Маєток Хоєцьких
В с. Томашівка, що неподалік Фастова знаходиться колишній маєток Хоєцьких. У 1903-1910 рр. рід Хоєцьких збудував у Томашівці розкішний палац. Автором будівлі у стилі модерн, був відомий архітектор Валеріан Куликовський. З 2000 р. маєток та прилегла територія перейшла у власність монахам Свято-Введенського монастиря, які влаштували тут свій скит - Ризоположенський чоловічий монастир. З того часу монахи активно займаються реставрацією маєтку, будівництвом нових споруд та впорядкуванням території. Численні храми, каплиці і пам'ятники, зведені на території монастиря, відтворюють з максимальною точністю до найбільш відомих християнських святинь різних країн світу.За традицією, подібно Небесному Єрусалиму, монастир оточують могутні фортечні стіни з природного каменю-валуна, які гармонійно поєднуються з навколишнім ландшафтом, а фортечні вежі, розташовані по кутах огорожі, яскраво виділяються на фоні природи. Від воріт починається центральна алея, яка розгалужується і розділяє ландшафтний парк на частини. Довкола алей висаджені кущі троянд, а на весні тут ще розцвітають магнолії. На території монастиря є дзвіниця висотою 51 м. Також тут можна відвідати міні-зоопарк, де живуть страуси, лами, фазани та павичі. Зараз колишній маєток Хоєцьких, а теперішній Ризоположенський чоловічий монастир є пам'яткою архітектури національного значення.
Ковалівка
Це невеличке, але дуже гарне та затишне село з добре розвиненою інфраструктурою. Воно було засноване в далекому 1501 році. Назва села походить від назви професії першого жителя - коваля Мини Назаренко. Сучасного вигляду українське село набуло після будівництва агрофірми "Світанок". Власники фірми вклали чимало коштів для того щоб розбудувати село та перетворити його казковий куточок. В центрі села Ви побачите красиву площу з великими фонтанами, заквітчані клумби, місток “кохання”, озеро з чорними та білими лебедями. Особливою гордістю Ковалівки є церква Різдва Пресвятої Богородиці (1996р.). Запрошуємо відвідати разом з нами Ковалівку, яку в народі ще називають "Українською Швейцарією".
Біла Церква
Це велике і дуже красиве місто, розташоване в долині річки Рось. Воно було засноване в далекому 1032 р. князем Ярославом Мудрим. Центральною частиною міста була гора із розташованим на ній замком та білокам’яним собором, якому місто завдячує своєю назвою. Зараз на замковій горі стоїть костел святого Івана Хрестителя, всередині якого є великий орган, який зачарує Вас своїм звучанням. Поряд із замковою горою розташована площа Соборна зі Спасо-Преображенським Кафедральним собором. Також Ви матимете змогу оглянути єврейські торгові ряди - БРУМ та Зимовий палац. А ввечері насолодитися красою долини річки Рось під час круїзу на теплоході.
Ще однією видатною садово-парковою пам’яткою Білої Церкви є дендропарк "Олександрія". Загальна площа парку 297 га. Олександрія була заснована у XVIII ст. польським графом Браницьким, як заміська резиденція. Автором був відомий французький архітектор-паркобудівник Мюффо. У дендропарку росте понад 2 130 видів різних рослин, які разом утворюють райський куточок. Окрім природних пейзажів, які зачаровують око, у парку було збудовано чимало архітектурних споруд із романтичними назвами, наприклад, водоспад "Руїни", Турецький будиночок, Китайський місток, колона смутку, колонада "Луна" та ін.
Ферма "Бабині кози"
В с. Галайки, що на Київщині, молода сім’я заснувала свою родинну козячу ферму та сироварню. Під час екскурсії господарі Вам покажуть ферму, розкажуть історію відкриття улюбленої справи, а для охочих ще й проведуть майстер-клас з ручного доїння кіз, після якого почастують свіжим козиним молоком. Але це ще не все! Вам також розкажуть про процес сироваріння та достигання сиру, а наприкінці екскурсії проведуть дегустацію натуральних сирів з келихом червоного сухого вина, або трав’яного чаю. Приємні смакові враження гарантуємо!
Ландшафтний парк "Буки"
Ландшафтний парк "Буки" знаходиться в невеличкому, але досить розвиненому с. Буки, що на Київщині. У розвиток інфраструктури села великий внесок вклав місцевий підприємець І. М. Суслов, засновник агропромислової корпорації "Сквира". Потрапивши на територію парку Ви ніби занурюєтеся в чарівний світ прекрасного та духовного. В центрі парку було зведено Храмовий комплекс Євгенія Великомученика (1999р.). Поруч з храмом є дзвіниця Святого Данила, збудована у вигляді свічки. В Буківському дендропарку також є великий фонтан "Дружба народів", який колись прикрашав Хрещатик м. Києва, і був викуплений Сусловим в 2007р. А у 2009р. в Буки був привезений весільний камінь із Кани Галілейської гори. Кажуть саме цей камінь має магічну силу зцілювати закоханих на народження дітей. Тому часто тут можна зустріти молоді закохані пари.
Фастів
Це дуже затишне місто, перші згадки про яке датуються 1390 р. В місті є чимало цікавих пам’яток. Найстарішою з них, є Покровська дерев’яна церква (1740р.). Церква побудована у стилі козацького бароко, проектуванням якої займався відомий архітектор Іван Григорович-Барський. Ще однією більш сучасною пам’яткою є костел Воздвиження Святого Хреста (1911р.). Він був збудований у неоготичному стилі, оздобленням якого займався відомий італійський скульптор Еліо Саля. Сама будівля виглядає вражаюче і є головним архітектурним символом міста.
Фастів також є великою вузловою станцією залізниці. Неподалік вокзалу ми оглянемо, ще одну пам’ятку - музей-вагон злуки УНР і ЗУНР, де 1 грудня 1918 року було підписано договір про Акт злуки між УНР та ЗУНР.