In the cafe "Okey" in the village of Korostiv. Everyone chooses their own food.
Borzhava mountain range and Museums of Kolochava + crocus valley
The picturesque landscapes of Polonyna Borzhava, a unique village with ten museums and tasting refreshing mineral water.
Tour language: Ukrainian. Contact us if you would like to hire a guide who speaks English or another foreign language.
Departure from Lviv (07:00) — Pylypets (ascent by the chairlift to the Hemba mountain and lunch) – Synevyr Pass (taking photos and viewing Carpathian panoramas) – Kolochava (visit to the museums) — Kelechyn (tasting of the unique mineral water) — Lviv (return before 00:30).
Here, from a height of 15 meters, one of the most beautiful waterfalls in Ukraine – the waterfall Shypit – throws its water with many fascinating cascades between the rocks into the picturesque mountain valley. It originates from an immense underground source, so-called “sea eye”, in one of the most beautiful places in the Ukrainian Carpathians – Borzhava meadow. Staying here is a great way to have a break from civilization and get new vitality.
One of the most scenic passes of the Ukrainian Carpathians, its height reaches 793m and allows you to admire the stunning views of the surrounding mountain ranges.
This is one of the most beautiful villages of the Transcarpathian region. Here you will find 10 museums, 20 monuments and 50 historical sites. The most popular museums include the Museum of Folk Architecture and Life “Stare Selo” (Old Village), the museum of a narrow-gauge railway in Kolochava and the Museum of “Bokorash in Kolochava”. All our guests are then invited to “Trembita”, a wonderful pub in which you can indulge in some food and enjoy a lively performance of local life.
Справжня родзинка Колочави, яка щовесни привертає увагу тисяч туристів. Територія музею «Старого села» буквально потопає в морі фіолетових квітів. Для всіх шанувальників весняних первоцвітів, насиченого фіолетового кольору, ніжного аромату, мальовничих карпатських схилів ця долина може стати справжньою туристичною Меккою, куди хочеться повертатися знову і знову!
- travel by comfortable bus;
- accompaniment by a guide;
- excursion service in tourist facilities;
- travel insurance.
- entrance tickets to tourist sites;
- meals.
- Children 6 years old and younger: free (accompanied by 2 adults and without a separate seat on the bus)
- Children from 7 to 12 years old and people with disabilities (1st and 2nd groups with a certificate): 60 UAH / person (from the total cost of the tour)
- ATO participants (at the presence of a certificate): discount 30% from the cost of the tour
Waterfall Shypit: general – 20 UAH, children 7-16 years old – 10 UAH
Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”: загальний - 150 грн/ос., пенсіонери, студенти - 100 грн/ос., школярі – 80 грн/ос.
At the restaurant “Hazdivska khyzha” in the village of Pylypets. Menu: salad, mushroom soup, mashed potatoes with meat, bread, tea. Price – 180 UAH per person.
takes place in a cafe "OK" of Korostiv village. Tourists choose their own food (like in "Puzata khata"). Tasty, fast, affordable prices.
Suburban railway station (Prymiskyi vokzal)
Stryy (Lviv region); OKKO gas station; 49, Bolekhivska street
Можна двома шляхами:
а) подивитися у нас на сайті (біля дат).
б) дізнатися у менеджера через онлайн-консультацію сайту, Skype, електронною поштою або по телефону (усі контактні телефони є на сторінці "Контакти");
*приклад
вільних місць немає.
вільні місця 2-10 осіб.
вільних місць більше 10ти.
Вхідні квитки і харчування Ви оплачуєте в автобусі керівнику групи. Екскурсії і харчування не є обов’язковими, Ви обираєте тільки те, що бажаєте.
У разі відмови від заброньованого туру просимо завчасно повідомити про це відповідального менеджера по телефону або на електронну пошту.
Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 85 % вартості;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості;
- від 3 до 2 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості;
- менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці туриста - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних (з цими умовами можна ознайомитись у Правилах бронювання).
Анулювання турів закордон.
Правила анулювання турів закордон туристом.
Умови повернення оплати за скасовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
- не пізніше, ніж за 15 робочих днів до початку туру - повертаємо 100 % вартості туру або переносимо 100% на іншу дату чи тур;
- від 14 до 7 робочих днів до початку туру - повертаємо 50 % вартості туру;
- від 6 до 4 робочих днів до початку туру - повертаємо 20 % вартості туру;
- менше, ніж за 3 робочих дні до початку туру, а також при неявці - оплату не повертаємо та не переносимо цю оплату на іншу дату виїзду чи на інший тур.
Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою інформацією про тур надсилається на електронні пошти туристів та турагентів не пізніше ніж за 2-3 календарні дні до виїзду (залежно від тривалості туру). Тому якщо до виїзду залишилось 4 і більше днів, то можливо ми ще не встигли надіслати інфо-лист. Також крім папки «Вхідні», наші листи можуть потрапляти у папку «СПАМ». Тому перевірте, будь ласка, цю папку. У випадку, якщо інформаційного листа немає і там, просимо зконтактуватись з нами по телефону. Можливо, у нас неправильно зазначена Ваша електронна адреса.
Місця в автобусі бронюються згідно запису. Чим швидше Ви забронюєтесь, тим ближче до переду автобуса зможете сісти.
Умови проживання залежать від обраного Вами туру. Усі деталі щодо поселення, чітко розписані у інформаційних листах.
Проживання під час мандрівки відбувається у 2- і 3-місних номерах. Якщо Ви подорожуєте наодинці, то Вас можуть поселити з кимось із туристів (підселення не відбувається до туристів протилежної статі). Також Ви можете проживати самі в окремому номері за додаткову оплату (ціну уточнювати в менеджера цього туру).
З собою у мандрівку ми рекомендуємо брати посвідчення особи (паспорт, водійські права, свідоцтво про народження тощо). Усі інші деталі стосовно того, що потрібно мати з собою ми зазначаємо у інформаційних листах.
Не рекомендуємо так робити. Виїзд відбувається за розкладом, оскільки тури мають насичену екскурсійну програму, для повноцінного виконання якої ми маємо дотримуватись наперед визначених часових меж. Тому радимо при купівлі квитків на поїзд (або автобус чи літак) обов'язково враховувати запас часу, який буде необхідний, щоб дістатись з вокзалу до місця збору групи та у зворотному напрямку після завершення туру. Також нагадуємо, що ми не гарантуємо швидше повернення, аніж зазначено в описі туру на сайті та не несемо відповідальності за придбання квитків на поїзд чи інший вид транспорту, у яких час відбуття або прибуття не збігається з часовими межами туру.
Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Також замовлення можна зробити онлайн на сторінці "Подарунковий сертифікат". Після он-лайн замовлення менеджер зконтактується з Вами і уточнить деталі замовлення. Сертифікат можемо відправити службою доставки (переважно «Новою поштою») у будь-який куточок України. Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг.
У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).
Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
Оплатити замовлення можна в нашому офісі за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 34 або банківським переказом (банківські реквізити надсилаємо за вимогою). Замовлення потрібно оплатити упродовж 3 робочих днів від моменту підтвердження (у випадку замовлення пізніше ніж за 3 дні до виїзду термін оплати узгоджується окремо).При оплаті на банківський рахунок потрібно упродовж 4 робочих годин повідомити електронною поштою відповідального менеджера про проведену оплату, вказавши при цьому назву та дати туру, прізвища замовників, суму та час оплати.
Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.
Viber / Telegram - лише для повідомлень
Була в подорожі 23.03.24. Давно хотіла побачити Шипіт, а найголовніше галявину крокусів. Ніл Наталя просто супер, цікаво...
Була в подорожі 23.03.24. Давно хотіла побачити Шипіт, а найголовніше галявину крокусів. Ніл Наталя просто супер, цікаво розповідала , найголовніше не нудно, все організовано класно, Обід дуже смачний . Уже не вперше їду з вами , все на висоті.
Як зійдуть сніги із гір потоками, Ой, глибокими, навесні. Квіткою наснишся синьоокою Вдалині мені, вдалині... Ще з минул...
Як зійдуть сніги із гір потоками, Ой, глибокими, навесні. Квіткою наснишся синьоокою Вдалині мені, вдалині... Ще з минулого року марилися мені чудесні карпатські крокуси на вершинах гір. Майоріли та кликали до себе. А хто я така, щоби відмовлятися від такого квітучого запрошення в гори? Отож, 16 березня разом з туроператором "Відвідай" вирушили ми на гарнезну екскурсію "Синевирський перевал - крокуси у с. Колочава - водоспад Шипіт". Безперечна умова вдалої екскурсії - хороший гід (у нас був саме такий; впродовж усієї дороги він розповідав нам безліч цікавих фактів про міста, села та пам'ятки, що майоріли дорогою). Перша зупинка "Синевирський перевал" (висота 793 м); не найвищий перевал дорогою до Колочави, проте він мальовничий та з гарними краєвидами для фото. Далі можна вирушити або до озера Синевир, або ж до Колочави (як зробили ми). У Колочаві, окрім крокусів, знаходиться аж 10! музеїв (деякі з них унікальні), а також там є дуже цікаві та єдині у своєму роді пам'ятники на кшталт пам'ятника Заробітчанам, Вівчару, останньому карпатському опришку Миколі Шугаю та вчительці з Вкраїни. Крокуси починають з'являтися на подвір'ях місцевих жителів від самісінького початку села. У музеї-скансені "Старе село" вони ростуть маленькими та великими килимами. Окрім прекрасних квітів та яскравих світлин тут можна дізнатися безліч цікавої інформації про життя та побут жителів Закарпаття, а також історію славнозвісної Колочавської вузькоколійки (але тут вам теж має пощастити з гідом, на жаль, не усі вони однаково цікаві). Найбільше крокусів все ж можна побачити у садках місцевих жителів, які охоче дозволять вам зробити гарні світлини за 20 гривень. Крайньою зупинкою був водоспад Шипіт (Шипот, Шопіт). Найкрасивіший для мене особисто (поки що) карпатський водоспад серед усіх, які я бачила (для чіткості розуміння, у Карпатах я найчастіше влітку, а водоспади найбільш повноводні навесні, тому враження можуть бути різні). Влітку біля Шипоту проходить фестиваль, про який писав у своїй книзі "Трохи пітьми" Любко Дереш (по факту всі можливі роди й види неформалів збираються тут напередодні Івана Купала, аби випити максимальну кількість алкоголю та стрибати вночі голяка через полум'я; кажуть, що то враження не для слабких нервами). Для мене отакі короткі мандрівки допомагають перемикнути мізки та допомогти економіці України та ЗСУ (частину прибутку від подорожі оператор передає на потреби нашого війська). Тож, любіть Україну та намагайтеся побачити усі її куточки (а зараз - особливо!)