Перейти на Головну сторінку
+38-(032)-255-36-55
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Ми запрошуємо дорослих та дітей поринути у мальовничий та загадковий світ творчості! Ви зможете взяти участь у неповторних майстер-класах та виготовити власноруч самобутні витвори народних умільців. У нашому чарівному краї ще збереглися традиції давніх ремесл, тут люди вірять у магічну силу іграшок-оберегів, тому і майструють їх з вірою в добро, щастя, любов.

Ви побачите старовинні бойківські орнаменти і опануєте давні технології, про які не знає більшість людей. Якщо Ви в душі художник, приєднуйтесь до наших майстер-класів у Львові!

Наша фірма запрошує Вас розмалювати справжні, дивовижні гуцульські писанки : «трав’янку», «восковянку», «дряпанку». Ваша дитина буде у захваті, самостійно виготовляючи мальованку-«крапанку», адже це так просто та весело. А ще Ви самі зможете намалювати писанки: «кошички», «олені», «вітряки», «косий пасочок» та прості і лаконічні в розписі бойківські крашанки.

А Ви чули про сирних коників та легенду, пов’язану з їх виникненням? Ми не тільки розповімо про них, а й Ви самі зліпите іграшку-коника з сиру, сквашеного за древнім рецептом господинь. Та придумаєте власні прикраси для упряжі, потренуєтесь у плетінні косичок, виліплюванні сідла та упряжі.

У Вас буде можливість зробити на майстер-класі силянку – старовинну прикрасу з різнобарвного бісеру, яку жінки носили на шиї. Таке кольє вразить Вас багатством кольорів та подарує незабутні хвилини радості від власної творчості.

Справжнім подарунком від майстер-клас своїми руками для дітей стане розмальовка яворівських іграшок-забавок, які можуть рухатися та звучати. Дитина радітиме, малюючи на візочках, на кониках з візочками та на пташках і півниках візерунки по давніх надсянських зразках. Від яворівських орнаментів не в силі відірвати погляд, настільки вони яскраві! Червоні, жовті, сині та зелені фарби для розписування народжують в душі радість і впевненість у собі. А деревина осики, з якої зроблені заготовки, безпечна для здоров’я людини.

Бойківський дідух стане охоронцем Вашої оселі, адже з давніх-давен його ставили на святому місці в домі – на покуті. На майстер-класі для дорослих створення свого оберега з житнього снопа стане для Вас творчим відкриттям. Прикрашаючи цей різдвяний символ різнокольоровими стрічками і висушеними польовими квітами, Ви матимете нагоду приєднатися до таємниці віків.

Наш майстер-клас детально познайомить Вас зі справжнім новорічним дивом- прикрасою для хати – різдвяним павуком, зробленого з соломи різного розміру .Цих своєрідних оберегів родинного затишку українці вважали символом Всесвіту і підвішували їх до стелі. Конструювати на майстер-класі для дітей павука зі шматочків соломи різної довжини та нанизувати їх на нитки школяреві буде цікавіше за сучасне «Лего», бо у нас – безмежний простір для втілення фантазій.

Ми пропонуємо унікальні майстер-класи для дорослих та дітей ,на яких Ви зможете опанувати техніку декупажу та спробувати зробити новорічну іграшку за цією технологією.

Відкрийте для себе багатогранність унікальних ремесл разом майстер-класами у Львові!