Як минули 50 днів війни у нашому офісі

14.04.2022
img 28

4 лютого 2022 року о 4 годині ранку ми, як і усі здригнулися від новини про початок війни.

Перше, що ми зробили, зібрались усім колективом, щоб обговорити свої подальші дії.

Одразу ми вирішили перепрофілювати діяльність нашої турфірми і відкрити на базі нашого офісу волонтерський штаб.

В перші дні вийни ми перерахували 100 тис. на потреби ЗСУ.

Далі придбали автомобіль за 90 тис. гривень на потреби армії. Долучились до купівлі амуніції для наших військових (бронежилети, тепловізори, тактичні рукавиці, спецодяг).

Наш офіс з маленького та затишного туристичного осередку перетворився на потужний центр, в якому почали сортувати ліки на передову, збирати продукти, солодощі, засоби гігієни та побутову хімію, ми формуємо так звані “пакунки солдата”, в яких буде все найнеобхідніше для однієї особи: від таблетки від головного болю до шкарпеток та зубної щітки. Для цього ми об’єдналися з нашими партнерами з Києва, туристичною компанією “Анга-Тревел”.

Також ми почали приймати масу одягу, який ми сортуємо, перебираємо, перемо, частину передаємо на передову, теплі речі відправляємо хлопцям на полігони, одягаємо переселенців (жінок, дітей, підлітків).

Ми перерізали на стрічки для сіток тони одягу, з якого сплели кілометри маскувальних сіток, які передавали хлопцям на передову.

А ще ми зібрали понад 9 тисяч банок для заготівлі тушкованок на передову. Нам приносили по 10-200 штук, наші неймовірні туристи, за що ми дякуємо кожному особисто.

Ми розгорнули цілу “сушильну” компанію, ми зібрали 12 сушок від родичів, знайомих, туристів та усіх небайдужих, сушимо усе: цибулю, яблука, картоплю, буряк, часник, моркву, квасолю, горох, та багато іншого.

Також ми підтримуємо моральний дух нашої армії: дітки малюють малюнки, дівчатка наші пишуть листівки, які ми вкладаємо у кожен пакунок.

Ми активізувались і в інформаційному просторі, наші гіди давали інтерв’ю польському та італійському телебаченню, це був коротенький звіт про ситуацію в Україні та нашу участь у цій війні.

Ми підтримуємо наших хлопців та дівчат зі ЗСУ у військових частинах 3**6, 3**2, 3**8, їздимо до них, передаємо все і чекаємо перемог.

Попри важкий час, ми розпочали проведення екскурсій по Львову, щоб кожен міг прогулятися містом, трошки відволіктися від ситуації та внести добровільну пожертву, яку ми спрямовуємо на потреби армії.

Ми допомагаємо з логістикою транспорту: організовуємо трансфери, перевезення вантажів та доставкою продуктів, наші вантажі отримали: Первомайськ, Бахмут, Київ, Харків, Чернігів та інші міста в Україні. Багато наших гідів приймають у своїх домівках переселенців та організовують збір продуктів.

Найголовніше, що все, що ми відправляємо - отримують наші захисники (маємо фотозвіти з 95, 72, 84 бригад).

Ми безмежно дякуємо наших туристам, знайомим, родичах, друзям і просто усім, хто відгукнувся на допомогу, адже сьогодні люди готові віддати усе, або Україна здобула перемогу: від домашніх макаронів до шуруповерта.

Ми активно долучились до допомоги Рогатинській ОТГ, яка прийняла переселенців (745 дітей різного віку, більше 2000 жінок і людей старшого віку).

 У Житомирський дитячий будинок ми відправили одяг для немовлят та породіль, підгузники, засоби гігієни, ліки.

 Ціла фура гуманітарної допомоги відправлена у Сенчанську ОГТ Миргородського району Полтавської області.

Київський госпіталь також отримав від нас партію медикаментів.

Великим досягнення для нас була передача пакунків в Лисичанськ наших хлопцям з 24 бригади.

95 бригада, а саме 5 батальйон отримав від нас передачу зі спальниками, харчами, ліхтариками та їжею.

Ми організували в'язання теплих шкарпеток для наших захисників на передовій. 

 Все буде УКРАЇНА!