Back to Homepage
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Vidviday is a local travel agency based in Lviv, Ukraine

During 12 years of experience, we have arranged 5,700 tours for 201,000 tourists

Наталія  06.08.2020 11:45:03

Абсолютно не сподобалося! Взяла тур на Джуринський водоспад. Ти у тому турі теліпаєшся добрих пів дня у автобусі. У розкладі туру чорним по білому пише пішохідний перехід до руїн замку.... Але екскурсовод дозволила собі сказати " Що там нічого нема"... Який цинізм ситуації і своєї роботи. Виникає питання чого включати це в тут ? Потім таки шось подумала давайте йти .... Підійшовши каже ні не піду? Пані певне забула що вона на роботі. Залишила всіх туристів і висиджувалась біля автобуса на траві! Ганьба! Я попросила замінити рис в обідньому меню на гречку.... Та де там це ж потрібно телефон взяти та й подзвонити в ресторан...чітко сказала що має бути мені телятина та як в меню а не свинина. Я Мусульманка якій принесли рис із свениною... До всього ще й почала агітувати усіх незважаючи на походу, буде тепло чи холодно змінити план туру із запланованого купання на катання на кораблі. Це що таке? Якщо падає дощ то ок. Але я їхала купатися! Повний бред. Нічна екскурсія взагалі непродумана оскільки місто погано освітлена..

Answer
ELITA. LATVIJA.  24.03.2019 09:16:53

В ЭТОМ ГОДУ, ПЛАНИРУЯ ЭКСКУРСИИ, Я ВСПОМИНАЛА ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ И ЭМОЦИИ ПОЛУЧЕННЫЕ В ПРЕДЫДУЩИЕ ГОДЫ И ХОЧУ ПОБЛАГОДАРИТЬ www.vidviday.com.ua КОМАНДУ ЗА ХОРОШО ПЛАНИРОВАННЫЕ ЭКСКУРСИИ В ГОРАХ КАРПАТАХ. Наша группа экскурсантов в 2017 году проехала по маршруту Львов - Рогатин-Коломия-Верховин-Кривополье-Маньявский водопад и монастырь. Нас сопровождали увлекательные, интересные гиды.
В 2018 году мы путешествовали по маршруту Львов-Ориславский храм-Шотница-Cтирия-Тустань-Висок Верху-Труфанец-Водопад-Шенборн-Графский охотничий замок-Мукачево-Паланок( замок)- Косино-Полонина Перчи. В истинном уважении Элита. Латвия.

Answer
Відвідай - Юлія  25.03.2019 10:55:08

Доброго дня, п. Елита!
Ми щиро дякуємо Вам за відгук!)
Тішимось, що мандрівки були для Вас цікавими!
До зустрічі у нових турах!)

Оксана  26.11.2018 20:28:40

Шановне панство "Відвідай", прийміть вітання з нагоди 10-літніх уродин. Проїхавши з Вами за п'ять років сотні кілометрів та зробивши тисячі знимок, можемо сміло сказати, що Ви - найкращі.
Як правдиві люфтники чекаємо від Вас нових пізнавальних турів.
З подільської роси, карпатської води і кожної поліської калабаньки!

Answer
Відвідай - Юлія  27.11.2018 09:22:49

Доброго дня, п. Оксана!
Щиро дякуємо Вам за привітання! Нам дуже приємно, що Ви завжди залишаєтесь з нами!)
До зустрічі!)

Марина  05.11.2018 23:24:04

Доброго дня.
Відвідали тур "Канікули в Карпатах" з 31.10. по 02.11. і хотілось поділитись своїми враженнями. Початок був супер. В перший і другий день і часу на все вистачало і харчування було відмінним, керівником групи (п. Ірина) були також задоволені. Слід відмітити проживання в садибах і харчування це просто ідеально!!! Смачна їжа, домашня обстановка і відносини немов родичі з заробітків повернулись)) В останій день порадував лише сніданок у садибі. Далі ми чомусь всюди спішили і не вистачало катастрофічно часу ні на оленячу ферму де ми мули 30 хв. ні в ведмежому реабілітаційному центрі де на підйом під гірку + спуск та подивитись на ведмежат нам дали 30 хв. Далі все продовжувалось в цьому дусі. Озеро Синевир підйом на нього + спуск та погуляти там всього лише 1 год. бо обід, а обід ми чекали потім 30 хв. (можна було ще погуляти). Харчування в "Колибі" просто не відповідає меню(!! Ні тобі салату обіцяного (замість салату третина огірка на три розрізана, зауваження були і до працівників кафе і до п. Ірини на що туристам відповідали "вам замість салату огірок дали заїдайте огірком"), пюре просто вода, замість чаю - узвар і т.д.(ціна 95 грн). Ну нічого продукти поруч (200 м) тому поїсти ще щось докупите. За те потім ми мали близько 2 год. на водоспаді "Шипіт". Ну і потім доганялки знову почались, то ми не встигаємо і спішимо щоб швидше доїхати до Львова, то ми перекури робимо по 30-40 хв. Ну одним словом п. Ірина трохи розслабилась (то глінтвейн то ще щось) у третій день і якось виглядало це все не дуже по Львівськи. Розказувати людям дивіться плакат на якому весілля, а там поворот на Чоп, а то ми проїжджаємо село таке то ....... ну дітискам і школярам було норм вони і не слухали суттєво (їх як і їхню вчительку потрібно було всюди по 10-20 хв чекати бо вони вчасно прийти не могли), а от для всіх інших думаю було б цікавіше послухати про деталі. Ну це особиста думка (знаю що однодумців в автобусі було вдосталь). В кінцевому результаті поїздка цікава, але в останій день п. Ірина щось відпустила організацію із своїх рук і якось дивно реагувала на зауваження (відгавкуючись замість того щоб на оборот постояти за своїх туристів).
P.S.
Порада від себе для Вас:
*харчування в 3-тій день (а саме обід) змінити кафешку
*провести бесіду з працівниками та поясніть що необхідно всю поїздку бути на висоті за будь яких обставини.
Всього доброго. Прощавайте!

Answer
Валентина Іванівна  17.10.2018 16:06:07

Втретє користуємося послугами Вашої турфірми і отримуємо задоволення від роботи з Вами-продумані до дрібниць екскурсії, комфортне проживання в готелі та грамотні і турботливі екскурсоводи (екскурсія по Львову-пані Оксана,по Закарпаттю-пані Вікторія,по Волині-пані Людмила). Екскурсія з 12-15жовтня з пані Людмилою була дуже цікавою, різноманітною та незабутньою.Вразили не тільки історичні памятки, а і вміння про них розповісти. їРекомендуємо всім Скористатися послугами фірми.

Answer
Відвідай-Олена  17.10.2018 16:33:36

Доброго дня, п.Валентино!
Щиро дякуємо Вам за позитивний відгук!
Ми тішимось, що мандрівка та наш гід Людмила Вам настільки сподобались!
До зустрічі у нових турах!

Любов Кугук  27.09.2018 18:36:18

Вітаю з ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ! Бажаю Вашій фірмі "ВІДВІДАЙ" процвітання і щасливих маршрутів, веселих і вдячних туристів, здоров'я і творчих злетів усій команді Вашої крутої турфірми.
З повагою, Любов Кугук.

Answer
Відвідай - Юлія  27.09.2018 18:45:43

Доброго дня, п. Любов!
Щиро дякуємо Вам за привітання!
Нам насправді дуже приємно!
Ми будемо і надалі розробляти нові і цікаві тури для наших туристів!)

Костянтин  19.07.2018 10:56:18

Є туроператори, що пропонують відпочинок (але не знаєш, як воно насправді складеться), а є ті - з ким хочеться подорожувати знову. Для мене це - Відвідай.ua. Був з ними двічі - і кожного разу лише приємні враження. Ім'я компанії формує і підтримує її персонал. У "Відвідай" працюють професіонали своєї справи та чуйні, уважні і доброзичливі ЛЮДИ. Починаючи від менеджера, що приймає замовлення і закінчуючи водієм. Особливу повагу заслуговують керівники груп - справжні знавці своєї справи, виховані, уважні, тактовні. Мав приємність познайомитися із паном Петром та пані Людмилою. Отримав задоволення не лише від самих екскурсій, а й від спілкування із приємними, творчими та просто веселими людьми. Наснаги їм та успіхів!

Answer
Відвідай - Юлія  19.07.2018 13:58:19

Доброго дня, п. Костянтин!
Щиро дякуємо Вам за стільки теплих слів!)
Ми радіємо, що Вам подобаються наші тури, будемо і надалі розробляти цікавинки для Вас!) До зустрічі!

Височанська Оксана Степанівна  12.07.2018 11:00:25

Їздили з цією компанією вже 5 разів,і цієї неділі поїдемо знову.Все супер,і за мінімальні кошти можна і розважитись,і чогось нового дізнатись.Дякую всім працівникам за їх роботу і за таку велику палітру турів.Правда хотілося б більше відпочинкових турів, і зменшення об"єктів,але збільшення часу для кожного.

Answer
Відвідай - Вікторія  12.07.2018 11:54:46

Доброго дня, п.Оксана!
Щиро дякуємо за відгук!
Радіємо, що Ви отримуєте задоволення від наших мандрівок.
Будемо старатись і надалі для всіх Вас!)
До зустрічі у турі!)

Альона  09.07.2018 10:58:29

Коли я обирала тур компанію, то дуже хвилювалась, адже організовувала подорож для своїх батьків. Я не місцева, наші Хмельницькі тур оператори порадили "Відвідати. Звичайно я перечитала всі відгуки в інтернеті. Дуже ввічливий персонал, абсолютно на всі питання дали відповідь, а від відпочинку залишились мега задоволені. Тому якщо Ви зараз читаєте мій відгук у пошуках надійного тур оператора, не сумнівайтесь! Звертайтесь і вам допоможуть організувати Ваш відпочинок на найвищому рівні! Колективу " Відвідай" бажаю від щирого серця натхнення і процвітання!

Answer
Відвідай - Вікторія  09.07.2018 12:06:39

Доброго дня, п.Альона!
Щиро дякуємо за такий теплий відгук!
Дуже радіємо, що Ви і Ваші батьки залишились задоволені від наших послуг. З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами в наступних наших турах!)

Лариса  22.05.2018 11:03:28

Дуже гарні тури і привітні люди, не докінця розроблена програма для людей які приїжають з інших міст, нема супровіду та зустріч ,як людина може знати куди йти і їхати якщо ніколи не була в тому місці, також для людей що приїжають з дітьми , повині з дітьми приїхати на день раніше щоб діти могли відпочити , а на інший день вирушити в подорож

Answer
Відвідай - Юлія  22.05.2018 12:08:50

Доброго дня, п. Лариса!
Дякуємо Вам за звернення!
На жаль, в ціну туру не входить персональна зустріч туриста.
Якщо Вам потрібна така зустріч, то можемо організувати за за додаткову плату
Також для зручності, ми зробили виїзд туру від головного залізничного вокзалу та за тиждень до виїзду Вам надходить лист, де буде карта із зазначенням місця, де буде знаходитись автобус, а також номер керівника групи, який Вас супроводжуватиме.

Add a review

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Review*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code