідають євросоюзним стандартам, можна придбати просто в супермаркеті, а виготовляють їх на невеличкому сімейному підприємстві в селі на Волині, яке й дало назву торговій марці.

- проїзд комфортабельним автобусом;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
- страхування на час подорожі;
- проживання.
- вхідні квитки в туристичні об’єкти;
- харчування.
- Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
- Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
- Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру

Музей історії сільського господарства Волині (два комплекси): загальний - 60 грн., пенсійний, студентський, учнівський - 40 грн., дошкільники - безкоштовно.
Музей флори та фауни: загальний, пенсійний, студентський - 20 грн., учнівський - 5 грн., дошкільники - безкоштовно.
Дегустація сиру (Старий Порицьк): загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 60 грн.

відбувається у готелі "Машівський бір" с. Машів у 2-3-х місних номерах зі зручностями.

відбувається в кафе “Талісман” с. Голоби. Меню: борщ український, картопляне пюре зі шніцелем, салат овочевий, компот, хліб. Вартість: 90 грн.
відбувається в кафе готелю "Машівський бір" с. Машів. Орієнтовна вартість: 85-95 грн.
відбувається у кафе готелю "Машівський бір" с. Машів. Орієнтовна вартість: 75-85 грн.
відбуватися на Ваш смак та вибір у кафе поблизу озер.
У закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

