10 чудотворних ікон Львова

Запрошуємо оглянути 10 святих місць Львова і отримати Боже благословення.

Тривалість екскурсії: 3 години. 

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Ікона з частичкою мощів Святителя Макарія, митрополита Київського (Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ)

Святий Макарій митрополит Київський загинув наприкінці XV ст., захищаючи свою громаду відмовився покинути літургію перед наступом татар. Пізніше тіло митрополита Макарія було виявлене нетлінним. Чудеса, які діялися на його мощах, стали свідченням особливого Божого благовоління та започаткували традицію вшанування великого ієрарха на українських землях.

Ікона з частичкою мощів Святої Великомучениці Варвари (Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ)

Від 1108 року мощі Святої Варвари благословляють українську землю своїм перебуванням у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Після його зруйнування, рака зі святинею була перенесена до кафедрального Володимирського собору, звідки й була передана часточка мощей до собору Покрови Пресвятої Богородиці. Свята Великомучениця Варвара шанована усім християнським світом.

Список чудотворної ікони Львівської Богородиці "Одигитрія" (Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ)

Ікона Львівської Богородиці є одною з найцікавіших та найзагадковіших пам’яток української церковної культури. Список освячений Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом. Саме вона є найстарішою іконою, створеною у Львові, датована 1360 роком. Назвали ікону “Львівська Богородиця” через те, що вона понад 600 років є святинею Львова. Сьогодні до святого образу молитовно звертаються греко-католики, римо-католики, православні, і Пресвята Богородиця навіть з музейної каплиці дарує милосердя зцілення усім, хто до неї приходить.

Список чудотворної ікони Божої Матері "Годувальниця" (Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ)

Історія образу сягає витоками ще VI століття. В українських церквах, незалежно від конфесійної належності, ікони Діви Марії, яка годує свого Сина, зустрічалися рідко, переважно в людських оселях. Ці ікони були і є популярні серед українських матерів. До “Годувальниці” матері звертаються з проханням послати їм побільше молока, а також коли дитинку пора було відлучати від грудей. Моляться до “Годувальниці” також за здоров'я немовлят. Список привезений зі Святої Гори Афон.

Ікона Пресвятої Богородиці з мощами 4-ох святих (Західне Поділля, XVIII ст.) та  Ікона Пресвятої Богородиці "Знамення" (Центральна Україна, XVIII ст.) (Свято-Покровський кафедральний собор ПЦУ)

Зображення Ікони Пресвятої Богородиці "Знамення" відноситься до IV століття. Реліквія підкреслює значущість материнства, велику жертву Діви Марії, коли Вона віддала на муки того, кого носила в утробі. 

 Деревнянська чудотворна ікона Божої Матері (Церква св.Андрія УГКЦ)

Деревнянська чудотворна ікона Божої Матері з 12 грудня 1990 р. знаходиться у Львові - у Василіянському храмі Св. Андрія.

27 червня 2001 р. Святіший Отець Іван Павло II під час своєї Архиєрейської Святої Літургії у Львові 27 червня 2001 р. коронував Деревнянську чудотворну ікону Матері Божої. Сьогодні до цієї ікони горнуться тисячі побожних людей з молитвами-благаннями і молитвами-подяками за ласки Пресвятої Богородиці, які сходять на всіх, хто з вірою і надією приходить до Неї.

11 грудня 2010 року храм святого Андрія збагатився ще однією реліквією - мощами свого духовного покровителя апостола Андрія Первозванного, які привіз із Рима єпископ Іриней (Білик), канонік Папської базиліки Санта Марія Маджоре у Ватикані.

Кам’янецька чудотворна ікона Матері Божої (Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці)

Кам’янецьку чудотворну ікону Матері Божої відносять до Х століття. В ній відображається трагічна доля вірмен міста Кам'янця-Подільського під час турецької навали. Колись ця ікона була темна, та дивом, без реставрації, висвітлилась. Ця ікона коронована і має срібно-позолочені шати. Приходячи в храм і просячи про зцілення, люди залишали біля ікони вотиви (предмети, які зображають частини людського тіла (ноги, руки, серця) виготовлені з дорогоцінних металів), вірячи, що Божа Матір зцілить саме їхні хвороби.

Чудотворна ікона Матері Божої (Муркової) Ласкавої (Латинська катедра) 

Була створена 1598 р. міським геометром Юзефом Шольц-Вольфовичем як епітафія померлій коханій онуці Катажині, що була донькою львівського лавника Войцеха Домагаліча та Катажини з Вольфовичів. 1 квітня 1656 р. король Ян-Казамир склав обітницю перед  чудотворнною  іконою. 1766 р. оікону  було перенесено до нового головного вівтаря, а через десять років короновано папськими коронами. У 1983 р., під час візиту до Польщі Святішого Отця Івана-Павла ІІ, перебуваючи на Ясній Горі в Ченстохові, Понтифік рекоронував чудотворну ікону Матері Божої.

walletФінанси
У вартість туру входить
  • екскурсійний супровід
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • добровільні пожертви (за власним бажанням)
Знижки
  • Знижка дітям до 12 років (включно) - 20 грн
faqПитання та відповіді
Загальні питання
Як замовити тур і дізнатись чи є вільні місця на тур?

Можна двома шляхами:

а) подивитися у нас на сайті (біля дат).   

б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");

*приклад 

вільних місць немає. 

вільні місця 2-10 осіб.

вільних місць більше 10ти.

Коли оплачувати кошти за вхідні квитки і харчування? Чи всі екскурсії і харчування є обов’язковими?

Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.

Чи повернуть мені кошти оплачені за тур у разі відмови від поїздки?

У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.

Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).

Анулювання турів закордон. 
Правила анулювання турів закордон туристом. 
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.

Ми забронювали тур, оплатили, але так і не отримали на пошту інформаційного листа. У чому справа?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.

Чи можна вибрати собі місця у автобусі або дізнатись які у нас місця ?

Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.

Де ми будемо проживати?

Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.

Чи відбувається підселення у номер, якщо я їду у тур сам/а? Чи можна за додаткову оплату жити одному/одній у номері ?

Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).

Що потрібно мати з собою під час мандрівки ?

З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.

Чи можна придбати квиток на поїзд о 08:05, якщо виїзд туру о 08:00 або на поїзд о 23:28, якщо повернення з туру о 23:30?

Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.

Чи можна у Вас замовити подарунковий сертифікат?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.

Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Якщо я забронював/ла тур на сайті, скільки часу чекати на відповідь менеджера?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

Як здійснити оплату?

Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (6)
Розгорнути все
Згорнути все

10 чудотворних ікон Львова