Сасів
Доторкнутись до українського космосу можна неподалік від міста Золочева, де у 1974 році було збудовано Центр космічних досліджень та зв’язку. Це один з найбільших об’єктів космічного та супутникового зв’язку в Україні, який має дві великі приймально-передавальні станції для забезпечення роботи міжнародних каналів зв’язку та телебачення. Донедавна цей об’єкт був закритий для відвідування, а зараз всі охочі можуть оглянути зали керування антенних систем, передавачів та піднятися на оглядовий майданчик, щоб оглянути величезну антену діаметром 32 метри.
Підгірці і Пліснесько
Більшість відвідувачів Підгірців навіть не здогадуються, що крім красивого замку тут, серед мальовничих лісів знаходиться славетний Браговіщенський монастир чину святого Василія Великого УГКЦ, окрасою якого є барокова церква св. Онуфрія (1726-1750рр.). Вважається, що підгорецький монастир збудований на місці давньоруського монастиря, який був зруйнований ордою Батия.
Також вражає своїми розмірами давньослов’янське (VII-VIII ст.) і давньоруське (Х-ХІІІ ст.) літописне городище Пліснесько (1188р.), що було одним із найбільших міст тогочасної Європи. В часи свого розквіту пліснеське городище було співрозмірне з Києвом та займало понад 300 гектарів, проте, до наших днів дійшли лише його земляні вали, курганні могильники та Оленин парк. З великою ймовірністю можна стверджувати, що тут правив князь Олег та народилася княгиня Ольга.
Ражнів
У це важко повірити, але щоб побачити пустелю вже не треба їхати у Африку, Азію чи навіть Херсонщину, бо неподалік від Львова у самому серці Малого Полісся серед соснових лісів, боліт та торфовищ є своя “Бродівська Сахара”. Довколишня територія має багато піщаних дюн, які наносили вітри після того, як відступив льодовик. Пустеля знаходиться неподалік села Ражнів і викликає щире захоплення своєю мальовничістю та оригінальністю.
Скнилів
Село тезка підльвівського Скнилова, відоме на всю околицю культурним центром “Краєзнавча бібліотека Анатолія Недільського”. Це унікальний літературно-пізнавальний проект, який складається із великої бібліотеки на 20 000 видань, двох конференц-холів, виставкових залів, літньої сцени та двох музеїв (краєзнавчо-літературний та Галицької родини). Заснував це чудове місце журналіст, приватний підприємець, директор книгарні “Рідкісна книга” Анатолій Недільський, який підкупляє гостей своєю освіченістю, приємністю та гумором. Відвідувачам також подобається тут через вільний доступ до експонатів, всі книги можна потримати в рухах, особливо величезні стародруки, з якими всі полюбляють фотографуватися.
Вчора відвідали і цю екскурсію.Враження мега позитивні.Тур не важкий,не має довгих піших переходів,усі локації цікаві і доступні.Варто взяти непромокне взуття( і не біле),або змінне взуття,також головні убори.
Пан Микола вчора мене приємно здивував,дякую.А найкращі враження від бібліотеки,усім варто там побувати.
Добрий день! П. Оксано!
Ми дуже раді, що Вам сподобалась мандрівка!
Щиро вдячні, що обрали нас!
До зустрічі у нових турах!
Доброго дня! Чи відбудеться тур 01.03?
ВідповідьДоброго дня, п.Олено!
На жаль, 01.03 тур скасовано.
Заплановано даний тур на 14.03
Скажіть будь ласка чи планується такий тур і весною? Якщо так, то коли будуть приблизні дати?Дякую
ВідповідьДоброго дня, п. Юліє!
Дякуємо за Ваше запитання.
Дана екскурсія буде відбуватися ще, наступні дати проведення виставимо згодом. Слідкуйте за оновленнями на сайті.