Табір у Карпатах

Запрошуємо дітей віком 10-15 років в літній екскурсійно-розважальний табір "all inclusive". Він включає в себе усі популярні туристичні об'єкти Закарпаття.

Увага! У вартість туру вже все включено!

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) — Тустань (огляд фортеці) — Верхня Грабівниця (огляд бункера) — Воловецький перевал (фотостоп, огляд карпатських панорам) — Пилипець (обід, поселення в готель, огляд водоспаду Шипіт, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (10:00) – підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, піший похід на полонину Боржаву, перекус на вершині, повернення в готель, вечеря та дискотека.

3 день: сніданок і виїзд (09:00) – Синевирський перевал (фотостоп, огляд карпатських панорам) — Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера та обід) — Пилипець (повернення в готель, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (09:00) — Іза (оленяча ферма) — Хуст (огляд страусиної ферми) —  Горінчово (фотосесія, відвідування буйволиної ферми та обід) — Лисичово (майстер-клас з ковальства) - Берегівський район (поселення в готель, вільний час, вечеря).

5 день: сніданок (09:00), вільний день для відпочинку та розваг (до обіду - “Карпатські забави”, обід, після обіду — волейбол, вечеря, дискотека).

6 день: сніданок та виїзд (09:00) - Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком та містом, обід, відвідування аквапарку)  — Берегівський район (повернення в міні-готель, вечеря).

7 день: сніданок і виїзд (08:00) —Ужгород (відвідування ресторану Деца у Нотаря, квест-екскурсія по місту Ужгород та обід) — Барвінок (купання в термальному басейні) — Львів (повернення до 21:00).

schedule Розклад