Powrót do strony głównej
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Софія  08.09.2020 13:18:38

04.09.2020 року я вперше подорожувала з туроператором "Відвідай" до м.Чернівці, Кам'янець Подільський, Бакота та Хотин. Дуже все сподобалось, емоції від поїздки переповнюють, харчування смачне, готель хороший. Також хочу подякувати нашому гіду Лексику який веселив нас цілу подорож, також коли поламався кораблик по якому ми мали плисти нам одразу організували другий так що рекомендую всім відпочивати з туроператором "Відвідай".

Answer
Відвідай-Ярина  08.09.2020 17:14:48

Добрий день, п. Софія!
Ми дуже раді, що поїздка принесла Вам лише приємні емоції та враження!
Дякуємо, що обрали нас!
До зустрічі у нових мандрах!

Володимир  07.09.2020 13:07:51

Добрий день!
Щиро дякую за поїздку в Домажир!!! Школярі МЕГАЩАСЛИВІ!!!!! Передають подяку команді Відвідай - відзначили і приємне спілкування з Відвідай, і комфортабельний автобус з більшою кількістю місць, і водія з гарним почуттям гумору завдяки якому дорога пройшла легко і весело, ... !

Answer
Відвідай-Ярина  08.09.2020 10:40:33

Добрий день, п. Володимир!
Ми радіємо, що Вам усе сподобалось!
Дякуємо, що обрали нас!
До зустрічі у нових мандрівках!

Kristinochka   04.09.2020 14:43:27

Хотілося б уточнити чи колись введуть тур на Запорізьку Січ . Дуже цікаво було б поїхати . Давно мрію туди потрапити саме на свято покрови 14 жовтня..((

Answer
Відвідай-Ярина  04.09.2020 18:36:39

Добрий день, п. Kristinochka
Візьмемо Ваше побажання до уваги та на жаль, навряд чи цей тур відбудеться 14.10.
Як тільки тур з'явиться у розкладі - одразу повідомимо Вас!
До зустрічі у нових турах!

Наталія  02.09.2020 11:26:00

Доброго дня! Їздила 29-30 серпня подорож у Солотвино, карстовий міст і т.д.Враження не однозначні. Були абсолютно жахливі моменти, а саме поселення у Солотвино: розмістили у "циганському таборі". Це неможна назвати ані готелем, ані приватними оселями (так як я їздила з вами і на термальні купання і на сировинний тур). Ліжка поламані, постілі брудні, навіть не витерта пилюка в кімнатах, вигоди на вулиці, черги з власників з купой їх дітей(навіть о 2 годині ночі). крики під вікнами. ЖАХ!!! НА прохання поміняти подушки бо дуже старі, господиня відповіла "Що ж ви хочите за 150 гнр. на одну ніч".Якщо справа у грошах, то треба було збільшувати вартість туру, але селити у нормальні умови. По-друге, автобус був не пристосований до подорожей на 2 дня. Крісла не відкидалися, при великій кількості об"єктів, що відвідувались, поганій ночівлі, могли передбачити хоч це. І останне, тур не прорахований по часу. Я лишалась на другий день у Солотвино, після такої ночівлі не було сил ні моральних, ні фізичних. Друга частина групи (пішохідна) затрималась спершу на 2 години, ми чекали у Солотвино, а потім ще годину на трасі. В кінці кінців до Львова доїхали о 2 ночі. А о 6 рано вставати на роботу. Уявляєте яке задоволення!!! А ще якби був нормальний автобус- можна було би трішки поспати! Єдине щасття, що з нами був п.Микола Майданський. Якби не він не знаю, чи це можна витримати. Він весь час займав увагу, надав неоціненну інформацію. Хоч фізично було тяжко, але цікавого і позитивного було більше. Дякую, п Микола. Сподіваюсь ще не раз мати нагоду Вас почути! Окрема подяка п.Ірині, яка як турботлива матуся водила нас по Солотвино, переживала всі очікування і придумувала якісь атракції щоб трішки згладити ці складності. А взагалі, рахую що цей тур треба розбивати на два напрямки. Один, по типу термального Закарпаття - релакс. А другий для любителів піших походів.Успіхів. І чекаю нових цікавих подорожей у більш продуманому варіанті.

Answer
Відвідай - Вікторія  02.09.2020 12:06:36

Добрий день, п.Наталія!
Дякуємо за конструктивну критику. Приносимо вибачення за неякісне надання послуг проживання, на жаль, господарі не дотрималися узгоджених домовленостей. Ми переглянемо співпрацю з даною базою відпочинку, а також ж перевізником. Щодо часових рамок туру, важко точно врахувати всі моменти, оскільки в поході беруть участь люди з різною фіз.підготовкою. Незважаючи на всі погані моменти, дуже тішимося, що Вам сподобався супровід наших гідів. Також ми вдячні за Ваші ідеї. Можливо, й справді розділимо тур на 2 напрямки.

Олег.   28.08.2020 16:05:53

Здравствуйте , отдыхал 15.08.20. Довкола Карпат за 7 дней, Всё было на высшем уровне ,Виктория Билык наш гид просто богиня своего дела , огромное спасибо Маричке и всему коллективу фирме Видвидай, так держать .

Answer
Відвідай - Ярина  28.08.2020 19:57:18

Добрий день, п. Олег!
Ми неймовірно раді, що Вам сподобалась мандрівка.
Дякуємо за теплі слова!
До зустрічі у нових турах!

Ирина  26.08.2020 20:59:19

Хочу поблагодарить Вашу компанию и лично Людмилу за удивительный тур - похiд на Пiп Iваш с 22 по 24 августа 2020 года. Сама программа тура продумана и организована отлично, а Людмила - просто душа компании. Заряд после тура такой, что жить хочется !!! Всех Вам благ ! Людмиле отдельный РЕСПЕКТ !!! БУДЬМО !!!

Answer
Відвідай-Ярина  27.08.2020 10:05:58

Добрий день, п. Ірина!
Ми радіємо, що Вам сподобалась подорож та п. Людмила.
З радістю зустрінемось з Вами ще, до зустрічі у нових турах!

Турист  21.08.2020 19:50:13

Вітаю.Хочу подякувати гіду Лесику та його граціозності у спілкуванні,було чудово та захопливо,особливо локацію Синевир озеро.Але харчуванням на Синевирі незадоволені,хоча поруч були чудові колиби,про яких ми читали,але не зайшли.Дякуєм компанії Відвідав.

Answer
Відвідай-Ярина  23.08.2020 01:24:08

Добрий день!
Ми радіємо, що Вам сподобалась мандрівка та наш гід Лесик!
Щодо закладу харчування, обов‘язково візьмемо до уваги, дякуємо за зауваження!
До зустрічі у нових мандрівках!

Тур 08-09.08 Джуринський водоспад і Бакота  10.08.2020 02:06:58

В продовженні анонімного анкетування п.Тетяни в турі «Джуринський Водоспад і Бакота» хотілось би висловити тотальне обурення цією персоною в виконанні обов‘язків гіда. Вміння справляти гарне враження спочатку - не є запорукою успіху!
В перший день людина невзмозі була почекати всю групу, через неї довелось шукати «короткий шлях» самотужки. Повністю відсутнє розуміння важливості пояснення туристам коли, що і як має бути організовано. Жахлива риса виплескувати свій поганий настрій на туристах, не вміння ставитись до всіх однаково, нервовість і низька стресостійкість (навіть, коли довелось викликати медицину катастроф, гід не зоорієнтувала туристів по планах, накричала, не змогла вийти з ситуації після, включивши веселу музику без жодних новин, на скільки ми затримуємось і куди далі прямуємо). Проблеми із уявленням часу далеко не в туристів, п.Тетяно, а в вас, через неможливість об‘єктивно оцінити ситуацію, коли не з нашої провини ваш «любимчик»-екскурсовод в Подільських Товтрах затримав групу на невідведений йому час, відпустивши нас за 15хв до обумовленої години зустрічі в автобусі (і це при тому, що дорога назад займала мінімум 25 хв без урахування відвідування туалету). Якщо Ви вірите в телепорт, то розчарую Вас ще раз у Вашій мрійливості.
Після вислуховування криків на тему безвідповідального відношення і пропозиції наступного разу замовити індивідуальний тур, пропоную переглянути п.Ігором гіда на професіоналізм. Не повідомити де знаходиться автобус після повернення з озера, не наголосити на тому, де знайти роздягальні, не вміння адекватно реагувати на запитання - все це стало останньою краплею в написанні цього негативного відгуку. Тур, на який ми так хотіли поїхати, був спорчений жахливим відношенням гіда. З Відвідай їздимо з 2017 року і подібних ситуацій ніколи не виникало, не хотілось б змінювати турагенство і переставати рекомендувати його знайомим, і більше не організовувати із вами корпоративи.
Дякую.
P.s. Позитивним моментом гіда стали гарне знання історії, і вміння проводити екскурсію місцевістю.

Answer
Відвідай - Христина  10.08.2020 13:37:37

Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Ми щиро шкодуємо, що Ваші сподівання щодо мандрівки не справдились.
Коментар щодо ситуація від гіда Тетяни: "І з свого боку хочу внести певні пояснення на Ваше суб’єктивне але, безперечно, справедливе обурення. До Джуринського водопаду вся група рухалась разом і після спуску я привернула вашу увагу до «смітничка за мостом, за яким починається коротка стежка»; на замок і до початку водоспаду зацікавлена частина групи рухалась теж разом. Так, повертався кожен самостійно, розрахувавши час і темп для себе. На Бакоті справді екскурсовод нас трошки затримав своєю цікавою розповіддю і вся група запізнилась на 15 хв. відносно обумовленого часу, але дехто запізнився значно і, звичайно, я нагадала про необхідність слідкування за часом адже організатори обіду, круїзу і т. д. розраховують на нашу вчасність. І найскладніший момент – надання медичної допомоги туристці. Багато людей – багато думок і «методів» порятунку. Тому в цій ситуації не могла врахувати всі порадити. Про стан нашої туристки я повідомила у мікрофон вже за годину. Змін у плані подорожі не було. Прибули ми у Львів лише з 30 хв. запізненням. Сподіваюсь ви зрозумієте мене і приймете вибачення.”
Ми обговоримо з екскурсоводом всі моменти та поправимо програму.

Невідомо  06.07.2020 12:56:41

Доброго дня! В суботу та неділю я відвідала поїздку Поділький кайф та замки. Мені все сподобалося, от тільки прошу в майбутніх поїздках не заселяйте людей на ночівлю в Орисі, там не можливо відпочити. Спа у них чудове, але в номері брудно, коврик брудний, в душі павук на павутині, душ з цвиллю, по краях шафи цвиль, шум від дороги це жах, люди святкували до першої ночі день народження, кричали, співали, музика на повну катушку. Коли розїжджались під вікнами дуже голосно розмовляли, а коли їхали ще й сигналили машинами. Ще в них крутий годинник на вулиці, який щогодини будить і будильник не потрібно, також з п'ятої ранку когути співають. Це не є відпочинок після денної подорожі.

Answer
Відвідай-Ярина  10.08.2020 13:31:49

Добрий день!
Нам дуже шкода, що поселення трішки зіпсувало Ваші враження про тур. Ми обов'язково візьмемо до уваги Вашу думку!
До зустрічі у нових мандрівка!

Оксана  10.08.2020 12:25:04

Карпати на 1 день. Подорожували 9.08.2020р. Дякуємо за неймовірний день! Все було чудово організовано. Дякуємо милій екскурсоводці Олі за розповіді та вмілу організацію групи! Дякуємо водію п. Василю за професійний доїзд! До нових зустрічей!

Answer
Відвідай-Ярина  10.08.2020 12:47:10

Добрий день, п. Оксана!
Щиро дякуємо за відгук! Радіємо, що Вам усе сподобалось!
До зустрічі у нових мандрівках

Dodaj opinie

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Ocen*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code