Powrót do strony głównej
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Widwidaj to lokalne biuro podróży po Ukrainie z siedzibą we Lwowie

W ciągu 12 lat doświadczenia zorganizowaliśmy 5,700 wycieczek dla 201,000 turystów

Світлана  13.05.2017 16:39:50

Дуже дякуємо за нашу мандрівку Закарпаттям на травневі свята. Цікава подорож, насичена програма, розширення власних горизонтів уяви і найкращий екскурсійний супровід. Дюкуємо, Лесику.
Родина Архипових.

Answer
Вероніка-Відвідай  13.05.2017 16:59:44

Доброго дня, п. Світлано! Дякуємо Вам за відгук)) Щиро тішимось, що Ви задоволені мандрівкою)) Будемо раді мандрувати з Вами знову)) До нових зустрічей))

ІгорКо  21.02.2017 23:37:19

Доброго вечора. Дозвольте привітати колектив Відвідай з нагоди дня екскурсовода. Хочу Вам побажати й надалі залишатися таким: завзятим, самовідданим, щирим та професійним колективом яким Ви , безперечно, є!!! Говорячи слово "колектив" маю на увазі всіх: водіїв, - що дбають за наш комфорт та безпеку, менеджерів, - що проводять комунікацію з багатьма людьми (поселення, харчування і багато чого іншого..... ) про які звичайний турист навіть і не знає, організаторів (розробників турів) - , тут варто відзначити унікальну і надзвичайну позитивну тенденцію для нас (туристів) побачити і пізнати щось таке незвичне для нашого ока. побувати в таких місцях та закапелках нашої землі де інколи (мабуть) ще не ступала нога туриста 99.9% інших тур фірм. Щирий уклін екскурсоводам, хоча Ви знаєте, сказати екскурсовод це мабуть буде дуже велика неточність і не дооцінка, - Ви щось більше кожен з Вас в першу чергу патріот свого краю, емоційність та щирість передання своїх знань відчувають усі мандрівники. Абсолютно кожен з Вас готовий дати відповість на всі запитання які тільки можуть виникнути у туриста стосовно туристичних об'єктів. (в особливий спосіб це стосується п. Миколи. Сказати що в нього очі загоряються коли він знаходить співрозмовника котрий готовий поглинати його знання .... це означає нічого не сказати. В нього очі просто ПАЛАЮТЬ від радості що є хтось небайдужий до нашої історії). Дякую і всім тим кого забув згадати, дякую долі що звела мене з Вами. Тепер (через два роки) за плечима вже понад 30 мандрівок ... і підказує мені моя 5-та точка що це лише початок))))

Answer
Марічка-Відвідай  22.02.2017 11:07:05

Щиро дякуємо )))

Евгения  28.12.2016 14:07:33

Шановний пане Ігоре!
Хочу звернути Вашу увагу на відвертий безлад у загальній організації бронювання турів.
Дуже не хотілося писати цей відгук, але сьогодні, після того, як мені довелося порозмовляти майже з усіма менеджерами Відвідай вірішила таки написати. Підкажіть, чому в компанії нема єдиної бази бронюваннь? Менеджери можуть по 6 разів телефонувати і запитувати одне й теж саме. Потім, як в нас вийшло сьогодні - віиявиться, що нас просто "забули записати" і більше місця нема.
При цьому, ніхто з медежерів навіть не вибачився.
Сказати, що таке сталося перший раз я не можу, бо майже кожного разу такі проблеми.
Велике попрхання до пана Ігоря навести лад в компанії!!!!!!

Answer
Відвідай - Ігор  29.12.2016 12:13:29

Перепрошую за незручності.
Виясняємо що сталося і як можна цього уникнути.
Дуже дякую що написали!
Буду дуже вдячний як будете інформувати мене особисто про наші недопрацюванн, щоб ми їх виправляли і ставали ще кращими для Вас.
Мої контактні дані: +38-(067)-370-63-20, +38-(093)-46-88-777, hubilit@gmail.com

Баран Роман Іванович   05.12.2016 12:35:56

Я чудової думки про колектив «Відвідай». Планував ще поїхати в ряд турів. Але я не хочу пересікатися з самодуром Федосом Тарасом. Його вартість, як екскурсовода рівна нулю.
Його вартість, як керівника крупи нижче рівня нуля.
Шановні туристи. Остерігайтесь їздити з цим самодуром. Його дурковате самодурство проявляється максимально в слідуючих випадках: допустимо Ви проживаєте в пригородах (для прикладу Винники, Сокільники). Автобус повертаючись з туру, проїжджає в сотні метрів від Вашого дому через Ваш населений пункт. Федос не зупинить, він заявить – перша зупинка ЖД вокзал. Так було зроблено зі мною та дочкою.
Я зарікаюсь їздити з самодуром Федосом Тарасом.

Answer
Андрій  28.12.2016 22:31:36

Ми також часті туристи "Відвідай" і дуже часто, якщо не постійно, їздимо з дитиною (5років) і не розраховуємо на якісь там зупинки екскурсійного автобусу(бо це не маршрутка) і в інфолистах не прописано про розвозку по домівках, а розраховуємо на свої сили. І в цій мандрівці ми також були (з Тарасом це наш перший тур) керівник групи показав себе хорошим, компетентним організатором, і про те, що в нас "на борту" є туристи, які запізнюються на поїзд, попередив заздалегідь, і не зважаючи на все це, автобус зробив зупинку неподалік Ашану(недоїжджаючи 150м) на якій Ви і вийшли. Тому не розумію Вашого невдоволення.

Оксана  11.12.2016 13:45:55

Пане Романе, ми теж часті туристи "Відвідай". Автобус не йде повз наш будинок, ми доїздимо до кінцевої зупинки і пересідаємо на інший транспорт. Але нам ніколи б не спало на думку обізвати наших колег -туристів, які виходять біля власного дому, чи "Відвідай" тільки за те, що ми не встигли на маршрутку, а добирались на таксі. Будьмо толерантні одні до одних.

Тарас Федус  09.12.2016 11:18:38

Доброго дня, п.Романе! Я розумію Ваше обурення тим,що ми не зупинили автобус поблизу вашого дому, але на це були об'єктивні причини (квитки в туристів на поїзд), про що я повідомив групу.
Тому вважаю що не заслуговую на «звання» «дуркуватий самодур», а також Ви не маєте морального права оцінювати мене, як екскурсовода, оскільки екскурсію проводив Микола Майданський! Якщо я чимось образив Вас під час поїздки то перепрошую, в мене таких намірів не було.
Але враховуючи, з Ваших слів , що Ви в анкеті, які заповнялись після зупинки в Коростові поставив 10 балів то в поїздці було все гаразд. І тільки те що ми не зупинили біля хати обурило Вас.

Галина  06.11.2016 14:45:53

у попередньому коментарі я написала що проїхали 1,5 км, а треба 1500 км. Лесик - йо йо.

Answer
Відвідай - Вероніка  07.11.2016 10:59:23

Доброго дня, п. Галино:) Дякуємо за правки, йо:)

Павло та Дарія  31.10.2016 16:10:38

Щойно повернулися з туру “Закарпатський релакс + Середньовічний Львів. Все сподобалося, привітний зелений туризм, мальовниче Закарпаття, захоплююча історія України середньовіччя, село-музей Колочава термальні джерела та багато іншого. Дуже файно провели час з екскурсоводом паном Андрієм та водієм паном Євгеном. Пан Андрій дуже цікаво розповідав історію Закарпаття та одразу видно, що він справжній професіонал і знавець, котрий може не лише розповісти, але й зацікавити. Водій автобуса теж профі, за що йому велике ДЯКУЮ! Прошу керівництво ТОВ "Відвай" видати премію водію та гіду, та обов'язково про це повідомити! Йоу ?

Answer
Відвідай - Юлія  31.10.2016 16:49:17

Доброго дня п. Павло та п. Дарія! Щиро дякуємо Вам за відгук! Радіємо, що Ви залишись задоволені мандрівкою і нашим екскурсійним супроводом! До зустрічі у інших турах!)

Анна  25.10.2016 14:20:58

Доброго дня! Хочемо підтримати пані Ірину за відгук індівідуального туру для школярів до м. Львів. Ще велике спасибі хочемо передати екскурсоводу Лесі, з якою ми дуже добре провели час.

Answer
Відвідай - Юлія  25.10.2016 14:29:48

Доброго дня, п. Анна! Дякуємо Вам за відгук! Ми дуже раді, що Ви залишились задоволені мандрівкою і нашим екскурсійним супроводом! До нових зустрічей!

Ирина " Море Туров"  24.10.2016 14:12:03

Добрый день! Сегодня вернулись с индивидуального тура группа школьников.Большое СПАСИБО всей команде турфирмы за хорошую организацию тура!!!!! Организовывал и подбирал тур нам Юрко Михаць -ему отдельное СПАСИБО за его заботу и терпение!!! ОДЕССА "Море Туров" Ирина

Answer
Відвідай - Юлія  24.10.2016 14:21:19

Доброго дня, п. Ірина! Дякуємо Вам за відгук! Щиро тішимося, що Ви задоволені мандрівкою! Будемо раді мандрувати з Вами знову!

cолук віра  13.10.2016 15:03:46

Хочу подякувати чудовим екскурсоводам та водієві за можливість відвідати прекрасну Тернопільщину! Цікаві оповіді, чудові пейзажі і незабутні враження ! Дякую за зустріч з багатьма знайомими . Навіть дощ не падав )! Ще й вчасно приїхали до Львова, за що особливо вдячна ! Отож, до нових цікавих зустрічей :)!

Answer
Відвідай - Вероніка  13.10.2016 15:13:13

Доброго дня, п. Віро! Дякуємо Вам за відгук)) Щиро тішимося. що Ви вже вкотре подорожуєте разом з нами)) До зустрічі у нових мандрівках))

Наталія  11.10.2016 15:41:17

Хочу звернути увагу організаторам туру!!!
8-9 жовтня їхали Кам`янець-Подільський - Хотин. Це вже наша друга поїздка з вами. Вибрали саме цю дату, поскільки в Камянець-Подільському проходив Октобер-Фест та Фестиваль повітряних куль (іменно хотіли побачити політ повітряних куль, щоб в майбутньому і здійснити політ на одній з них).
Насправді поїздка була стандартна, як і в минулий раз.
Повітряних куль я так і не побачили, як і всі мої 8 друзів, яких я організувала в поїздку. Дуже шкода, що так вийшло.
Якби знали, що це звичайна екскурсія, на якій ми вже були рік тому, вибрали б інший тур. Наприклад, Луцький замок Любарта чи інший тур.

Answer
Відвідай - Вероніка  11.10.2016 18:13:57

Доброго дня, п. Наталія! Дякуємо Вам за відгук) Дуже перепрошуємо за ситуацію. яка склалася. Нам теж дуже шкода. що так все вийшло( Нажаль щоразу польоти відбуваюься у різний час і вони дуже залежать від погодніх умов. Організатори фестивалю можуть змінювати і переносити час. Зі свого боку ми ніяк на це вплинути не можемо. Ще раз перепрошуємо.

Dodaj opinie

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Ocen*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code