Back to Homepage
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Vidviday is a local travel agency based in Lviv, Ukraine

During 12 years of experience, we have arranged 5,700 tours for 201,000 tourists

Мартин Ольга  23.05.2021 17:01:06

Чудовий похід з Андрієм Пілінкевичем недавно маршрутом «Похід Львівськими горами «Від Жупана до Кортума». І маршрут, і супровід, і туристи - все чудо надзвичайно гарно. Розточчя є прекрасне і весною, і літом, і восени, і зимою. Насолода від спілкування з природою, масові анемони і інші первоцвіти бути неймовірними. Чудовий маршрут, чудова погода, чудовий настрій залишився надовго. Дякую вам за відпочинок і позитивні емоції. Раджу всім приєднатися до майбутніх подорожей Розточчям!! Тож, любі туристи – в мандри!!!

Answer
Відвідай-Ярина  24.05.2021 09:30:54

Добрий день, п. Ольго!
Ми щиро дякуємо за відгук, нам неймовірно приємно, що мандрівка Вам сподобалась! Дякуємо, що обрали нас!
До зустрічі у наступних мандрівках.

Ira ZAROVSKA  23.05.2021 21:00:25

Шановні, дорогі відвідайці! Подорожуємо з вами вже певно 5 рік, завжди були дуже задоволені, більше того - завжди вам гратулювали. Проте сьогодні ви мене неприємно здивували, і, якщо бути чесною, обурили! "На кавалерку через тунель кохання" - екскурсія не продумана, дорогою потрібно просто йти, нічого цікавого не розповідаєте, маршрут проходить біля траси, тому гіда зовсім не чути (пропоную надати йому мікрофон). Наостанок - всі розуміють, що місця, які будуть відвідувати не вражають величчю, то забезпечте гіда, що міг би захопити, розказати щось цікаве, саме на це всі розраховують. Почніть екскурсію біля Знесіння, а не кілометр йдіть від ц. Миколає без жодної інформації. Таке враження, що ми сьогодні просто бігли марафон. В нашому житті найцінніше це час - нині я його витратила надаремно!

Answer
Відвідай-Ярина  24.05.2021 09:29:46

Добрий день, п. Ірино!
Ми вдячні Вам за те, що вже тривалий час обираєте наші тури і довіряєте нам свою відпустку. І нас дуже прикро, що наша екскурсія не припала Ва мдо вподоби, ми обов'язково зробимо висновки та проговоримо дану ситуацію з екскурсоводом.
Сподіваємось, ще не раз побачити вас у наших турах!

Ольга  23.05.2021 09:00:24

Дякую за відповідь. Мандруємо з "Відвідай" з 2018 року. Були в усіх перелічених Вами турах, тому чекаємо нових. По Закарпаттю зверніть увагу на ранчо "Пигушка" Солотвино та готель "Гелікон" с.Яноші (Берегово). З повагою Ваши туристи.

Answer
Ольга  21.05.2021 09:54:53

Чекаємо від команди "Відвідай" нові багатоденні подорожі, з малими переїздами, оздоровчими заходами та проживання в готелях:
1.Термальний тур по Закарпаттю на тиждень;
2. Родзинки Івано-Франківщині;
3. Загадкова Тернопільщина.

Answer
Відвідай - Ігор  22.05.2021 22:29:39

Дякуємо за пропозиції і довіру.
Щодо туру по Закарпаттю на тиждень, то там вже нема стільки нових об'єктів щоб дати, тим більше термальних. Хіба що відкриються термальні басейни в Мукачеві та Хусті, то можна буде щось думати.
Щодо Івано-Франківщини та Тернопільщини, то це реальніше. Але маємо ще трошки поїздити туди в різні коротші тури. щоб краще вивчити туристичні місця і вибрати з них ті які можна дати в багатоденку.
Ви вже були в усіх наших багатоденних турах на 7 днів, 6 днів, 5 днів?

Алла, Олена,Наталя  06.01.2021 15:39:39

НІКОЛИ я не лишала відгуків про поїздку. А тут не втрималась. Бо хочу подякувати: Христині - за оперативну інформацію, зворотній звязок, розуміння ситуації; Юлії - чарівному гіду, за бодрість духу, яку нам вселила, за посмішку, за вміле керування групою. Водію - за чистий, теплий і охайний "дім на колесах". Все сподобалось. І проживання і харчування і екскурсії. Не всім до вподоби такий відпочинок- бо треба рухатись, але і гроші відповідні. Бажаю вашій команді процвітання і хороших, чемних туристів. Зі святими вас.

Answer
Відвідай-Вероніка  08.05.2021 15:03:57

Доброго дня п. Алла, Олена та Наталія) Дякуємо Вам за відгук та гарні побажання) Щиро тішимося, що Ви задоволені мандрівкою, менеджером, екскурсійним супроводом та транспортом) Запрошуємо Вас подорожувати з нами знову! До нових зустрічей :)

Галина   19.04.2021 21:35:31

Доброго дня !
Хочу залишити відгук про поїздку Закарпаття в цвіті сакури- були лише 2 дні але відпочинок вдався дуже дуже крутим. Особливо хочу подякувати нашому гіду Людмилі яка зробила нашу мандрівку настільки спланованою та організованою. Враження такі що хочеться їхати знову. Рекомендую іти в термальні води хто буде сумніватись, це такий крутий релакс хочеться повторити знову.

Answer
Відвідай-Ярина  20.04.2021 12:07:16

Добрий день, п. Галино!
Щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Ваш відпочинок був вдалим та приніс позитивні емоції та враження!
З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами у нових мандрах!

Ольга  14.04.2021 17:04:19

Велике прохання зробити хоч би один тур ЗАКАРПАТСЬКІ ПРИГОДИ + PARTY В ЗАКАРПАТТІ з виїздом 9.00

Answer
Відвідай - Вікторія  14.04.2021 17:59:29

Добрий день, п.Ольга!
Програма даного туру доволі насичена в 1й день, і якщо робити виїзд о 09 ранку, то вийде пізнє поселення, пізня вечеря і відповідно коротша забава. Але скажіть на яку дату Вас цікавить даний тур і ми розглянемо варіант внесення змін по програмі. Ваш комфорт для нас дуже важливий)

Людмила  06.02.2021 14:07:26

Доброго дня!!!
Хочу залишити свій відгук!
По перше: Велика подяка пану Лесику за турботу ,яку він проявив до нас туристів, які звернулися до нього з проханням, що до мандрівки з 30 січня по 4 лютого!!!!
По друге: Велика, велика подяка пані Марині за проведення дуже цікаві екскурсії, за її співучу українську мову, яка лунала від неї, за її турботу за кожного туриста, вона знайшла кожному час, а нас було 47 людей, за її вроду, за дуже цікаві розповіді, і взагалі вона дуже приємна жінка!!!
По третє: щиро дякуємо водію пану Роману за його професійну роботу!!!!
Дякуємо всім Вам за приємний відпочинок!
З повагою Людмила та Вячеслав!!!

Answer
Відвідай - Христина  06.02.2021 18:06:27

Доброго дня п. Людмила та п. В'ячеслав!
Ми безмежно раді, що змогли допомогти Вам так цікаво провести час!
Нам надзвичайно приємно, що Ви вподобали наших гідів та водія)
Дякуємо за довіру та до зустрічі в нових мандрах!!!

Наталія  02.09.2020 11:26:00

Доброго дня! Їздила 29-30 серпня подорож у Солотвино, карстовий міст і т.д.Враження не однозначні. Були абсолютно жахливі моменти, а саме поселення у Солотвино: розмістили у "циганському таборі". Це неможна назвати ані готелем, ані приватними оселями (так як я їздила з вами і на термальні купання і на сировинний тур). Ліжка поламані, постілі брудні, навіть не витерта пилюка в кімнатах, вигоди на вулиці, черги з власників з купой їх дітей(навіть о 2 годині ночі). крики під вікнами. ЖАХ!!! НА прохання поміняти подушки бо дуже старі, господиня відповіла "Що ж ви хочите за 150 гнр. на одну ніч".Якщо справа у грошах, то треба було збільшувати вартість туру, але селити у нормальні умови. По-друге, автобус був не пристосований до подорожей на 2 дня. Крісла не відкидалися, при великій кількості об"єктів, що відвідувались, поганій ночівлі, могли передбачити хоч це. І останне, тур не прорахований по часу. Я лишалась на другий день у Солотвино, після такої ночівлі не було сил ні моральних, ні фізичних. Друга частина групи (пішохідна) затрималась спершу на 2 години, ми чекали у Солотвино, а потім ще годину на трасі. В кінці кінців до Львова доїхали о 2 ночі. А о 6 рано вставати на роботу. Уявляєте яке задоволення!!! А ще якби був нормальний автобус- можна було би трішки поспати! Єдине щасття, що з нами був п.Микола Майданський. Якби не він не знаю, чи це можна витримати. Він весь час займав увагу, надав неоціненну інформацію. Хоч фізично було тяжко, але цікавого і позитивного було більше. Дякую, п Микола. Сподіваюсь ще не раз мати нагоду Вас почути! Окрема подяка п.Ірині, яка як турботлива матуся водила нас по Солотвино, переживала всі очікування і придумувала якісь атракції щоб трішки згладити ці складності. А взагалі, рахую що цей тур треба розбивати на два напрямки. Один, по типу термального Закарпаття - релакс. А другий для любителів піших походів.Успіхів. І чекаю нових цікавих подорожей у більш продуманому варіанті.

Answer
Анна  24.01.2021 09:21:37

Спасибо за отзыв, хотели через них поехать отдохнуть, теперь уж точно не поедем, лучше ехать через проверенных туроператоров

Відвідай - Вікторія  02.09.2020 12:06:36

Добрий день, п.Наталія!
Дякуємо за конструктивну критику. Приносимо вибачення за неякісне надання послуг проживання, на жаль, господарі не дотрималися узгоджених домовленостей. Ми переглянемо співпрацю з даною базою відпочинку, а також ж перевізником. Щодо часових рамок туру, важко точно врахувати всі моменти, оскільки в поході беруть участь люди з різною фіз.підготовкою. Незважаючи на всі погані моменти, дуже тішимося, що Вам сподобався супровід наших гідів. Також ми вдячні за Ваші ідеї. Можливо, й справді розділимо тур на 2 напрямки.

Маргарита  06.01.2021 10:50:17

Поездка в начале обещает быть хорошей, но в пути всплывают такие моменты, как подбор попутчиков и высадка их по требованию, НО для тургруппы никаких остановок, каких бы причин не было...вплоть до элементарного. Реакция гида на просьбу выйти по надобности возмутила,просто с игнором она сказала водителю ехать дальше,как будто нас с нашей просьбой и нет!! Такое ощущение, что деньги отдал и все забыли, что платили их мы!!!

Answer
Відвідай - Христина  06.01.2021 11:36:52

Доброго дня п. Маргарита!
Нам дуже прикро, що так трапилося.
Будемо щиро вдячні, якщо вкажете про який тур та гіда йде мова?

Add a review

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Review*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code