Гуцульська Розколяда

З давніх-давен розколяда – це традиція проводів різдвяних свят, яка ще раз підкреслює важливість Різдва. Адже свято Різдва – це час єднання, прославляння Бога, Ісуса Христа. Розколяда — справжнє гуцульське дійство. Спершу з привітаннями горяни ходять від хати до хати. А насамкінець усі разом збирают...

З давніх-давен розколяда – це традиція проводів різдвяних свят, яка ще раз підкреслює важливість Різдва. Адже свято Різдва – це час єднання, прославляння Бога, Ісуса Христа. Розколяда — справжнє гуцульське дійство. Спершу з привітаннями горяни ходять від хати до хати. А насамкінець усі разом збираються у центрі села або біля церкви. Співають колядки, щедрівки, маланкують — на Розколяді згадують усе, що робили упродовж різдвяних свят.
Традиційно на Водохреща в церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Криворівні, яка була збудована ще у 1719 році, відбувається служба Божа. Сюди на спільну молитву збирається дуже багато людей і серед них - колядники, яких буває зазвичай більше сотні. Вони упродовж десяти днів відвідали понад 800 дворів своїх земляків, вітаючи колядками Різдво і віншуючи газдів та газдинь щастям-здоров’ям на многая літа.
Після Богослужіння всі присутні вирушають до річки Чорний Черемош, де відбувається дійство освячення Йорданської води. 

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 2445 до 2445грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Гуцульська Розколяда
2д / 1н 10+
Ціна:2445 грн.
Замовити Тур

Стародавні традиції гуцульської Розколяди, засніжені зимові Карпати, цікавинки Верховини! Більше

Доступно 1 турів
Гуцульська Розколяда

Стародавні традиції гуцульської Розколяди, засніжені зимові Карпати, цікавинки Верховини! Більше

2д / 1н 10+
Ціна:2445грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)