Запоріжжя

Край козацьких вольностей, перлиною якого є острів Хортиця. Хортиця – мініатюрна країна, на 12-кілометровій довжині якої розташовані всі ландшафтні зони України. На території острова знайдено поселення доби палеоліту, скіфів, сарматів, хозарів, кіммерійців, печенігів, половців, слов’ян. На ній перех...

Край козацьких вольностей, перлиною якого є острів Хортиця. Хортиця – мініатюрна країна, на 12-кілометровій довжині якої розташовані всі ландшафтні зони України. На території острова знайдено поселення доби палеоліту, скіфів, сарматів, хозарів, кіммерійців, печенігів, половців, слов’ян. На ній перехрещувалися основні сухопутні та водні торгові шляхи.

Колись на острові було 129 курганів та древні астрономічні обсерваторії. Саме тут на Малій Хортиці Дмитро Байда-Вишневецький збудував у 1552 р. замок, від часу Хмельниччини і до зруйнування Січі Хортиця була центром козацького руху. Зараз тут Національний заповідник та історико-культурний комплекс “Запорізька Січ”.

Шанувальники козацької історії можуть оглянути також 700-літній дуб, під яким згідно легенди, запорожці писали листа турецькому султанові. Стовбур дерева в діаметрі 6 м 32 см, висота 36 метрів. Варто поспішити, бо на даний час живою є лише одна гілка.

Найвидатнішою подією в історії міста Запоріжжя було будівництво ДніпроГЕСу – унікального творіння інженерної думки ХХ ст., який зробив Дніпро судноплавним по всій довжині. Від радянської епохи в Запоріжжі до наших днів дійшов також район з цікавою архітектурою “Соцмісто”.

Прихильники ретро-автомобілів матимуть змогу відвідати Музей техніки «Фаетон», який був заснований в 2001 році. Перший екземпляр майбутньої колекції музею, ЗІС 1944 року, був куплений в 2001 році. Станом на 2018 рік, в експозиції Музею техніки “Фаетон” знаходиться понад 150 експонатів, серед яких ретро-автомобілі, мотоцикли, серійні і рідкісні дослідні зразки військової техніки, стрілецька зброя. Ряд експонатів знаходяться на ходу і регулярно беруть участь в різних історичних реконструкціях.

Також у Вас буде можливість відвідати Запорозький Музей Історії Зброї. В основу експозиції музею лягла приватна колекція дослідника, історика, краєзнавця, письменника, директора НПК ООО “Діана-92” Віталія Григоровича Шлайфера. У музеї представлено широкий спектр холодної та вогнепальної зброї: від зброї кам'яного віку до автоматів Другої світової війни.

Читати більше Сховати текст
Ціна: від 3695 до 3695грн

Ми підібрали тури в які входить це місце:


Знайдено 1 тур


  • Галерея
  • Список
  • Календар
Доступно 1 турів
Запоріжжя: Від Хортиці до Азовського моря (виїзд зі Львова)

Запоріжжя, Кам’яна Могила, купання в Азовському морі, Бирючий острів, аеродром Широке Більше

Доступно 1 турів
Запоріжжя: Від Хортиці до Азовського моря (виїзд зі Львова)
1 відгук

Запоріжжя, Кам’яна Могила, купання в Азовському морі, Бирючий острів, аеродром Широке Більше

5д / 4н 10+
Ціна:3695грн
Замовити Тур
10+ місць 2 — 10 місць Немає місць Вигляд

Відгуки (0)

Запоріжжя