Перейти на Главную страницу
На cвязи: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)

Ольга  20.01.2022 19:57:43

Путешествовали с туроператором "Видвидай" шесть раз. Нас интересуют многодневные новые туры. Предлагаем весной, летом объединить "ЗАКАРПАТСЬКИЙ АКВА-ТУР: КАРПАТІЯ + RIKKA KHUST" и "Термали і замки Закарпаття" с выездом в 9.00. Двухдневные туры нам не интересны, так как очень тяжело и долго добираться до Львова. С наилучшими пожеланиями и успехами в Вашей работе!

Ответ
Відвідай-Ярина  21.01.2022 10:32:22

Вітання ,п. Ольго!
Дякуємо за Ваш коментар та побажання.
На довшу тривалість днів у нас є пропозиції "10 родзинок Закарапття", Тур-відпустка "7 днів Довкола Карпат" та "Карпатські новинки за 5 днів". Також активно працюємо над створенням нових програм!
З нетерпінням чекатимемо на Вас у наших турах!

Вячеслав  14.01.2022 19:17:25

Ездили с женой три раза каждый год. Что сказать??Только благодаря гиду Любомира поездку можно назвать удавшейся. Это касается поездки. Что касается проживания, то в Закарпатье ,ночевали в Четфалве, хозяин Иштван- Супер.Классно От своего имени я даже поблагодарил хозяина за заботу просто оставив ему немного денег.Это от души,поверьте не жалко, такую заботу и комфорт, как они заботятся о своих гостях,словами не опишешь. Вообщем супер!!!! Но вот на Прикарпатье в Верховина начался ТРЕШ. Холодно-ужас!!!! Спали все в спорт костюмах, в халатах и шапках,под двумя одеялами. После замечания хозяевам ,они протоптали комнаты. Еда - возможно сносная,но вот наличие волос хозяйки или хозяйской собаки в пище аппетита не прибавляет.На завтрак борщь тоже не вызывает радости.. И напоследок водитель молодец-профи!!!!Но вот автобус ТРЕШ, СИДЕНИЯ УЗКО ПОСТАВЛЕННЫ, КОЛЕНИ УПИРАЮТСЯ, НОГИ ЗАТЕКАЮТ И УДОВОЛЬСТВИЕ НЕОПИСУЕМОЕ. Расположены так, замечу как было у нас спереди сидящие люди, справа оконная переборка, слева сидят люди. Вывод - невидно ни чего.Любомир молодец хоть рассказывал интересно, но из автобуса ничего не видел. Вообщем с женой сделали вывод больше с этим туроператоров ездить не будем.НЕ РЕКОМЕНДУЕМ!!!

Ответ
Відвідай - Марічка  17.01.2022 11:47:56

Доброго дня, пане В'ячеслав!
Нам дуже прикро, що виникли такі незручності в турі, зі своєї сторони ми врахуємо та пропрацюємо усі Ваші зауваження (прописані та проговорені в телефонній розмові), надіємось Ви таки дасте нам шанс довести, що це була випадковість, адже нас важливий комфорт кожного нашого туриста.

Винник Олександр, Сабет Лариса  17.01.2022 08:40:53

Доброго дня, дорогі львів'яни! Саме такими вас вважаю, оскільки, відвідавши місто Лева вперше у 1991 році, закохався у нього назавжди! Щойно повернулися з туру 5 Маланок Галичини і Буковини, і емоції зашкалюють! Файний, бомбезний, креативний, релаксний тур!!! І родзинкою в ньому, такою собі вишнею на тортику була Маланка в Красноїльську! Хто хоче вирватися з лабетів цивілізації, урбанізації, відпочити і забутися на пару днів - саме то! На найвищому рівні збережені традиції предків, автентика і неймовірне шоу з драйвом! Тур насичений, має змогу переглянути Маланки в різних етнічних регіонах, зрозуміти масштабну підготовку їх учасників. Окрема дяка модераторам мандрівки - харизматичній, натхненній пані Юлії, завдяки якій, в турі все було організовано на найвищому рівні, неперевершеному екскурсоводу, цікавому співбесіднику пану Миколі, віртуозному, і в той же час, виваженому, ввічливому водію пану Роману, які дали змогу колективу з різних регіонів України, стати на 2 дні командою однодумців! Бажаю чудовій команді "Відвідаю" вдячних клієнтів, розробки ще цікавіших мандрівок, сприятливої податкової політики, миру і процвітання! До нових зустрічей і Слава Україні!!!

Ответ
Відвідай - Ярина  17.01.2022 11:01:29

Вітання, п. Олександр і п. Ларисо!
Щиро дякуємо за такий чудовий коментар! Ми неймовірно тішимось всією командою, що вам сподобалась мандрівка і Ви набрались позитивних та яскравих вражень!
З нетерпінням чекаємо на Вас у наступних турах!

Kit  15.01.2022 20:14:11

Что подарить любителю гастрономического туризма портативный гриль что может быть душе проблема с приготовлением еды сразу решена

Ответ
Альона  08.01.2022 14:31:58

Попросили поміняти меню на пісне(без мяса). В агентстві сказали що потрібно попередити гіда коли будем замовляти обід. Але гід сказав шо такої можливості у ресторану немає і потрібно купити щось по дорозі. Ну Ок( Хоча пів року назад були в тому самому турі і з цим проблем не виникало. Все зробили і поміняли і в ресторанах і в садибах де нас поселяли). Коли приїхали до ресторану, то там сказали, що в нас обід не замовлений тому нам потрібно вийти бо в них обмежені місця. Отже я сиджу на асфальті і їм холодну гречку з ланч-боксу придбану по дорозі. Дякую за відмінний сервіс.

Ответ
Наталя Відвідай  10.01.2022 15:31:09

Добрий день, п. Альона!
Дякуємо за Ваш відгук.
Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження.
Ще раз приносимо Вам свої вибачення, в подальшому будемо більш уважні до індивідуальних потреб туристів.
Гарного Вам дня!

Альона  09.01.2022 22:39:39

Запропонували сісти вже після того як вигнали і вже коли почали возмущатися мої рідні. На наступний день меню ніхто не коригував, скорегувати тільки в садибах( хоть щось). І я не вважаю що було дуже тяжко вняти моєму проханню, тим більше що про це попереджалося заздалегіть,це справа одного телефонного дзвінка. Просто вирішили не «заморочуватись»

Наталя Відвідай  09.01.2022 20:40:10

Добрий вечір, п. Альона!
Дякуємо за Ваш відгук.
Нам дуже прикро, що склалась така ситуація.
Як повідомила керівник групи в закладі, де був обід нашої групи була накладка: два туристичних автобуси з Білорусії спізнилися на свою годину і приїхали на наш час. Тому в залі ресторану місця були накриті лише для туристів, які замовляли обід. Оскільки у Вас обід не був замовлений, тому заклад не надав окреме місце для Вас, оскільки місць було обмаль.
Керівник групи намагалась вирішити дану ситуацію і запропонувала Вам сісти за стіл, де був накритий обід для керівника та водія, щоб Ви могли пообідати заздалегідь придбаним обідом. Однак Ви відмовились від даної пропозиції, і вийшли із закладу харчування.
Нам дуже прикро, що в даній ситуації керівнику групи не вдалось досягнути компромісного рішення.
Також хочемо зазначити, що в другий день туру на обід для Вас було накрито окремий стіл і було скориговано меню.
Надіємось ця неприємна ситуація не завадила Вам отримати позитивні емоції від мандрівки.
І ми зустрінемо ще Вас в наших турах!)

Марина  26.10.2021 09:05:07

Хочу написати чудові відгуки про дивовижний відпочинок у Зарпатті з туроператором "Відвідай". 2 дні подорожей пролетіли на одному подиху цікаво та пізнавально! Все сплановано на найвищому рівні! Подивилися міста, замки, купалися в термальних джерелах та чанах! Краса! Наш гід Лесик справді вміє робити свою справу! Розповідав дуже цікаво історію, легенди. Екскурсії проходили на одному диханні! Готель у якому жили дуже чистий та затишний. Персонал уважний та ввічливий! Пробували кухню закарпатську! Дуже смачно!Подорож пройшла просто на ура! Ще раз виличезне Дякую! Всім знайомим і друзям рекомендуватиму турфірму! Дякую всім велике! До нової зустрічі!

Ответ
Відвідай - Марічка  26.10.2021 09:30:40

пані Марино, дякую Вам за відгук, ми завжди радо чекаємо Вашого приїзду!

Волошина Инна дякуємо  20.10.2021 12:52:36

Щиро дякуємо за єкскурсию по Закарпаттю.Пані Марічка,Ви нас приємно здивували.Все було чітко організовано.Велике,ДЯКУЮ, пані Ользі.Толерантна,приємна на зовнішність і усміхнена-панянкаОльга,закохала нас в Закарпаття.Фірмі"Відаідай"подяка і успіхів в роботі.До зустрічі!

Ответ
Відвідай - Ярина  20.10.2021 14:06:13

Вітання!
Щиро дякуємо за відгук!
Нам неймовірно приємно, що Вам сподобалась мандрівка!
З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі!

Ігор  30.08.2021 10:39:53

Дякуємо за відмінну проведену екскусію керівника групи Юлію та водія
Степана.

Ответ
Відвідай - Ярина  30.08.2021 11:01:03

Вітання!
Щиро дякуємо, що обрали нас!
З нетерпінням чекаємо на нову зустріч!

Ольга  17.08.2021 18:58:50

Хочу подякувати Христині за організацію нашого туру в Закарпаття. А ще подяка екскурсоводу Лесі за змістовні розповіді під час подорожі. Сподобалося все. Подорожую з "Відвідай" не вперше, всім задоволена.

Ответ
Відвідай-Ярина  18.08.2021 12:10:55

Вітання!
Щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалась наша гідеса!
До зустрічі у нових мандрівках!

марія  25.07.2021 16:57:39

добрий день. краще би замінили термали косино на барвінок або велятино. в саунах можна бути лише 30 хвилин. це шо-з годинником ходити постійно? в барвінку 2 сауни і час необмежений. мабуть хтось з цього щось отримує.......берегово також подобається......в велятині ще не була. краще би зовсім відмовитись від косино....

Ответ
Відвідай-Ярина  26.07.2021 09:49:50

Вітання, п. Марія!
Дякуємо за відгук, але Косино полюбляють туристи, про що свідчать анкети анонімного опитування та відгуки на сайті, відповідно забирати його з програми ми не можемо. А Велятино є у нашій програмі "Закарпатські пригоди + Party в ЗАкарпатті", киди ми вас активно запрошуємо!

Добавить отзыв

Имя*
E-mail
(На этот адрес будут отправляться ответы)
Комментарий*
Безопасность* (введите цифры в рамке)
Безопасность