Гора Парашка

Гора Парашка одна з численних вершин, які оточують давнє бойківське місто Сколе. Розташована гора на відстані лише 10 км від міста. Саме така відстань є привабливою для тих, хто любить одноденні тури в гори. Висота вершини 1268 м. Парашка є найвищою вершиною Сколівських Бескидів. Маршрут на Парашку...

Гора Парашка одна з численних вершин, які оточують давнє бойківське місто Сколе. Розташована гора на відстані лише 10 км від міста. Саме така відстань є привабливою для тих, хто любить одноденні тури в гори. Висота вершини 1268 м. Парашка є найвищою вершиною Сколівських Бескидів. Маршрут на Парашку проходить по однойменному хребту. Тут відкриваються неймовірні панорами Орівських і Сколівських Бескидів, масиву Полонина Боржава, Вододільного хребта і г. Пікуй. У добру погоду з вершини Парашки можна побачити міста Стрий, Миколаїв, а як пощастить, то і Львів. 

Назва гори походить з давніх княжих часів. За легендою саме біля цієї вершини було вбито дружину (за іншою версією дочку) князя Святослава Володимировича на ім’я Параскевія. У Святослава була ворожнеча з його старшим братом Святополком. В околицях Сколього між братами відбувся запеклий бій, в результаті якого Святополк переміг, а Святоcлава, його синів і Параскевію вбили. В цих краях багато топонімів нагадують нам про ці часи.

Запрошуємо на один день у тур в гори. Під час походу на гору Парашка Ви зможете опинитись високо в горах, помилуватись красивими краєвидами, поринути у цікавий світ історії бойківського краю, пройтись неймовірним туристичним маршрутом.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 595 до 595грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Похід на гору Парашка
2 відгука
1 день 10+
Ціна:595 грн.
Замовити Тур

Запрошуємо підкорити найвищу вершину Сколівських Бескидів та помилуватись мальовничими панорамами Карпат Більше

Доступно 1 турів
Похід на гору Парашка
2 відгука

Запрошуємо підкорити найвищу вершину Сколівських Бескидів та помилуватись мальовничими панорамами Карпат Більше

1 день 10+
Ціна:595грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Гора Парашка