Перейти на Главную страницу
На cвязи: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)

Вікторія  17.07.2021 14:20:16

З Відвідай ми вже четвертий раз і впевнені,що не помиляємося! На цей раз керівником групи була пані Юля-професіональний супроводжувач,цікавий розповідач,файна пані, уважна до кожного прохання туристів. Програма туру насичена і ми,дійсно,отримали релакс після відвідування Косино і Лумшор. Дуже дякуємо!

Ответ
Відвідай-Ярина  19.07.2021 12:02:35

Вітання п. Вікторія!
Дякуємо за такий чудовий відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалась мандрівка та наша гідеса - Юлія! З нетерпінням чекаємо на зусртріч з вами у наступних турах!

Юлія  12.07.2021 17:11:41

Дуже хочу подякувати за тур 10-11 липня Закарпатський романс-лаванда,чани та вино. Все було цікаво, професійно, вчасно та дуже сподобалось. Пані Ольга Процишин - супер гід, то просто ходяча енциклопедія знань краю, пан Роман водій - уважний та професійний. Тур залишив багато приємних вражень, а особливо Лавандова Гора, це неймовірне відчуття, запахи, атмосфера! Перечин та чани теж дуже сподобалися. Я б дала трохи більше часу на відвідування Деренівської купелі, замість базальтових стовпів. Але в цілому, купа позитивних вражень, дякую Вам за неймовірний час! І до нових зустрічів!

Ответ
Відвідай-Ярина  13.07.2021 10:21:50

Вітання!
Дякуємо за віідгук! Нам дуж еприємно, що вам сподобалась програма та наша гідеса Оля!
З нетерпінням очікуватимемо на зустріч з Вами у наступних турах!

Мулик Наталія Михайлівна  06.07.2021 10:30:44

Добрий день, хочу подякувати за прекрасний тур "Кам'янець-Подільський круїз", що відбувся 3-4 липня. Дуже багато позитивних вражень. Сподобалося абсолютно все. Організація бездоганна. Особливо вдячна п. Наталії, дуже приємна людина і хороший фахівець. Окремо дякую водієві ( на жаль не знаю його імені) за комфортну і безпечну подорож. "Відвідай", ви молодці! Подорожувала з вами вперше, але тепер точно знаю, що не востаннє. Успіхів вам!!!

Ответ
Відвідай-Ярина  06.07.2021 11:55:57

Вітання, п. Наталія!
Щиро дякуємо за відгук ,нам неймовірно приємно, що Вам усе сподобалось!
З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Наталія  05.07.2021 23:23:40

Привіт! Подорожую з Відвідай третій раз і знову все на висоті. Цього разу дуже класний тур Закарпатський романс: лаванда, чани і вино. Раджу всім, класний релакс для тіла і душі! Море локацій для класних фото! Хочу щиро подякувати гіду Вікторії, нашій чічці, за професіоналізм, оперативність, щирість і тепло. Нам було дуже класно і комфортно відпочивати з Вами. Дякую за гарну підбірку пісень, наспівались вдосталь! Було файно, Йо!!!

Ответ
Відвідай-Ярина  06.07.2021 11:52:14

Вітання, п. Наталія!
Ми дуже радіємо, що Вам сподобався тур і Ви набрались нових приємних емоцій!
З нетерпінням очікуємо на нову зустріч!

Галина  05.07.2021 22:33:15

Доброго дня. Вперше їздила з "Відвідай". Їздили з донею в тур "Закарпатські пригоди+ Party в Закарпатті" 03.07.21. Все дуже сподобалось, гарно організовано все, цікаво було і весело, емоцій багато. Окрема подяка п. Людмилі, яка дуже професійна у своїй роботі, заряджала своїм позитивом усю групу туристів. Також дуже вдячні водію п. Роману за безпечний та комфортний переїзд. Обов'язково скористаємось ще вашими турами. Подорожувати з вами - одне задоволення!

Ответ
Відвідай-Ярина  06.07.2021 11:50:48

Доброго дня, п. Галино!
Дякуємо за відгук та за те, що обрали нас!
Щиро вдячні за прекрасну компанію! До зустрічі у нових мандрівках!

Ярошенко Наталя Михайлiвна  27.06.2021 22:36:42

Большое спасибо сотрудникам компании "Вiдвiдай" за замечательный 6 дневный тур (21.06 - 26.06. 2021). 6 дней пролетели так быстро! В туре понравилось все: продуманная программа, комфортное размещение,удобный транспорт. Хочется поблагодарить водителя Игоря за профессионализм, комфорт в автобусе и хорошее настроение. Особая благодарность нашему гиду - Марине! Широчайшая эрудированность и глубокие знания в разных областях: географии и ботанике, архитектуре и истории, этнографии и политике, и просто теплое отношение и забота ко всем туристам. Рассказы о достопримечательностях сопровождались сказаниями и легендами, стихами и прозой. Главное, что удалось Марине, это влюбить в Волынь, Подолье и Буковину тех, кто приехал в первый раз, и возобновить любовь (через двадцать-тридцать лет) у тех, кто уже бывал здесь. Тур такой многообразный, что равнодушных не осталось! В группе сложились теплые, дружеские отношения.
Абсолютно все сподобалось.Процвітаня вам та хороших клієнтів.Марині респект та водієві Ігорю від семьи Ярошенко... Обовязково приідем ще.Слава Украіні!!!

Ответ
Відвідай-Ярина  02.07.2021 15:18:16

Вітання!
Щиро дякуємо за чудовий відгук!
Нам дуже приємно, що Вам усе сподобалось: і мандрівка, і гедеса Марина і водій Ігор!
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі з Вами!

Богдан  01.07.2021 20:54:41

Доброго дня! Ми скористалися нагодою і вибрали тур «Термальне Закарпаття» 26,06,21… Два дні бомбезного відпочинку… Рела-а-акс-с… Дякую вашій команді і окремо нашому гіду п Юлі. Так організувати абсолютно різних людей в одну команду-це талант. Шофер п Ігор не Їхав, а плив над Карпатами (в автобусі чистенько і все працює). В Косино встигли усюди …. На дегустації у пані Ірини пізнавально і невимушено (неможливо не купити капочку сонячного закарпаття). Ночівля у приватній садибі, де зустріли нас привітні господарі. Соняний світанок зустрів нас біля озерця з ліліями!!! День другий теж без напруги. Багато переїздів, але все в міру . Вдячні п Юлі за підбір компанії для релаксу в чанах , весело. Загалом відпочили-* Ф А Й Н Е З Н О – йо-о-о.*

Ответ
Наталя Відвідай  02.07.2021 10:51:21

Добрий день, п. Богдан!
Дякуємо за Ваш відгук)
Ми дуже раді, що Вам сподобалась поїздка.
До нових зустрічей у наших турах.

Елена  01.07.2021 09:50:05

Доброе утро! Группа с солнечного Южного приветствует Вас) Наш тур «Чарівний Львів+Перлини Карпат» прошёл просто бомбически))) Все остались под огромным впечатлением!Спасибо Вашей команде за такой отличный отдых!За три дня море впечатлений и позитивных эмоций! Все было на высоте автобус, питание, проживание! Ну а наш гид Леся-это просто выше всяких похвал, за 10 лет поездок это лучший экскурсовод ! С ней было легко, интересно и очень приятно общаться! Отдельное спасибо Ярине, с которой мы вели переговоры по организации с самого начала!Все наши хотелки и нюансы учли до мелочей! От поездки самы лучшие впечатления!!! Обязательно не раз ещё обратимся к Вам! Ребята, вы Супер! И ещё раз Спасибо!

Ответ
Відвідай-Ярина  01.07.2021 10:37:16

Добрий день, п. Елена!
Щиро дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали нас, як організаторів свого відпочинку! Дуже приємно було з Вами працювати, і ми невимовно раді, що Вам усе сподобалось!
З нетерпінням очікуємо на наступну зустріч!

Светлана  29.06.2021 21:44:16


Наши ребята вернулись в Киев, полны восторга, приятных впечатлений и положительных эмоций.
Вам огромное спасибо за профессионализм, ответственное отношение к делу, понимание желаний и настроений!
Понравилось все: условия проживания, питание, организация всех экскурсий.
Для нас эта поездка имела особый смысл. Хотелось ярких эмоций на выпускной! Было много разных предложений и форматов празднования.
Благодаря Вам у нас все получилось!
Отдельная благодарность Андрею! Он влюблен в своё дело, владеет огромным количеством информации, доносит ее так, чтобы было интересно и занимательно.
Очень переживали за водителя, но и он не подвёл.
Хороший транспорт и ас за баранкой!
Вы - настоящая команда!
С такими людьми легко изменить жизнь к лучшему!

Ответ
Відвідай-Ярина  30.06.2021 15:38:48

Вітання, п.Світлано!
Дякуємо, що обрали нас у такий важливий день!
Ми радіємо, що Вам все сподобалось і мандрівка залишила по собі лише позитивн івраження!
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч з Вами!

Ульяна   29.06.2021 21:49:36

Добрый день! Нам всем очень понравилось. Сама программа супер, интересные места, красивые пейзажи, очень вкусные дегустации. Все очень довольны!
Андрей- самый лучший экскурсовод, который когда-либо у нас был. Дети и сопровождающие настолько восторженны им, столько информации и знаний. Все бы так интересно рассказывали, как он.
Водителю тоже огромное уважение. Вёл очень мягко, очень приятный мужчина.
Отели, рестораны, экскурсии- всё подобрано очень хорошо и безукоризненно. Все в огромном восторге, так не хотелось уезжать! Надеюсь, что ещё приедем к вам. Огромное спасибо вам, давно не получали столько положительных эмоций!

Ответ
Добавить отзыв

Имя*
E-mail
(На этот адрес будут отправляться ответы)
Комментарий*
Безопасность* (введите цифры в рамке)
Безопасность