Табір у Карпатах

Запрошуємо дітей віком 10-15 років в літній екскурсійно-розважальний табір "all inclusive". Він включає в себе усі популярні туристичні об'єкти Закарпаття.

Увага! У вартість туру вже все включено!

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) — Тустань (огляд фортеці) — Верхня Грабівниця (огляд бункера) — Воловецький перевал (фотостоп, огляд карпатських панорам) — Пилипець (обід, поселення в готель, огляд водоспаду Шипіт, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (10:00) – підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, піший похід на полонину Боржаву, перекус на вершині, повернення в готель, вечеря та дискотека.

3 день: сніданок і виїзд (09:00) – Синевирський перевал (фотостоп, огляд карпатських панорам) — Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера та обід) — Пилипець (повернення в готель, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (09:00) — Іза (оленяча ферма) — Хуст (огляд страусиної ферми) —  Горінчово (фотосесія, відвідування буйволиної ферми та обід) — Лисичово (майстер-клас з ковальства) - Берегівський район (поселення в готель, вільний час, вечеря).

5 день: сніданок (09:00), вільний день для відпочинку та розваг (до обіду - “Карпатські забави”, обід, після обіду — волейбол, вечеря, дискотека).

6 день: сніданок та виїзд (09:00) - Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком та містом, обід, відвідування аквапарку)  — Берегівський район (повернення в міні-готель, вечеря).

7 день: сніданок і виїзд (08:00) —Ужгород (відвідування ресторану Деца у Нотаря, квест-екскурсія по місту Ужгород та обід) — Барвінок (купання в термальному басейні) — Львів (повернення до 21:00).

Місця посадки
Львів, Залізничний Вокзал

м. Львів, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

placesЕкскурсійні об’єкти
Урич-Тустань
Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів. Тустань була важливим стратегічним пу...

Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів.

Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари.

Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

Читати більше Сховати текст
Верхня Грабівниця
У самому серці Карпат розташований грандіозний бункер, що є найбільш збереженим та цікавим об’єктом суперпотужної колись оборонної лінії Арпада, яка будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боко...

У самому серці Карпат розташований грандіозний бункер, що є найбільш збереженим та цікавим об’єктом суперпотужної колись оборонної лінії Арпада, яка будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

Читати більше Сховати текст
Верецький (Ворітський) перевал
Місце на якому у 1939р. польські прикордонники розстріляли біля 600 полонених захисників Карпатської України, вихідців з Галичини. Перевал також вважається визначним і для угорців, бо за літописними свідченнями саме через нього у 895 році угорські племена на чолі з князем Алмошем пройшли в Європу й...

Місце на якому у 1939р. польські прикордонники розстріляли біля 600 полонених захисників Карпатської України, вихідців з Галичини. Перевал також вважається визначним і для угорців, бо за літописними свідченнями саме через нього у 895 році угорські племена на чолі з князем Алмошем пройшли в Європу й оселилися в Панонії.

Читати більше Сховати текст
Пилипець. Водоспад Шипіт
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат полонині Боржав...

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "Морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Читати більше Сховати текст
Пилипець. Канатно-крісельна дорога на г. Гимба
Запрошуємо піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонини Боржава, перед Вами відкриються захоплюючі панорами Українських Карпат, Ви відчуєте себе у центрі всесвіту, де зупиняється час; вершини та смереки стануть свідками Вашого духовного перетво...

Запрошуємо піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонини Боржава, перед Вами відкриються захоплюючі панорами Українських Карпат, Ви відчуєте себе у центрі всесвіту, де зупиняється час; вершини та смереки стануть свідками Вашого духовного перетворення. 

Читати більше Сховати текст
Полонина Боржава
Надзвичайно мальовничий, легкодоступний та популярний серед туристівгірський масив на Полонинському хребті українських Карпат. Боржавський хребет має загальну довжину біля 50 кілометрів і є найдовшою полониною Закарпаття. Над лінією букових лісів майже весь масив вкривають славнозвісні Боржавські п...

Надзвичайно мальовничий, легкодоступний та популярний серед туристівгірський масив на Полонинському хребті українських Карпат. Боржавський хребет має загальну довжину біля 50 кілометрів і є найдовшою полониною Закарпаття.

Над лінією букових лісів майже весь масив вкривають славнозвісні Боржавські полонини, де щедро ростуть кущі чорниць та брусниць на радість всіх мандрівників. За красу та попутний вітер Боржаву полюбили парапланеристи, які у сонячну погоду злітають з Гимби і ширяють над горами, що додає і без того божественній природі додаткової фотогенічності.

Під час пішохідного походу ми піднімемося на гору Великий Верх (1598м), вона є центром ландшафту, на ній сходяться два головні боржавські хребти і відкриваються дуже гарні панорами довколишніх гір. Похід на Боржаву підходить майже всім, хто любить гори, бо є досить простим і приємним, так як можна піднятися крісельною дорогою до підніжжя гори Гимба на висоту 1160 метрів, а далі вже йти по відносно рівних ділянках хребта.

Запрошуємо мандрувати разом з нами, щоб оглянути одні з фотогенічних місць нашої країни, відпочити від цивілізації та набратися життєвої енергії.

Читати більше Сховати текст
Синевирський перевал
Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Читати більше Сховати текст
Синевир озеро
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і...

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Читати більше Сховати текст
Реабілітаційний центр бурого ведмедя
На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя,...

На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Читати більше Сховати текст
Іза. Оленяча ферма
В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами. 

В Ізі знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад триста плямистих оленів, які живуть на 57 гектарах пасовища, рогатих можна погодувати спеціальним кормом, придбаним на території та зробити фото з цими миролюбними тваринами. 

Читати більше Сховати текст
Хуст. Екскурсія містом
Столиця Карпатської України, що знаходиться на перехресті рік Тиси і Ріки. Над містом височать живописні руїни неприступного і нездоланного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). Тут можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва – Єлизаветську церкву,...

Столиця Карпатської України, що знаходиться на перехресті рік Тиси і Ріки. Над містом височать живописні руїни неприступного і нездоланного колись Хустського замку (ХІ-ХVІ ст.). Тут можна прогулятися чеським кварталом та оглянути перлину закарпатського сакрального будівництва – Єлизаветську церкву, зараз протестантський храм (XIІІ ст.).

Читати більше Сховати текст
Горінчово
Запрошуємо відвідати буйволину еко-ферму та туристичний комплекс «Райський куточок», тут нас зустрінуть буйволи, олені, африканські страуси, павичі, декоративні качки, фазани, куропатки, коні та косулі. Ми митимемо можливість скуштувати молочну та м’ясну продукцію на дегустації за келихом домашнього...

Запрошуємо відвідати буйволину еко-ферму та туристичний комплекс «Райський куточок», тут нас зустрінуть буйволи, олені, африканські страуси, павичі, декоративні качки, фазани, куропатки, коні та косулі. Ми митимемо можливість скуштувати молочну та м’ясну продукцію на дегустації за келихом домашнього вина в мальовничому карпатському краї.

Читати більше Сховати текст
Лисичово
Лисичівська кузня-музей “Гамора” є унікальною пам’яткою промислового виробництва і єдиною в Європі діючою водяною кузнею. Кузня цікава тому, що поєднує три промислові епохи: ремісничу, мануфактурну і фабрично-заводську. Старі люди кажуть, що підкова з цієї кузні буде захищати Вас доти, доки буде пра...

Лисичівська кузня-музей “Гамора” є унікальною пам’яткою промислового виробництва і єдиною в Європі діючою водяною кузнею. Кузня цікава тому, що поєднує три промислові епохи: ремісничу, мануфактурну і фабрично-заводську. Старі люди кажуть, що підкова з цієї кузні буде захищати Вас доти, доки буде працювати дерев’яний молот “гамор”.

Читати більше Сховати текст
Санаторій "Карпати". Палац Шенборнів
Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними росли...

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Читати більше Сховати текст
Мукачево. Замок "Паланок"
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), п...

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Читати більше Сховати текст
Квест по місту Ужгород
Запрошуємо Вас на квест у місті Ужгород «У пошуках міні скульптур». Цих милих цікавинок в Ужгороді зараз більше 30 одиниць. Маленькі жителі міста розмістилися у різних його куточках, і гуляючи вулицями їх легко непомітити. У ході квесту, учасники будуть отримувати завдання. Їх необхідно виконати та...

Запрошуємо Вас на квест у місті Ужгород «У пошуках міні скульптур». Цих милих цікавинок в Ужгороді зараз більше 30 одиниць. Маленькі жителі міста розмістилися у різних його куточках, і гуляючи вулицями їх легко непомітити. У ході квесту, учасники будуть отримувати завдання. Їх необхідно виконати та розгадати, щоб дізнаються назву наступного міні об’єкту і відправитися на його пошуки. У нагороду учасники квесту отримають найцінніші подарунки – яскраві враження , позитивні емоції та нові знання!!!

Читати більше Сховати текст
Барвінок. Термальний басейн "Золота гора"
Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна...

Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять здоров’я та радість для гостей відпочинкового комплексу “Золота гора”. На Вас чекають сучасні термальні басейни із температурами вод 29 та 39 градусів на відкритому просторі. Вода є надзвичайно корисна і за своїм складом схожа за термальні води найкращих курортів Франції, Німеччини та Чехії.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 • проживання (6 ночей);
 • супровід гіда-екскурсовода та аніматора;
 • триразове харчування;
 • всі активності за програмою та екскурсії;
 • вхідні квитки у всі туристичні об’єкти по програмі;
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • Особисті витрати.

З собою ми рекомендуємо дати дитині 400-500 грн на сувеніри, солодощі та ін.

axe Додаткова інформація

Увага! Тур розроблений педагогами і психологами,  враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу, ми перші, хто поєднали в нашому таборі:

 • екскурсійну програму (виїздні екскурсії на найпопулярніші та найцікавіші місця Закарпаття);
 • навчальну програму (ми постійно подаємо краєзнавчу, етнографічну, історичну, природничу інформацію — у вигляді гри-комунікації);
 • спортивну програму (спортивні ігри, змагання, естафети);
 • ігротеку (квести, майстер-класи);
 • розважальну частину (дискотека, ігри під час руху автобуса);
 • походи в гори (ми пройдемось одним з найкрасивіших масивів Карпат — полониною Боржава);
 • відпочинок на природі.

Ну і головне, тут підібрано ТОП-12 найкращих локацій для фотосесій в Карпатах!

Необхідні речі:

Перед початком нашого туру ми висилаємо інформаційного листа, де вказуємо список необхідних речей з урахуванням сезону.

Технічна інформація:

 • вікова категорія діток в таборі 10-15 років;
 • кожна дитина застрахована (страховий поліс на суму 10 тис. грн);
 • на 9 діток в таборі 1 дорослий;
 • за кожною групою закріплений медичний працівник;
 • для участі в таборі потрібно надати довідку про стан здоров'я;
 • при прокладенні маршруту ми виключили місця скупчення людей;
 • з дітками постійно перебуває фаховий гід та аніматор;
 • батьки будуть отримувати фотозвіт у вайбер-групу від керівника та діток.
keysПроживання
Пилипець, міні-готель "Гимба"

Відбувається в міні-готелі “Гимба” села Пилипець, номери: 2-х, 3-х  місні з вигодами. Ми поселимось в серці Карпат, в екологічному середовищі з досить м'яким кліматом та неймовірними пейзажами довкола.

Берегово (поблизу), міні-готель

Відбувається в міні-готелі поблизу м. Берегово, номери: 2-х, 3-х місні з вигодами.

mealХарчування
1-й день
Обід

Відбувається у кафе м. Сколе. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, олія), бульйон курячий з локшиною, картопляне пюре з м'ясом, хліб, компот.

Вечеря

Відбувається у кафе готелю. Меню: борщ український, гречаний плов (гречка тушкована із м‘ясом), салат з бурячка, хліб, чай.

2-й день
Сніданок

Відбувається у кафе готелю. Меню: вареники з картоплею та сметаною, солодкий почастунок, чай карпатський.

Обід

Відбувається на вершині полонини Боржава (сухпайок): яблука, бутербродна нарізка (хліб, ковбаска, сир, масло), круасан з шоколадом, вода.

Вечеря

Відбувається у кафе готелю. Меню: овочевий суп, чанахи з м’ясом, солодкий почастунок, хліб, какао.

3-й день
Сніданок

Відбувається у кафе готелю. Меню: налисники з джемом та сиром, чай.

Обід

Відбувається в ресторані “Млин” біля озера Синевир, меню: салат з буряка, суп з фрикадельками, картопляне пюре з відбивною, хліб, компот.

Вечеря

Відбувається у кафе готелю. Меню: бульйон з локшиною, голубці з м’ясом, печиво, компот.

4-й день
Сніданок

Відбувається у кафе готелю. Меню: оладки з джемом, бутербродна нарізка (ковбаса, сир, масло, хліб, кава/чай).

Обід

Відбувається в Хусті у ресторані “Під замком”. Меню: салат з капусти, борщ український, макарони з маслом та котлетою, компот, хліб.

Вечеря

Відбувається в у кафе готелю. Меню: гречаний суп, плов з м’ясом, солодкий почастунок, хліб, чай.

5-й день
Сніданок

Відбувається у кафе готелю. Меню: каша вівсяна на молоці з маслом, домашня випічка, хліб, чай карпатський.

Обід

Відбувається в кафе готелю. Меню: суп з фрикадельками, відварна гречана каша з маслом та рибою (хек), салат, хліб, чай.

Вечеря

Відбувається у кафе готелю. Меню: шашлик свинний (2 кусочки), картопля печена на мангалі, овочева нарізка, чай, хліб.

6-й день
Сніданок

Відбувається у кафе готелю. Меню: яєшня з сосискою, салат з капусти, печиво, хліб, чай.

Обід

Відбувається у ресторані міста Мукачево та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат з моркви, боб-левеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками, компот, хліб.

Вечеря

Відбувається у кафе готелю. Меню: домашні пельмені з маслом, млинці з сиром та сметаною, какао.

7-й день
Сніданок

Відбувається у кафе готелю. Меню: оладки з джемом, каша рисова на молоці, хліб, чай.

Обід

Відбувається в Ужгороді у ресторані “Честер”. Меню: ташкотлевеш (овочевий суп), вареники з картоплею, солодкий почастунок, компот, хліб.

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (0)
Розгорнути все
Згорнути все

Табір у Карпатах