Powrót do strony głównej
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Widwidaj to lokalne biuro podróży po Ukrainie z siedzibą we Lwowie

W ciągu 12 lat doświadczenia zorganizowaliśmy 5,700 wycieczek dla 201,000 turystów

Ольга  14.04.2021 17:04:19

Велике прохання зробити хоч би один тур ЗАКАРПАТСЬКІ ПРИГОДИ + PARTY В ЗАКАРПАТТІ з виїздом 9.00

Answer
Відвідай - Вікторія  14.04.2021 17:59:29

Добрий день, п.Ольга!
Програма даного туру доволі насичена в 1й день, і якщо робити виїзд о 09 ранку, то вийде пізнє поселення, пізня вечеря і відповідно коротша забава. Але скажіть на яку дату Вас цікавить даний тур і ми розглянемо варіант внесення змін по програмі. Ваш комфорт для нас дуже важливий)

Людмила  06.02.2021 14:07:26

Доброго дня!!!
Хочу залишити свій відгук!
По перше: Велика подяка пану Лесику за турботу ,яку він проявив до нас туристів, які звернулися до нього з проханням, що до мандрівки з 30 січня по 4 лютого!!!!
По друге: Велика, велика подяка пані Марині за проведення дуже цікаві екскурсії, за її співучу українську мову, яка лунала від неї, за її турботу за кожного туриста, вона знайшла кожному час, а нас було 47 людей, за її вроду, за дуже цікаві розповіді, і взагалі вона дуже приємна жінка!!!
По третє: щиро дякуємо водію пану Роману за його професійну роботу!!!!
Дякуємо всім Вам за приємний відпочинок!
З повагою Людмила та Вячеслав!!!

Answer
Відвідай - Христина  06.02.2021 18:06:27

Доброго дня п. Людмила та п. В'ячеслав!
Ми безмежно раді, що змогли допомогти Вам так цікаво провести час!
Нам надзвичайно приємно, що Ви вподобали наших гідів та водія)
Дякуємо за довіру та до зустрічі в нових мандрах!!!

Наталія  02.09.2020 11:26:00

Доброго дня! Їздила 29-30 серпня подорож у Солотвино, карстовий міст і т.д.Враження не однозначні. Були абсолютно жахливі моменти, а саме поселення у Солотвино: розмістили у "циганському таборі". Це неможна назвати ані готелем, ані приватними оселями (так як я їздила з вами і на термальні купання і на сировинний тур). Ліжка поламані, постілі брудні, навіть не витерта пилюка в кімнатах, вигоди на вулиці, черги з власників з купой їх дітей(навіть о 2 годині ночі). крики під вікнами. ЖАХ!!! НА прохання поміняти подушки бо дуже старі, господиня відповіла "Що ж ви хочите за 150 гнр. на одну ніч".Якщо справа у грошах, то треба було збільшувати вартість туру, але селити у нормальні умови. По-друге, автобус був не пристосований до подорожей на 2 дня. Крісла не відкидалися, при великій кількості об"єктів, що відвідувались, поганій ночівлі, могли передбачити хоч це. І останне, тур не прорахований по часу. Я лишалась на другий день у Солотвино, після такої ночівлі не було сил ні моральних, ні фізичних. Друга частина групи (пішохідна) затрималась спершу на 2 години, ми чекали у Солотвино, а потім ще годину на трасі. В кінці кінців до Львова доїхали о 2 ночі. А о 6 рано вставати на роботу. Уявляєте яке задоволення!!! А ще якби був нормальний автобус- можна було би трішки поспати! Єдине щасття, що з нами був п.Микола Майданський. Якби не він не знаю, чи це можна витримати. Він весь час займав увагу, надав неоціненну інформацію. Хоч фізично було тяжко, але цікавого і позитивного було більше. Дякую, п Микола. Сподіваюсь ще не раз мати нагоду Вас почути! Окрема подяка п.Ірині, яка як турботлива матуся водила нас по Солотвино, переживала всі очікування і придумувала якісь атракції щоб трішки згладити ці складності. А взагалі, рахую що цей тур треба розбивати на два напрямки. Один, по типу термального Закарпаття - релакс. А другий для любителів піших походів.Успіхів. І чекаю нових цікавих подорожей у більш продуманому варіанті.

Answer
Анна  24.01.2021 09:21:37

Спасибо за отзыв, хотели через них поехать отдохнуть, теперь уж точно не поедем, лучше ехать через проверенных туроператоров

Відвідай - Вікторія  02.09.2020 12:06:36

Добрий день, п.Наталія!
Дякуємо за конструктивну критику. Приносимо вибачення за неякісне надання послуг проживання, на жаль, господарі не дотрималися узгоджених домовленостей. Ми переглянемо співпрацю з даною базою відпочинку, а також ж перевізником. Щодо часових рамок туру, важко точно врахувати всі моменти, оскільки в поході беруть участь люди з різною фіз.підготовкою. Незважаючи на всі погані моменти, дуже тішимося, що Вам сподобався супровід наших гідів. Також ми вдячні за Ваші ідеї. Можливо, й справді розділимо тур на 2 напрямки.

Маргарита  06.01.2021 10:50:17

Поездка в начале обещает быть хорошей, но в пути всплывают такие моменты, как подбор попутчиков и высадка их по требованию, НО для тургруппы никаких остановок, каких бы причин не было...вплоть до элементарного. Реакция гида на просьбу выйти по надобности возмутила,просто с игнором она сказала водителю ехать дальше,как будто нас с нашей просьбой и нет!! Такое ощущение, что деньги отдал и все забыли, что платили их мы!!!

Answer
Відвідай - Христина  06.01.2021 11:36:52

Доброго дня п. Маргарита!
Нам дуже прикро, що так трапилося.
Будемо щиро вдячні, якщо вкажете про який тур та гіда йде мова?

Наталія  06.08.2020 11:45:03

Абсолютно не сподобалося! Взяла тур на Джуринський водоспад. Ти у тому турі теліпаєшся добрих пів дня у автобусі. У розкладі туру чорним по білому пише пішохідний перехід до руїн замку.... Але екскурсовод дозволила собі сказати " Що там нічого нема"... Який цинізм ситуації і своєї роботи. Виникає питання чого включати це в тут ? Потім таки шось подумала давайте йти .... Підійшовши каже ні не піду? Пані певне забула що вона на роботі. Залишила всіх туристів і висиджувалась біля автобуса на траві! Ганьба! Я попросила замінити рис в обідньому меню на гречку.... Та де там це ж потрібно телефон взяти та й подзвонити в ресторан...чітко сказала що має бути мені телятина та як в меню а не свинина. Я Мусульманка якій принесли рис із свениною... До всього ще й почала агітувати усіх незважаючи на походу, буде тепло чи холодно змінити план туру із запланованого купання на катання на кораблі. Це що таке? Якщо падає дощ то ок. Але я їхала купатися! Повний бред. Нічна екскурсія взагалі непродумана оскільки місто погано освітлена..

Answer
ELITA. LATVIJA.  24.03.2019 09:16:53

В ЭТОМ ГОДУ, ПЛАНИРУЯ ЭКСКУРСИИ, Я ВСПОМИНАЛА ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ И ЭМОЦИИ ПОЛУЧЕННЫЕ В ПРЕДЫДУЩИЕ ГОДЫ И ХОЧУ ПОБЛАГОДАРИТЬ www.vidviday.com.ua КОМАНДУ ЗА ХОРОШО ПЛАНИРОВАННЫЕ ЭКСКУРСИИ В ГОРАХ КАРПАТАХ. Наша группа экскурсантов в 2017 году проехала по маршруту Львов - Рогатин-Коломия-Верховин-Кривополье-Маньявский водопад и монастырь. Нас сопровождали увлекательные, интересные гиды.
В 2018 году мы путешествовали по маршруту Львов-Ориславский храм-Шотница-Cтирия-Тустань-Висок Верху-Труфанец-Водопад-Шенборн-Графский охотничий замок-Мукачево-Паланок( замок)- Косино-Полонина Перчи. В истинном уважении Элита. Латвия.

Answer
Відвідай - Юлія  25.03.2019 10:55:08

Доброго дня, п. Елита!
Ми щиро дякуємо Вам за відгук!)
Тішимось, що мандрівки були для Вас цікавими!
До зустрічі у нових турах!)

Оксана  26.11.2018 20:28:40

Шановне панство "Відвідай", прийміть вітання з нагоди 10-літніх уродин. Проїхавши з Вами за п'ять років сотні кілометрів та зробивши тисячі знимок, можемо сміло сказати, що Ви - найкращі.
Як правдиві люфтники чекаємо від Вас нових пізнавальних турів.
З подільської роси, карпатської води і кожної поліської калабаньки!

Answer
Відвідай - Юлія  27.11.2018 09:22:49

Доброго дня, п. Оксана!
Щиро дякуємо Вам за привітання! Нам дуже приємно, що Ви завжди залишаєтесь з нами!)
До зустрічі!)

Марина  05.11.2018 23:24:04

Доброго дня.
Відвідали тур "Канікули в Карпатах" з 31.10. по 02.11. і хотілось поділитись своїми враженнями. Початок був супер. В перший і другий день і часу на все вистачало і харчування було відмінним, керівником групи (п. Ірина) були також задоволені. Слід відмітити проживання в садибах і харчування це просто ідеально!!! Смачна їжа, домашня обстановка і відносини немов родичі з заробітків повернулись)) В останій день порадував лише сніданок у садибі. Далі ми чомусь всюди спішили і не вистачало катастрофічно часу ні на оленячу ферму де ми мули 30 хв. ні в ведмежому реабілітаційному центрі де на підйом під гірку + спуск та подивитись на ведмежат нам дали 30 хв. Далі все продовжувалось в цьому дусі. Озеро Синевир підйом на нього + спуск та погуляти там всього лише 1 год. бо обід, а обід ми чекали потім 30 хв. (можна було ще погуляти). Харчування в "Колибі" просто не відповідає меню(!! Ні тобі салату обіцяного (замість салату третина огірка на три розрізана, зауваження були і до працівників кафе і до п. Ірини на що туристам відповідали "вам замість салату огірок дали заїдайте огірком"), пюре просто вода, замість чаю - узвар і т.д.(ціна 95 грн). Ну нічого продукти поруч (200 м) тому поїсти ще щось докупите. За те потім ми мали близько 2 год. на водоспаді "Шипіт". Ну і потім доганялки знову почались, то ми не встигаємо і спішимо щоб швидше доїхати до Львова, то ми перекури робимо по 30-40 хв. Ну одним словом п. Ірина трохи розслабилась (то глінтвейн то ще щось) у третій день і якось виглядало це все не дуже по Львівськи. Розказувати людям дивіться плакат на якому весілля, а там поворот на Чоп, а то ми проїжджаємо село таке то ....... ну дітискам і школярам було норм вони і не слухали суттєво (їх як і їхню вчительку потрібно було всюди по 10-20 хв чекати бо вони вчасно прийти не могли), а от для всіх інших думаю було б цікавіше послухати про деталі. Ну це особиста думка (знаю що однодумців в автобусі було вдосталь). В кінцевому результаті поїздка цікава, але в останій день п. Ірина щось відпустила організацію із своїх рук і якось дивно реагувала на зауваження (відгавкуючись замість того щоб на оборот постояти за своїх туристів).
P.S.
Порада від себе для Вас:
*харчування в 3-тій день (а саме обід) змінити кафешку
*провести бесіду з працівниками та поясніть що необхідно всю поїздку бути на висоті за будь яких обставини.
Всього доброго. Прощавайте!

Answer
Валентина Іванівна  17.10.2018 16:06:07

Втретє користуємося послугами Вашої турфірми і отримуємо задоволення від роботи з Вами-продумані до дрібниць екскурсії, комфортне проживання в готелі та грамотні і турботливі екскурсоводи (екскурсія по Львову-пані Оксана,по Закарпаттю-пані Вікторія,по Волині-пані Людмила). Екскурсія з 12-15жовтня з пані Людмилою була дуже цікавою, різноманітною та незабутньою.Вразили не тільки історичні памятки, а і вміння про них розповісти. їРекомендуємо всім Скористатися послугами фірми.

Answer
Відвідай-Олена  17.10.2018 16:33:36

Доброго дня, п.Валентино!
Щиро дякуємо Вам за позитивний відгук!
Ми тішимось, що мандрівка та наш гід Людмила Вам настільки сподобались!
До зустрічі у нових турах!

Любов Кугук  27.09.2018 18:36:18

Вітаю з ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ! Бажаю Вашій фірмі "ВІДВІДАЙ" процвітання і щасливих маршрутів, веселих і вдячних туристів, здоров'я і творчих злетів усій команді Вашої крутої турфірми.
З повагою, Любов Кугук.

Answer
Відвідай - Юлія  27.09.2018 18:45:43

Доброго дня, п. Любов!
Щиро дякуємо Вам за привітання!
Нам насправді дуже приємно!
Ми будемо і надалі розробляти нові і цікаві тури для наших туристів!)

Dodaj opinie

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Ocen*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code