🥳Зустрінемо Новий рік у місті Кошице на центральній площі біля головної ялинки міста
😍 Прогуляємось та ознайомимось з історією міста Бардієв
🏔 побачимо гірські пейзажі Високих Татр та озера Штрбське плесо
Цей тур - це можливість відчути себе героєм новорічної казки! 🌄🧚
Деталі за посиланням: https://vidviday.ua/Novyy_rik_u_slovachchyni✨
🥳Ну що готові ? Зберемось разом на центральній площі Кошиць, де головна ялинка міста рясно прикрашена іскрами Нового року 🎇. Розпочнемо з Бардієва познайомимося з його вражаючою історією та відправимося у захоплюючу подорож у світ Високих Татр із Штрбським плесом, де кожен куток – це картка зимових краєвидів 🏔. Згодом зможемо відпочити й насолодитися атмосферою релаксу та задоволення у найкращих термальних басейнах "Аква Сіті",. А завершимо цю неймовірну подорож екскурсією неймовірних локаціях міста Кошиці.