План туру:
1 день: Львів (виїзд о 08:00) – Тернопіль (10:30) - Сатанів (екскурсія містом, обід, реабілітаційний центр "Парк хижаків Арден") – Кам’янець-Подільський (вечеря з дегустацією вина, поселення в готель після 21:30).
2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 07:00) – Лисець (водоспад Бурбун) – Маліївці (огляд палацу родини Орловських, екскурсія парком та огляд водоспаду) – Підлісний Мукарів (огляд костелу) – Солобківці (обід) – Зіньків (огляд дерев’яної церкви, костелу та залишків замку, купівля місцевих смаколиків: чорної ковбаси та пива) - Тернопіль (20:00)– Львів (повернення о 22:30).
Місце виїзду / повернення автобуса: м. Львів, пр. Чорновола, 7, готель “Львів” (біля головного входу).
Проживання:
Готель у місті Кам’янець-Подільський або околицях (комфортні 2-х та 3-х-місні номери зі зручностями у номері).
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
ДОДАТКОВО оплачуються:
- вхідні квитки на туристичні об’єкти,
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- проживання,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
- страхування на час подорожі.
ДОДАТКОВО оплачуються:
- вхідні квитки на туристичні об’єкти,
- харчування.
Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 100 грн./особа.
Вартість вхідних квитків:
- дегустація вин в Кам’янці-Подільському: загальний – 150 грн., екскурсія без споживання вина – 70 грн./особа.
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.
Обід в 1-й день - відбувається в одному із закладів громадського харчування міста Сатанів. Орієнтовна вартість обіду 125 грн.
Вечеря в 1-й день відбувається в ресторані м. Кам’янець-Подільський. Орієнтовно вартість 105 грн./ос.
Сніданок в 2-й день - відбуватиметься в ресторані готелі. Орієнтовна вартість 110 грн./ос.
Обід в 2-й день - відбувається ресторані с. Солобківці. Орієнтовна вартість: 125 грн./ос.
Вечеря в 2-й день - можна повечеряти під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.
Сатанів
Це місто з “оптимістичною” назвою розташоване в межах Подільських Товтр, є клондайком пам’яток старовини. Тут збереглися руїни замку (XVI-XVIII ст.), міська брама (1722р.), кругла вежа (1722р.), оборонна синагога (1514р.) з єврейським цвинтарем (XVІ ст.), давній оборонний монастир св. Трійці (XVІI ст.) та діючий водяний млин (XІХ ст.). Курорт Сатанів славить і природними багатствами. Ще однією родзинкою курорту є унікальний в Україні Парк хижаків “Arden” — це реабілітаційний центр, на території якого з 5-метрової висоти, можна спостерігати за жителями лісу (вовками, козулями, лисами, ведмедями) не турбуючи лісову екосистему.
Лисець
Мальовниче та маловідоме село – райський куточок Дунаєвецького району Хмельницької обл. Саме тут крізь ущелину каньйону річки Бобрівка з п’ятиметрової висоти впадає у криштально-чисте бірюзове озеро водоспад Бурбун.
Маліївці
Селище назване на честь шляхтичів Яна і Петра Малейовських. У 1785 р. його викупив Ян Онуфрій Орловський, який на вершині пагорба звів палац у стилі класицизму, що зберігся до нашого часу. Біля палацу розташований парк (загальною площею 17 га), який є пам’яткою садово-паркового мистецтва, водонапірна вежа та штучний 18-метровий водоспад з печерним гротом, в якому колись молились монахи.
Підлісний Мукарів
Мурований неоготичний костел Св. Йосипа Обручника (1782), побудований з ініціативи отця Базилія Шаха за кошти місцевих вірян. За всю історію костел двічі закривали. Впродовж 1959–1989 років у храмі діяв сільський музей, після чого його повернули парафіянам. Костел діючий і має збережений орган, який був реставрований чехословацькою фірмою «Рігер-Клосс» (Rieger-Kloss).
Зіньків
Мальовниче село на схилах річки Ушиці, яке в давнину було відомим осередком гончарства на середньому Поділлі. Впродовж історії Зіньків перебував у власності різних шляхетських родів – Одровонжів, Сєнявських та Чарторийських. У селі збережені залишки замку XV ст. та дві сакральні пам’ятками – дерев’яна Михайлівська церква (1769 р.) та мурований Троїцький костел, збудований на місці дерев’яного у 1708 р. Окрім пам’яток архітектури та мальовничих пейзажів, село відоме своїми смаколиками. У ньому виробляють ковбасу, яка має чорний колір та неповторний аромат – так звана зіньківська чорна ковбаса. Її ми зможемо скуштувати та придбати по завершенні екскурсії.