Back to Homepage
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Vidviday is a local travel agency based in Lviv, Ukraine

During 12 years of experience, we have arranged 5,700 tours for 201,000 tourists

Светлана  29.06.2021 21:44:16


Наши ребята вернулись в Киев, полны восторга, приятных впечатлений и положительных эмоций.
Вам огромное спасибо за профессионализм, ответственное отношение к делу, понимание желаний и настроений!
Понравилось все: условия проживания, питание, организация всех экскурсий.
Для нас эта поездка имела особый смысл. Хотелось ярких эмоций на выпускной! Было много разных предложений и форматов празднования.
Благодаря Вам у нас все получилось!
Отдельная благодарность Андрею! Он влюблен в своё дело, владеет огромным количеством информации, доносит ее так, чтобы было интересно и занимательно.
Очень переживали за водителя, но и он не подвёл.
Хороший транспорт и ас за баранкой!
Вы - настоящая команда!
С такими людьми легко изменить жизнь к лучшему!

Answer
Відвідай-Ярина  30.06.2021 15:38:48

Вітання, п.Світлано!
Дякуємо, що обрали нас у такий важливий день!
Ми радіємо, що Вам все сподобалось і мандрівка залишила по собі лише позитивн івраження!
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч з Вами!

Ульяна   29.06.2021 21:49:36

Добрый день! Нам всем очень понравилось. Сама программа супер, интересные места, красивые пейзажи, очень вкусные дегустации. Все очень довольны!
Андрей- самый лучший экскурсовод, который когда-либо у нас был. Дети и сопровождающие настолько восторженны им, столько информации и знаний. Все бы так интересно рассказывали, как он.
Водителю тоже огромное уважение. Вёл очень мягко, очень приятный мужчина.
Отели, рестораны, экскурсии- всё подобрано очень хорошо и безукоризненно. Все в огромном восторге, так не хотелось уезжать! Надеюсь, что ещё приедем к вам. Огромное спасибо вам, давно не получали столько положительных эмоций!

Answer
Діана   27.06.2021 23:30:30

Доброго вечора! Була з 26 червня по 27 червня на екскурсії - сировинний тур з екскурсоводом Лідією. На жаль враження склались негативні тому що на все давалось надто мало часу, замків ми взагалі не бачили зсередини, нам показали лише фасад, який я можу побачити на картинках в гуглі. Лідія вирішила зекономити на нас кошти і не домовлятись за екскурсію всередині замку. На фото і відео дали 5 хвилин і постійно нас квапили, 30 людей не можуть сходити в туалет за 10 хвилин. По дорозі додому всі пасажири були голодні і нам не дали можливість навіть нічого собі купити на заправці, снідали ми в 12 а потім зупинились поїсти аж в 9 годині вечора. Дуже розчарована таким сервісом більше до вас не вернусь.

Answer
Наталя Відвідай  29.06.2021 12:58:59

Добрий день, шановна Діано!
Перевіривши список наших туристів, на жаль, не знайшли туристки під ім'ям Діана. Також в групі було 49 осіб, а не 30 осіб як Ви зазначили. Окремі коментарі не співпадають із змістом нашої програми. Однак ми прокоментуємо Ваш відгук, оскільки цінуємо нашу репутацію та репутацію наших гідів.
Туроператор Відвідай з метою надання найвищої якості послуг проводить опитування туристів у формі анкет, які в кінці туру роздала гід п. Ліда.
Більшість туристів в анкетах відмітили, що їм дуже сподобалася уся програма, а деякі відмітили, що найбільше запам’яталося саме відвідування замків. Багато туристів дякували гіду за змістовну та вичерпну інформацію по туру як усно так і в анкетах.
Однак правда і те, що туристи маючи різні вподобання, потреби готові витратити більше часу на якомусь одному з об'єктів програми за рахунок іншого об'єкту. Хтось хоче більше побути в басейнах, а хтось в замках. Хтось хоче побачити менше, але глибше вникнути, а хтось хоче скористатися нагодою побачити більше за коротший час. Менеджери туру балансують програму виходячи з усереднених побажань туристів.
В ході нашого туру до мене зверталася одна туристка з побажанням окрім оглядової-екскурсії укріпленями Мукачівського замку пройтися усіма експозиціями замку. Мені дуже шкода, але це не входило в нашу програму і в планах не було брати додаткового гіда для коментування експозицій замку.
Щодо коментаря по замках. В палацово-парковому комплексі графів Шенборнів до огляду туристів пропонується парк з озером, джерело та палац. В середині палацу, який зараз є адміністративним корпусом санаторію Карпати туристам надано можливість в супроводі гіда оглянути Камінний зал та коридори. Наша група оглянула палац, Камінний зал, а також озеро. Гід розповіла історію та сучасність замку та парку, описала архітектуру. Було надано вільний час на фото та туалети. На території комплексу ми були одну годину. Гід, на жаль, не зміг прокоментувати чому Ви не були в середині палацу з усією групою 49 осіб.
В Мукачівському замку група пройшла Нижнім палацом, оглянула наявні там фортечні мури, бастіони, підйомні мости, памятники. В Середньому замку група відвідала площу Ракоці, оглянула найстарішу вежу та мури замку піднялися на Східний бастіон, де оглянула панораму міста Мукачево, а також сусідній бастіон з обеліском. Після цього група оглянула Західний бастіон та його пам’ятки та перейшли до останнього Верхнього замку. Огляд усіх частин замку супроводжувався інформацією з історії замку. Після чого туристам було надано 15 хв. вільного часу. В цей час вони могли на вибір відвідати якусь з експозицій замку.
Одразу після Мукачівського замку група поїхала на обід і багато туристів схвально відгукнулися про атмосферу та меню ресторану.
Щодо Вашого коментаря харчування 2-го дня, то тут ситуація зовсім не зрозуміла. Сніданок у групи був організований 06:45, о 09:30 у групи відбулася дегустація сиру, а обід був о 13:00. Вечеря у групи не планувалася, хоча туристи мали можливість при необхідності докупити собі їжу та спожити її відвідуючи об'єкти в режимі вільного часу. На Синевирі група мала 2 години, на водоспаді Шипіт одну годину.

Світлана  27.06.2021 22:15:37

18-20червня була в турі " 10 рожзинок Закарпаття". Хочу щиро подякувати гіду Світлані за іі роботу, людина на своєму місці. Все було добре організовано, всі питання вирішувалися без проблем.Дуже гарно і гостинно нас вітали у місцевих садибах ( Жужанна).Водій Ігор - професіонал.Дякую всім за такий чудовий відпочинок. Перший раз подорожувала з "Відвідай", була приємно здивована.

Answer
Світлана  22.06.2021 10:05:14

Добрий день. Хочу висловити подяку за чудовий тур "10 рродзинок Закарпанппя". Дуже сподобалось , неймовірна гостинність господарів садиби (п. Шарлоти). АЛЕ, з'ясовуте у туроператора про наявність малньких дітей в группі. (дитині один рік). Дитина заважала слухати гіда і екскурсоводів.

Answer
Вікторія  22.06.2021 11:34:44

Та дитина нікому не заважала, спокійний хлопчик. Ну не може дитинка в 1,2 рочки мовчати зовсім.

Олена  18.06.2021 20:45:25

Розшевеліть екскурсовода Петра!!! Ні риба,ні м'ясо...Сумно з ним та невесело

Answer
Євген Заремба  15.06.2021 15:38:31

Висловлюємо подяку супроводжуючому гіду п. Тетяні за цікавий, пізнавальний, добрий, веселий та незабутній супровід нашої подорожі за програмою "Софіївка, Шевченкове та Вінницький фонтан" (11-13 червня 2021 року) та туроператору "Відвідай" за дуже добру організацію нашої подорожі! ДЯКУЄМО!
Група подорожуючих з Львівського РСП Украероруху (НППРРіЗ).

Answer
Відвідай-Ярина  16.06.2021 10:01:49

Добрий день, п. Євгенівна!
Щиро дякуємо, обов'язкову пкередами п. Тетяна Вашу подаку!
Спасибі, що вибрали нас! До зустрічі у нових мандрівках!

Шуста Людмила Петрівна  15.06.2021 12:35:12

Ми, група з 6 чоловік зі старовинного міста Ніжина, дякуємо за пізнавальний, добре організований тур "Перлини Волині+" 22 травня 2021р. Особливо чудовим, незабутнім його зробила екскурсовод Людмила Клюєва. Ця енергійна, привітна, доброзичлива, файна жінка, знаючий і люблячий свою справу екскурсовод, перетворила нашу подорож не тільки в ідеальний відпочинок, а в райську насолоду. Вона вміє догодити кожному туристу, і, навіть, домовитися з "небесною канцелярією", щоб дощ не став на заваді нашому змістовному знайомству з пам'ятками історії. Людмила розповідала факти з життєвими прикольними історіями, з піснями, з шутками - прибаутками. Дякуємо Вам, Людмило. Здоров'я, наснаги, щасливих доріг, вдалих подорожей, гідної оплати праці від "Відвідай". Туроператору бажаємо нових турів і оберігати таких чудових екскурсоводів. Охочим до подорожей радимо сміливо планувати їх з "Відвідай"- вони найкращі!

Answer
Відвідай-Ярина  16.06.2021 10:00:35

Вітання, п. Людмило!
Щиро дякуємо за такий чудовий відгук!
Нам дуже приємно ,що Ви задоволені мандрівкою.
Дякуємо, що обрали нас! Подорожувати з Вами одна насолода!
До зустрічі у наступних турах!

Оля  09.06.2021 00:04:59

Хочемо щиро подякувати за поїздку в Вишнивець Збараж Тернопіль дуже крута поїздка і купа позитивних емоцій у дітей і батьків. Окрема подяка гіду Тетяні ви майстер своєї справи ,тепер наші поїздки будуть тільки з нею!!! Ще водію Володимиру дуже гарно і мягко нас завіз і привіз. І екскурсоводу із Вишнівця Борису молодий але дуже класний і дуже гарно подав і розказав !!! Дякуємо ви всі точно працюєте на своєму місці.

Answer
Відвідай-Ярина  09.06.2021 10:51:45

Добрий день, п. Ольго!
Вдячні вам за відгук і те, що обрали нас!
Ми радіємо ,що вам сподобалась мандрівка, гід та організація!
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч з Вами!

Валентина  06.06.2021 16:48:06

Хочемо подякувати за чудовий дводенний тур на закінчення школи. Батьки та діти дуже задоволені. Приємно вражені роботою екскурсовода пані Юлії, цікаві розповіді.Також дякуємо за безпечне перевезення під час поїздки водію пану Володимиру.

Answer
Відвідай-Ярина  07.06.2021 12:53:28

Добрий день, п. Валентино!
Дякуємо за відгук! Нам приємно ,що мандрівка Вам сподобалась і Ви відзначили роботу гіда та водія!
З терпінням чекаємо на нові зустрічі!

Add a review

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Review*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code