Прогулянка по Карпатах, принади Сколе, палац Ґрьодлів, активності в Корчині, відпочинок у SPA-центрі.

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

Львів (виїзд о 08:00) - Сколе (музей «Сколівщина», палац Ґрьодлів, еколого-пізнавальна стежка «Бучина», обід) - Корчин (Глемпінг «Ранчо Едельвейс»: мотузковий парк, гончарство, стрільба з лука/гвинтівки, скелелазіння) - Довголука (відпочинок в spa-центрі Shepilska) - Львів (повернення 21:30).

Місця посадки
Львів, Приміський вокзал

Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177  (800 м від Головного залізничного вокзалу).

placesЕкскурсійні об’єкти
Глемпінг «Ранчо Едельвейс»
Глемпінг розташований в Сколівському районі на галявинісеред гір з північної сторони Національного Парку «Сколівські Бескиди» далеко відпромислових та інфраструктурних об'єктів, населених пунктів та активних трас. Галявиназакрита лісом на 60% по периметру, що є природним кордоном. Місце саме по собі...

Глемпінг розташований в Сколівському районі на галявині
серед гір з північної сторони Національного Парку «Сколівські Бескиди» далеко від
промислових та інфраструктурних об'єктів, населених пунктів та активних трас. Галявина
закрита лісом на 60% по периметру, що є природним кордоном. Місце саме по собі дуже
мальовниче, навколо лише гори та жодних сусідів. На території глемпінгу є стилізований
скеледром (висота 11 метрів, 12 маршрутів), сучасний екстрім-парк (три рівня складності,
разом 43 етапи), а також можна спробувати стрільбу з лука, слеклайн, гончарні круги.

Читати більше Сховати текст
Довголука. Spa-центр Shepilska
Релакс-комплекс розташований неподалік від мальовничих Карпат між курортами Моршин та Трускавець. Унікальний водно-оздоровчий комплекс запропонує програми релаксації, оздоровлення та корекції фігури, парні та массажі. Тут ви зможете отримати комлекс процедур, які дадуть чудовий заряд енергії та дозв...

Релакс-комплекс розташований неподалік від мальовничих Карпат між курортами Моршин та Трускавець. Унікальний водно-оздоровчий комплекс запропонує програми релаксації, оздоровлення та корекції фігури, парні та массажі. Тут ви зможете отримати комлекс процедур, які дадуть чудовий заряд енергії та дозволять швидко відновитися, а саме поплавати у 4 басейнах та попаритися у 3 парнях (хамам, інфачервона сауна та руська парня).

Читати більше Сховати текст
Сколе. Палац Ґрьодлів
Оточене високими горами мальовниче містечко, зустрічає гостей розкішним необароковим палацом баронів Ґрьодлів (ХІХ ст.) та ландшафтним парком екзотичних дерев, окрасою якого є тюльпанове дерево, тис ягідний, гінкго білоба і 5 видів столітніх дубів. Цікавими для огляду в Скольому також є один із най...

Оточене високими горами мальовниче містечко, зустрічає гостей розкішним необароковим палацом баронів Ґрьодлів (ХІХ ст.) та ландшафтним парком екзотичних дерев, окрасою якого є тюльпанове дерево, тис ягідний, гінкго білоба і 5 видів столітніх дубів.

Цікавими для огляду в Скольому також є один із найстаріших дерев’яних храмів України – церква Святого Великомученика Пантелеймона (1597р.), костелом Семи Скоробот Діви Марії (1895р.), затишними віллами.

Читати більше Сховати текст
Сколе. Еколого-пізнавальна стежка “Бучина”
На околиці Сколе, неподалік від славнозвісної гори Лопата, в межах Національного природного парку “Сколівські Бескиди” вздовж річки Павлів Потік розташована чудова і легка для всіх туристів еколого-пізнавальна стежка “Бучина”. Мандрівка стежкою триває до години, під час неї можна побачити заповітні...

На околиці Сколе, неподалік від славнозвісної гори Лопата, в межах Національного природного парку “Сколівські Бескиди” вздовж річки Павлів Потік розташована чудова і легка для всіх туристів еколого-пізнавальна стежка “Бучина”. Мандрівка стежкою триває до години, під час неї можна побачити заповітні смереково-букові ліси, невеличкі водоспади, смереки “Три сестри”, які ростуть з одного кореня, побачити мальовничі карпатські пейзажі, а також напитися мінеральної води із джерела із підвищеним вмістом заліза.

Читати більше Сховати текст
Сколе. Музей “Сколівщина”
Дізнатися про історію цього славного краю можна у музеї “Сколівщина”, особливо цікавими для туристів є господарство, спальня та світлиця Захара Беркута. Всі охочі можуть сфотографуватися із самим Захаром, його сином Максимом та хороброю Мирославою.

Дізнатися про історію цього славного краю можна у музеї “Сколівщина”, особливо цікавими для туристів є господарство, спальня та світлиця Захара Беркута. Всі охочі можуть сфотографуватися із самим Захаром, його сином Максимом та хороброю Мирославою.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.
Знижки
  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 60 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

SPA-центр у “Двір княжої корони”:  SPA-центр в “Двор княжеской короны” (за 2 часа): общий, пенсионный, студенческий – 400 грн., дети (7-14 л.) – 175 грн.;

Музей "Сколівщина": загальний, пенсійний - 30 грн., студентський, учнівський  - 15 грн.;

 Глемпінг “Ранчо Едельвейс": стрільба з лука/гвинтівки - 100 грн/особа, гончарство - 200 грн/ос, скелелазіння - 100-200 грн/ос, екстрім-парк - 400 грн/ос.

axe Технічна інформація про пішохідний перехід стежкою “Павлів потік”

1. Довжина маршруту від моста через річку Опір до джерела із залізною водою і назад 2,5-3 км, перепад висот до 100 метрів, тривалість – до 1 год.
2. Для пішохідного переходу просимо взяти зручне взуття, хоча більшість стежки є асфальтована (90%), але її закінчення має ще ґрунтове покриття.
3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей. Участь не вимагає попередньої підготовки чи досвіду.
4. Пішохідний маршрут є не обов’язковим, ті хто не бажає брати в ньому участь можуть прогулятися частиною маршруту або містечком Сколе.

mealХарчування
1-й день
Обід

Відбувається у кафе “OK” в с. Коростів. Туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»). Смачно, швидко, доступні ціни.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Актив-тур в Карпати + SPA