Powrót do strony głównej
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Widwidaj to lokalne biuro podróży po Ukrainie z siedzibą we Lwowie

W ciągu 12 lat doświadczenia zorganizowaliśmy 5,700 wycieczek dla 201,000 turystów

Мулик Наталія Михайлівна  06.07.2021 10:30:44

Добрий день, хочу подякувати за прекрасний тур "Кам'янець-Подільський круїз", що відбувся 3-4 липня. Дуже багато позитивних вражень. Сподобалося абсолютно все. Організація бездоганна. Особливо вдячна п. Наталії, дуже приємна людина і хороший фахівець. Окремо дякую водієві ( на жаль не знаю його імені) за комфортну і безпечну подорож. "Відвідай", ви молодці! Подорожувала з вами вперше, але тепер точно знаю, що не востаннє. Успіхів вам!!!

Answer
Відвідай-Ярина  06.07.2021 11:55:57

Вітання, п. Наталія!
Щиро дякуємо за відгук ,нам неймовірно приємно, що Вам усе сподобалось!
З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Наталія  05.07.2021 23:23:40

Привіт! Подорожую з Відвідай третій раз і знову все на висоті. Цього разу дуже класний тур Закарпатський романс: лаванда, чани і вино. Раджу всім, класний релакс для тіла і душі! Море локацій для класних фото! Хочу щиро подякувати гіду Вікторії, нашій чічці, за професіоналізм, оперативність, щирість і тепло. Нам було дуже класно і комфортно відпочивати з Вами. Дякую за гарну підбірку пісень, наспівались вдосталь! Було файно, Йо!!!

Answer
Відвідай-Ярина  06.07.2021 11:52:14

Вітання, п. Наталія!
Ми дуже радіємо, що Вам сподобався тур і Ви набрались нових приємних емоцій!
З нетерпінням очікуємо на нову зустріч!

Галина  05.07.2021 22:33:15

Доброго дня. Вперше їздила з "Відвідай". Їздили з донею в тур "Закарпатські пригоди+ Party в Закарпатті" 03.07.21. Все дуже сподобалось, гарно організовано все, цікаво було і весело, емоцій багато. Окрема подяка п. Людмилі, яка дуже професійна у своїй роботі, заряджала своїм позитивом усю групу туристів. Також дуже вдячні водію п. Роману за безпечний та комфортний переїзд. Обов'язково скористаємось ще вашими турами. Подорожувати з вами - одне задоволення!

Answer
Відвідай-Ярина  06.07.2021 11:50:48

Доброго дня, п. Галино!
Дякуємо за відгук та за те, що обрали нас!
Щиро вдячні за прекрасну компанію! До зустрічі у нових мандрівках!

Ярошенко Наталя Михайлiвна  27.06.2021 22:36:42

Большое спасибо сотрудникам компании "Вiдвiдай" за замечательный 6 дневный тур (21.06 - 26.06. 2021). 6 дней пролетели так быстро! В туре понравилось все: продуманная программа, комфортное размещение,удобный транспорт. Хочется поблагодарить водителя Игоря за профессионализм, комфорт в автобусе и хорошее настроение. Особая благодарность нашему гиду - Марине! Широчайшая эрудированность и глубокие знания в разных областях: географии и ботанике, архитектуре и истории, этнографии и политике, и просто теплое отношение и забота ко всем туристам. Рассказы о достопримечательностях сопровождались сказаниями и легендами, стихами и прозой. Главное, что удалось Марине, это влюбить в Волынь, Подолье и Буковину тех, кто приехал в первый раз, и возобновить любовь (через двадцать-тридцать лет) у тех, кто уже бывал здесь. Тур такой многообразный, что равнодушных не осталось! В группе сложились теплые, дружеские отношения.
Абсолютно все сподобалось.Процвітаня вам та хороших клієнтів.Марині респект та водієві Ігорю від семьи Ярошенко... Обовязково приідем ще.Слава Украіні!!!

Answer
Відвідай-Ярина  02.07.2021 15:18:16

Вітання!
Щиро дякуємо за чудовий відгук!
Нам дуже приємно, що Вам усе сподобалось: і мандрівка, і гедеса Марина і водій Ігор!
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі з Вами!

Богдан  01.07.2021 20:54:41

Доброго дня! Ми скористалися нагодою і вибрали тур «Термальне Закарпаття» 26,06,21… Два дні бомбезного відпочинку… Рела-а-акс-с… Дякую вашій команді і окремо нашому гіду п Юлі. Так організувати абсолютно різних людей в одну команду-це талант. Шофер п Ігор не Їхав, а плив над Карпатами (в автобусі чистенько і все працює). В Косино встигли усюди …. На дегустації у пані Ірини пізнавально і невимушено (неможливо не купити капочку сонячного закарпаття). Ночівля у приватній садибі, де зустріли нас привітні господарі. Соняний світанок зустрів нас біля озерця з ліліями!!! День другий теж без напруги. Багато переїздів, але все в міру . Вдячні п Юлі за підбір компанії для релаксу в чанах , весело. Загалом відпочили-* Ф А Й Н Е З Н О – йо-о-о.*

Answer
Наталя Відвідай  02.07.2021 10:51:21

Добрий день, п. Богдан!
Дякуємо за Ваш відгук)
Ми дуже раді, що Вам сподобалась поїздка.
До нових зустрічей у наших турах.

Елена  01.07.2021 09:50:05

Доброе утро! Группа с солнечного Южного приветствует Вас) Наш тур «Чарівний Львів+Перлини Карпат» прошёл просто бомбически))) Все остались под огромным впечатлением!Спасибо Вашей команде за такой отличный отдых!За три дня море впечатлений и позитивных эмоций! Все было на высоте автобус, питание, проживание! Ну а наш гид Леся-это просто выше всяких похвал, за 10 лет поездок это лучший экскурсовод ! С ней было легко, интересно и очень приятно общаться! Отдельное спасибо Ярине, с которой мы вели переговоры по организации с самого начала!Все наши хотелки и нюансы учли до мелочей! От поездки самы лучшие впечатления!!! Обязательно не раз ещё обратимся к Вам! Ребята, вы Супер! И ещё раз Спасибо!

Answer
Відвідай-Ярина  01.07.2021 10:37:16

Добрий день, п. Елена!
Щиро дякуємо Вам за відгук і за те, що обрали нас, як організаторів свого відпочинку! Дуже приємно було з Вами працювати, і ми невимовно раді, що Вам усе сподобалось!
З нетерпінням очікуємо на наступну зустріч!

Светлана  29.06.2021 21:44:16


Наши ребята вернулись в Киев, полны восторга, приятных впечатлений и положительных эмоций.
Вам огромное спасибо за профессионализм, ответственное отношение к делу, понимание желаний и настроений!
Понравилось все: условия проживания, питание, организация всех экскурсий.
Для нас эта поездка имела особый смысл. Хотелось ярких эмоций на выпускной! Было много разных предложений и форматов празднования.
Благодаря Вам у нас все получилось!
Отдельная благодарность Андрею! Он влюблен в своё дело, владеет огромным количеством информации, доносит ее так, чтобы было интересно и занимательно.
Очень переживали за водителя, но и он не подвёл.
Хороший транспорт и ас за баранкой!
Вы - настоящая команда!
С такими людьми легко изменить жизнь к лучшему!

Answer
Відвідай-Ярина  30.06.2021 15:38:48

Вітання, п.Світлано!
Дякуємо, що обрали нас у такий важливий день!
Ми радіємо, що Вам все сподобалось і мандрівка залишила по собі лише позитивн івраження!
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч з Вами!

Ульяна   29.06.2021 21:49:36

Добрый день! Нам всем очень понравилось. Сама программа супер, интересные места, красивые пейзажи, очень вкусные дегустации. Все очень довольны!
Андрей- самый лучший экскурсовод, который когда-либо у нас был. Дети и сопровождающие настолько восторженны им, столько информации и знаний. Все бы так интересно рассказывали, как он.
Водителю тоже огромное уважение. Вёл очень мягко, очень приятный мужчина.
Отели, рестораны, экскурсии- всё подобрано очень хорошо и безукоризненно. Все в огромном восторге, так не хотелось уезжать! Надеюсь, что ещё приедем к вам. Огромное спасибо вам, давно не получали столько положительных эмоций!

Answer
Діана   27.06.2021 23:30:30

Доброго вечора! Була з 26 червня по 27 червня на екскурсії - сировинний тур з екскурсоводом Лідією. На жаль враження склались негативні тому що на все давалось надто мало часу, замків ми взагалі не бачили зсередини, нам показали лише фасад, який я можу побачити на картинках в гуглі. Лідія вирішила зекономити на нас кошти і не домовлятись за екскурсію всередині замку. На фото і відео дали 5 хвилин і постійно нас квапили, 30 людей не можуть сходити в туалет за 10 хвилин. По дорозі додому всі пасажири були голодні і нам не дали можливість навіть нічого собі купити на заправці, снідали ми в 12 а потім зупинились поїсти аж в 9 годині вечора. Дуже розчарована таким сервісом більше до вас не вернусь.

Answer
Наталя Відвідай  29.06.2021 12:58:59

Добрий день, шановна Діано!
Перевіривши список наших туристів, на жаль, не знайшли туристки під ім'ям Діана. Також в групі було 49 осіб, а не 30 осіб як Ви зазначили. Окремі коментарі не співпадають із змістом нашої програми. Однак ми прокоментуємо Ваш відгук, оскільки цінуємо нашу репутацію та репутацію наших гідів.
Туроператор Відвідай з метою надання найвищої якості послуг проводить опитування туристів у формі анкет, які в кінці туру роздала гід п. Ліда.
Більшість туристів в анкетах відмітили, що їм дуже сподобалася уся програма, а деякі відмітили, що найбільше запам’яталося саме відвідування замків. Багато туристів дякували гіду за змістовну та вичерпну інформацію по туру як усно так і в анкетах.
Однак правда і те, що туристи маючи різні вподобання, потреби готові витратити більше часу на якомусь одному з об'єктів програми за рахунок іншого об'єкту. Хтось хоче більше побути в басейнах, а хтось в замках. Хтось хоче побачити менше, але глибше вникнути, а хтось хоче скористатися нагодою побачити більше за коротший час. Менеджери туру балансують програму виходячи з усереднених побажань туристів.
В ході нашого туру до мене зверталася одна туристка з побажанням окрім оглядової-екскурсії укріпленями Мукачівського замку пройтися усіма експозиціями замку. Мені дуже шкода, але це не входило в нашу програму і в планах не було брати додаткового гіда для коментування експозицій замку.
Щодо коментаря по замках. В палацово-парковому комплексі графів Шенборнів до огляду туристів пропонується парк з озером, джерело та палац. В середині палацу, який зараз є адміністративним корпусом санаторію Карпати туристам надано можливість в супроводі гіда оглянути Камінний зал та коридори. Наша група оглянула палац, Камінний зал, а також озеро. Гід розповіла історію та сучасність замку та парку, описала архітектуру. Було надано вільний час на фото та туалети. На території комплексу ми були одну годину. Гід, на жаль, не зміг прокоментувати чому Ви не були в середині палацу з усією групою 49 осіб.
В Мукачівському замку група пройшла Нижнім палацом, оглянула наявні там фортечні мури, бастіони, підйомні мости, памятники. В Середньому замку група відвідала площу Ракоці, оглянула найстарішу вежу та мури замку піднялися на Східний бастіон, де оглянула панораму міста Мукачево, а також сусідній бастіон з обеліском. Після цього група оглянула Західний бастіон та його пам’ятки та перейшли до останнього Верхнього замку. Огляд усіх частин замку супроводжувався інформацією з історії замку. Після чого туристам було надано 15 хв. вільного часу. В цей час вони могли на вибір відвідати якусь з експозицій замку.
Одразу після Мукачівського замку група поїхала на обід і багато туристів схвально відгукнулися про атмосферу та меню ресторану.
Щодо Вашого коментаря харчування 2-го дня, то тут ситуація зовсім не зрозуміла. Сніданок у групи був організований 06:45, о 09:30 у групи відбулася дегустація сиру, а обід був о 13:00. Вечеря у групи не планувалася, хоча туристи мали можливість при необхідності докупити собі їжу та спожити її відвідуючи об'єкти в режимі вільного часу. На Синевирі група мала 2 години, на водоспаді Шипіт одну годину.

Світлана  27.06.2021 22:15:37

18-20червня була в турі " 10 рожзинок Закарпаття". Хочу щиро подякувати гіду Світлані за іі роботу, людина на своєму місці. Все було добре організовано, всі питання вирішувалися без проблем.Дуже гарно і гостинно нас вітали у місцевих садибах ( Жужанна).Водій Ігор - професіонал.Дякую всім за такий чудовий відпочинок. Перший раз подорожувала з "Відвідай", була приємно здивована.

Answer
Dodaj opinie

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Ocen*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code