Райські куточки Поділля + цвітіння бузку

Курорт Сатанів, реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден", дегустація вина, водоспад Бурбун, Маліївці, цвітіння бузку, костел в Підлісному Мукареві, Зіньків, зінківська ковбаса

Розгорнути все
Згорнути все
planПлан туру

1 день: Львів (виїзд о 08:00) – Тернопіль (10:30) - Сатанів (екскурсія містом, обід, реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден") – Кульчиївці (дегустація вина) - Кам’янець-Подільський (вечеря, поселення в готель після 21:30).

2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 07:00) – Лисець (водоспад Бурбун) – Маліївці (огляд палацу родини Орловських, екскурсія парком та огляд водоспаду та цвіту бузку) – Підлісний Мукарів (огляд костелу) – Солобківці (обід) – Зіньків (огляд дерев’яної церкви, костелу та залишків замку, купівля місцевих смаколиків: чорної ковбаси та пива) - Тернопіль (20:00) – Львів (повернення о 22:30).

Місця посадки
Львів, готель 'Львів'

Готель "Львів" (м. Львів, пр. В. Чорновола, 7)

Тернопіль (Петриків)

Тернопіль (Петриків), вул. Степана Будного, 18, готель "Глобус"

placesЕкскурсійні об’єкти
Сатанів
Це місто з “оптимістичною” назвою розташоване в межах Подільських Товтр, є клондайком пам’яток старовини. Тут збереглися руїни замку (XVI-XVIII ст.), міська брама (1722р.), кругла вежа (1722р.), оборонна синагога (1514р.) з єврейським цвинтарем (XVІ ст.), давній оборонний монастир св. Трійці (XVІI с...

Це місто з “оптимістичною” назвою розташоване в межах Подільських Товтр, є клондайком пам’яток старовини. Тут збереглися руїни замку (XVI-XVIII ст.), міська брама (1722р.), кругла вежа (1722р.), оборонна синагога (1514р.) з єврейським цвинтарем (XVІ ст.), давній оборонний монастир св. Трійці (XVІI ст.) та діючий водяний млин (XІХ ст.). Курорт Сатанів славить і природними багатствами. Ще однією родзинкою курорту є унікальний в Україні Парк хижаків “Arden” — це реабілітаційний центр, на території якого з 5-метрової висоти, можна спостерігати за жителями лісу (вовками, козулями, лисами, ведмедями) не турбуючи лісову екосистему.

Читати більше Сховати текст
Лисець
Мальовниче та маловідоме село – райський куточок Дунаєвецького району Хмельницької обл. Саме тут крізь ущелину каньйону річки Бобрівка з п’ятиметрової висоти впадає у криштально-чисте бірюзове озеро водоспад Бурбун. 

Мальовниче та маловідоме село – райський куточок Дунаєвецького району Хмельницької обл. Саме тут крізь ущелину каньйону річки Бобрівка з п’ятиметрової висоти впадає у криштально-чисте бірюзове озеро водоспад Бурбун. 

Читати більше Сховати текст
Маліївці
Селище назване на честь шляхтичів Яна і Петра Малейовських. У 1785 р. його викупив Ян Онуфрій Орловський, який на вершині пагорба звів палац у стилі класицизму, що зберігся до нашого часу. Біля палацу розташований парк (загальною площею 17 га), який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, водонапірн...

Селище назване на честь шляхтичів Яна і Петра Малейовських. У 1785 р. його викупив Ян Онуфрій Орловський, який на вершині пагорба звів палац у стилі класицизму, що зберігся до нашого часу. Біля палацу розташований парк (загальною площею 17 га), який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, водонапірна вежа та штучний 18-метровий водоспад з печерним гротом, в якому колись молились монахи.

Читати більше Сховати текст
Підлісний Мукарів
Мурований неоготичний костел Св. Йосипа Обручника (1782), побудований з ініціативи отця Базилія Шаха за кошти місцевих вірян. За всю історію костел двічі закривали. Впродовж 1959–1989 років у храмі діяв сільський музей, після чого його повернули  парафіянам. Костел діючий і має збережений орган, яки...

Мурований неоготичний костел Св. Йосипа Обручника (1782), побудований з ініціативи отця Базилія Шаха за кошти місцевих вірян. За всю історію костел двічі закривали. Впродовж 1959–1989 років у храмі діяв сільський музей, після чого його повернули  парафіянам. Костел діючий і має збережений орган, який був реставрований чехословацькою фірмою «Рігер-Клосс»  (Rieger-Kloss).

Читати більше Сховати текст
Зіньків
Мальовниче село на схилах річки Ушиці, яке в давнину було відомим осередком гончарства на середньому Поділлі. Впродовж історії Зіньків перебував у власності різних шляхетських родів – Одровонжів, Сєнявських та Чарторийських. У селі збережені залишки замку XV ст. та дві сакральні пам’ятками – дерев’я...

Мальовниче село на схилах річки Ушиці, яке в давнину було відомим осередком гончарства на середньому Поділлі. Впродовж історії Зіньків перебував у власності різних шляхетських родів – Одровонжів, Сєнявських та Чарторийських. У селі збережені залишки замку XV ст. та дві сакральні пам’ятками – дерев’яна Михайлівська церква (1769 р.) та мурований Троїцький костел, збудований на місці дерев’яного у 1708 р. Окрім пам’яток архітектури та мальовничих пейзажів, село відоме своїми смаколиками. У ньому виробляють ковбасу, яка має чорний колір та неповторний аромат – так звана зіньківська чорна ковбаса. Її ми зможемо скуштувати та придбати по завершенні екскурсії.

Читати більше Сховати текст
Кульчіївці. Дегустація вина
Крафтова мінівиноробня сім‘ї Онищуків заснована у 2016 році та розташована в мальовничому місці Подільських Товтр. На території росте близько 200 сортів винограду, плантація полуниці, фундукові гаї, по периметру усієї садиби живий паркан з ожини. Ягоди та фрукти вирощені органічним методом.

Крафтова мінівиноробня сім‘ї Онищуків заснована у 2016 році та розташована в мальовничому місці Подільських Товтр. На території росте близько 200 сортів винограду, плантація полуниці, фундукові гаї, по периметру усієї садиби живий паркан з ожини. Ягоди та фрукти вирощені органічним методом.

Читати більше Сховати текст
walletФінанси
У вартість туру входить
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі;
 • проживання.
У вартість не входять і додатково оплачуються
 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування;
 • дегустації.
Знижки
 • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні)
 • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 100 грн/особа (від загальної вартості туру)
 • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден": дорослі - 100 грн./ос., діти 6-12 років — 50 грн./ос.

Дегустація вина (Кульчиївці): загальний 200 грн./ос.

keysПроживання
Готель в м. Кам'янець-Подільський

2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами в номері.

mealХарчування
1-й день
Сніданок

Сніданок відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

Обід

Відбувається в кафе «Канада», м. Сатанів. Меню: борщ, молода картопля з котлетою, салат, хліб, компот. Вартість 110 грн./ос.

Вечеря

Меню: макарони з м’ясом по-домашньому, салат, хліб, компот. Вартість 90 грн./ос.

2-й день
Сніданок

Відбувається в Кам’янці-Подільському в ресторані готелю. Меню: млинці з куркою та сметаною, сирники з джемом, чай, хліб. Вартість 150 грн./ос. 

Обід

Відбувається в кафе «Кам’яний сад», с. Солобківці. Меню: грибна юшка, картопля по-селянськи з кручеником, овочі по-корейськи, узвар. Вартість 150 грн./ос.

Вечеря

 Вечеря відбувається під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

faqПитання та відповіді
Загальні питання
Що входить у вартість туру?

У вартість зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

За що потрібно оплачувати окремо?

Окремо Ви зазвичай оплачуєте вартість вхідних квитків і харчування (якщо інше не передбачено описом туру).

Чи можна оплатити в автобусі?

Ні, на жаль, не можна. Ми працюємо за 100% передоплатою.

Поставити питання
rating Відгуки (2)
Розгорнути все
Згорнути все

Схожі тури

Новинка
Подільський Лувр

Вишукані палаци і парки, могутні замки, храми-воїни, пам’ятки ЮНЕСКО, чудова природа Волині і Поділля Більше

Бестселер
Кам’янець-Подільський круїз + Бакота
5 відгуків
2д / 1н 2-10 0 Немає місць
Ціна:1345 грн.
Замовити Тур

Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці, Бакота, круїз на теплоході по каньйоні Дністра Більше

Новинка
Бакота, Кам'янець-Подільський, Хотин

Мальовнича Бакота, Кам’янець-Подільська фортеця і старе місто, Хотинська фортеця Більше


Райські куточки Поділля + цвітіння бузку