Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Гід по телефону

Часто подорожуєте, але Вам бракує інформації про місця, які Ви відвідуєте?

Туроператор "Відвідай" пропонує, вперше в Україні, послугу "Гід по телефону"!

Наші гіди володіють унікальними знаннями і готові поділитися ними з Вами. Ми розкажемо Вам те, чого Ви не прочитаєте у Вікіпедії, відкриємо Вам таємниці усіх замків, пояснимо закономірності природничих процесів та станемо Вашими очима і вухами у будь-якому куточку України. Повноцінна екскурсія, супровід протягом мандрівки, консультація та порада - все це реально з нашими фахівцями, адже вони знають відповіді на всі запитання!

У Вас є можливість замовити послугу “Гід по телефону” з Вашим улюбленим гідом, який складе Вам дистанційну компанію під час мандрівки.

Цінуйте свій час! Не витрачайте його на пошуки інформації в інтернеті, оберіть живе спілкування з фахівцем, який буде відповідати на всі поставлені запитання, і найголовніше — розкаже найцікавіше, з нотками фактажу, історії, природи, етнографії та гумору.

Телефонуйте заздалегідь! Все, що потрібно від Вас – сконтактувати з нами (телефон, e-пошта, Viber, Facebook, Instagram, WhatsApp, Telegram) і повідомити: дату мандрівки та перелік туристичних об’єктів, які Ви бажаєте відвідати. Послуга надається за допомогою конференц-зв’язку та засобів навігації.

Вартість послуги від 150 грн / 30 хв.

Якщо ж Ви заблукали або вже знаходитеся на обраному Вами туристичному об’єкті, але Вам бракує інформації (куди їхати, історичної довідки, де зупинитися на обід чи ще щось) - ми залюбки Вам допоможемо!

Вартість експрес послуги без попереднього погодження - 250 грн / 30 хв.

Замовити послугу та дізнатися більше можна за контактами нижче:

Марічка Касьянова (Михайлюсь)
спеціаліст з організації турів
+38-(063)-273-07-63 (Viber/WhatsApp у робочий час)
+38-(098)-085-36-26
vidviday.mari4ka@gmail.com
Skype: mari4ka2012
facebook.com/mari4ka.vidviday