Back to Homepage
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Visit Ukraine is a local travel agency based in Lviv.

With 11 years of experience, we have arranged more than 5,470 tours for over 197,000 tourists.

Костянтин  22.02.2021 16:11:46

Ну шановні пані та панове!
Напевне і мені пора залишити коментар
Той читайте з насолодою бо пишу чесно як вчили батьки)
З 2017 випадково з батьками побачили тур Закарпаття з файною назвою
10 родзинок Закарпаття)
І з тих пір як за іроніею долі кожен лютий місяць їду тим туром та отримують максимальну насолоду бо в турі відчуваешь себе як горішок у Львівській шоколадці)
Ось в цей раз все було так 19.02.2021 року о 7.45 автобус білесенький як сніжок за кермом Маєстро закарпатцьких доріг (пан Роман) поруч із ним дядько статури козака, з очима добрими як у дитини керівник группи Тарас.
Радість та зачарованість людей які чекають нових пригод.
І от 7.55 двері автобусу зачинили і пішла магія і дух авантюризму, знайомство з групою розповідь програми на день та заряд гарного настрою.
І ось перша зупинка кафе "Окей" чашка кави з пейзажем гір які не передасть жодна камера в тому світі, далі санаторій Карпати з палацом Шенборна з своїми особливим ландшафтом та крижаною молодильною водою. Далі чари туру та розповіді керівника групи носять тебе як казка.
І от він добрий Жайворонок з своїми цілющими бассейнами та релаксації кожної молекули твого тіла. Потім з теплом у душі та максимальним розслабленням дигустатція дарів Закарпаття з вмілими стараннями виноробів, дегустація вина. З файною Хабаровську та розповідями пана Георгія. І після розслаблення в термальних водах і дегустації вина з жартами. Автобус везе до садиб я потрапив до пані Марьяни та її чоловіка Василя. Кімнати які хазяїн зробив своїми руками надають домашнього затишку і насолоди. А вже через декілька хвилин свою майстерність показуе господиня пригощаючи їжею яка не порівняеться з є одним помпезним рестораном бо в кожній страві стільки старань та любові що не передати!
І це я максимально стиснуто описав лиш перший день!
А вам справді цікаво дізнатись, що далі ?
То тоді швидше бронюйте тур у менеджерів Відвідай які за 5 поїздок не дали жодних сумнівів у своїй професійності (Христині респект) та дізнаетесь що було далі....
Ну і ще напишу про того файного, доброго, веселого дядька з який був керівником нашої группи пан Тарас то любов і повага вам за ваше вміння знаходити до кожного ключки, пін, пук код.
Це круто, про ваше вміння проводити тур я просто промову бо то кайф у кожному слові та розповіді. Многих вам літ і сил!
Ось так я можу описати тур який є візитівкою Закарпаття .
І можете не сумніватися я в нього по їду і в 6 і 7 і 8 раз
З любові та повагою ваш фан Костянтин з Києва)

Answer
Відвідай-Ярина  23.02.2021 13:09:12

Добрий день ,п. Констянтин!
Ми всією командою "Відвідай" щиро вдячні вам за такий приємний та поетичний відгук. Нам неймовірно приємна така оцінка від Вас, дякуємо, що мотивуєте рухатись вперед та ставати кращими!
Дякуємо, що обрали нас!
З нетерпінням чекаємо на зустріч у мандрівці!

Євгеній  15.02.2021 13:16:32

Хочете розповім вам історію про крутого туроператора? Про якого всі пишуть, але, ми на жаль, його не знайшли..
14.02 день закоханих
Вирішили на цю дату подарувати батькам тур. Вони вперше за 10 років їдуть в Карпати. З сестрою попередили оператора, що за все платимо і всі питання до нас, бо для батьків це відпочинок. Домовились.
Незадовго до туру нас попередили, що може бути зміна маршруту через погодні умови. До цього поставилися з розумінням.
Але далі цікавіше. Батьків відправили в тур і з них в автобусі взяли ще 150 грн за зміну маршруту. Це при умові що:
1. ми за все заплатили
2. коли нам казали про можливу зміну маршруту, нічого про доплату не казали
3. замість Тустані група поїхала в парк і музей в Сколе, що є ближче, і квиток куди вартує дешевше, ніж в Тустань (а квитки в Тустань вже входили у вартість туру).
Друга частина історії - ситуація в чанах.
У людей був вибір, СПА чи чани. Водій під'їхав до спа і сказав: "в чани не поїду, бо погодні умови, немає не розвернутися". Люди ввечері йшли до чанів 2,5 км пішки. Наші батьки не спортсмени, таке має бути з ними узгоджено завчасно. Багатьом було важко.
Коли про цю ситуацію я особисто віддзвонив в турагентство, то мені сказали, що вони знали, що так буде, і що автобус не зможе під'їхати до чанів. АЛЕ чогось сказати це нам, коли ми обирали СПА чи чани, ніхто не додумався.
Знаєте що саме цікаво, група яка йшла до чанів пішки, відповідно спізнилася, й замість 1,5 години, були так 45 хвилин. та й таке
Що ми отримали від турагентства натомість?
Нам повернули 150 грн, які взяли у батьків в автобусі за зміну маршруту. Питання, а інші 38 учасників отримали свої гроші назад?
Запропонували 10% знижки на інший тур. Як думаєте, мені захочеться відправляти ще когось цим туром і чи буду використовувати знижку в -10%, мабуть, риторичне питання, правда?)

Answer
Відвідай - Вікторія  15.02.2021 19:01:11

Добрий день, п.Євгеній!
Мене звати Вікторія — я менеджер, який вів запис на даний тур з виїздом 14.02 і є представником від фірми, з яким Ви спілкувались після туру в телефонному режимі. Знову приносимо вибачення за ситуацію, яка склалася, а саме за доплату, яку гід взяв від туристів 150 грн. на вхідні квитки, а не за зміну програми (це була помилка менеджера, тобто моя, при видачі документів), але сьогодні до обіду кошти в розмірі 150 грн. було одразу повернуто Вам на картку, приношу свої вибачення.
За зміну маршруту, напередодні туру в суботу 13.02 я особисто продзвонювала всіх туристів та повідомляла про те, що буде зміна у програмі, а саме “відвідування фортеці Тустань” замінено на “екскурсію в музей “Сколівщина” та прогулянку еко-стежкою “Бучина”” у зв’язку з погодніми умовами. На жаль, через сильні снігопади доїзду до музею “Тустань” не було.
Щодо Вашого твердження, про те, що туроператор знав, що автобус не зможе під'їхати до чанів і не попередив наперед про це туристів, то тут дозвольте з Вами не погодитися. Адже, сьогодні в телефонній розмові я пояснювала, що перед виїздом ми продзвонюємо кожен об’єкт (минулого тижня це було декілька дзвінків на день до кожного об’єкту, про уточнення можливості під’їзду нашої групи на 60-місному автобусі). В п’ятницю та суботу в смт. Славське очисна техніка прибрала більшість вулиць, але за ніч з суботи на неділю снігопади не припинялися, що і призвело до того, що вузькі вулиці населеного пункту були непроїзні для нашого транспорту, який був хоч і великий, зате охайний, комфортний та теплий. На жаль, це на природні явища ми повпливати не можемо.
Щодо часу відпочинку в чанах, так як через снігопад та загальну ситуацію на дорогах по таймінгу у нас справді було відставання на 15-20 хв. по маршруту. Але зазначу наперед, що тур відбувався 14-го лютого — в день закоханих, і всі чани в Славську були заброньовані за тиждень наперед від ранку і до самої ночі. Відповідно, за нашою групою були заброньовані чани в певних часових рамках. Приїхавши в Славське, і побачивши ситуацію з доїздом до чанів, наш гід в оперативному порядку узгоджував план дій з керівництвом. Тобто, був варіант шукати транспорт для трансферування туристів до чанів, що зайняло би не менше 40-60 хв. у тих умовах, ну і також був варіант, що туристи добираються пішки до комплексу відпочинку і встигають насолодитись відпочинком в чанах до визначеного часу. Так, на жаль, заявлений час в програмі 1,5 год. скоротився до 50 хв. Тому, з нашого боку, ми запропонували компенсацію в розмірі 10% на наступне бронювання, щоб якось відшкодувати Вашим батькам неповноцінний відпочинок в чанах. Але дозвольте також зазначити, що за той час, який наші туристи відпочивали в чанах та спа-комплексі, ми в екстренному порядку розпочали пошук автомобілів для транспортування туристів після купання до основного автобусу. Все було виконано, кожного туриста ми забрали від комплексу відпочинку та безпечно доставили до автобусу, в якому здійснювалася мандрівка.
Але ще раз приносимо вибачення за невідповідне надання послуг Вашим батькам в умовах, що склалися. Сподіваємося на Ваше розуміння, та будемо раді бачити Вас та Ваших рідних у інших мандрівках.

Ольга  11.02.2021 15:08:16

14.01.21.Тур Буковель,лижі,санки. Чарівна Гуцульщина,казковий Манявський водоспад, прекрасний Буковель, цікаві розповіді п. Любомира. Все було чітко ,злагоджено і тепло завдяки керівнику п. Любомиру і водію Андрію( прошу виписати їм премію). Ця подорож ще надовго залишиться в моєму серці

Answer
Людмила  06.02.2021 14:07:26

Доброго дня!!!
Хочу залишити свій відгук!
По перше: Велика подяка пану Лесику за турботу ,яку він проявив до нас туристів, які звернулися до нього з проханням, що до мандрівки з 30 січня по 4 лютого!!!!
По друге: Велика, велика подяка пані Марині за проведення дуже цікаві екскурсії, за її співучу українську мову, яка лунала від неї, за її турботу за кожного туриста, вона знайшла кожному час, а нас було 47 людей, за її вроду, за дуже цікаві розповіді, і взагалі вона дуже приємна жінка!!!
По третє: щиро дякуємо водію пану Роману за його професійну роботу!!!!
Дякуємо всім Вам за приємний відпочинок!
З повагою Людмила та Вячеслав!!!

Answer
Відвідай - Христина  06.02.2021 18:06:27

Доброго дня п. Людмила та п. В'ячеслав!
Ми безмежно раді, що змогли допомогти Вам так цікаво провести час!
Нам надзвичайно приємно, що Ви вподобали наших гідів та водія)
Дякуємо за довіру та до зустрічі в нових мандрах!!!

Наталія  02.09.2020 11:26:00

Доброго дня! Їздила 29-30 серпня подорож у Солотвино, карстовий міст і т.д.Враження не однозначні. Були абсолютно жахливі моменти, а саме поселення у Солотвино: розмістили у "циганському таборі". Це неможна назвати ані готелем, ані приватними оселями (так як я їздила з вами і на термальні купання і на сировинний тур). Ліжка поламані, постілі брудні, навіть не витерта пилюка в кімнатах, вигоди на вулиці, черги з власників з купой їх дітей(навіть о 2 годині ночі). крики під вікнами. ЖАХ!!! НА прохання поміняти подушки бо дуже старі, господиня відповіла "Що ж ви хочите за 150 гнр. на одну ніч".Якщо справа у грошах, то треба було збільшувати вартість туру, але селити у нормальні умови. По-друге, автобус був не пристосований до подорожей на 2 дня. Крісла не відкидалися, при великій кількості об"єктів, що відвідувались, поганій ночівлі, могли передбачити хоч це. І останне, тур не прорахований по часу. Я лишалась на другий день у Солотвино, після такої ночівлі не було сил ні моральних, ні фізичних. Друга частина групи (пішохідна) затрималась спершу на 2 години, ми чекали у Солотвино, а потім ще годину на трасі. В кінці кінців до Львова доїхали о 2 ночі. А о 6 рано вставати на роботу. Уявляєте яке задоволення!!! А ще якби був нормальний автобус- можна було би трішки поспати! Єдине щасття, що з нами був п.Микола Майданський. Якби не він не знаю, чи це можна витримати. Він весь час займав увагу, надав неоціненну інформацію. Хоч фізично було тяжко, але цікавого і позитивного було більше. Дякую, п Микола. Сподіваюсь ще не раз мати нагоду Вас почути! Окрема подяка п.Ірині, яка як турботлива матуся водила нас по Солотвино, переживала всі очікування і придумувала якісь атракції щоб трішки згладити ці складності. А взагалі, рахую що цей тур треба розбивати на два напрямки. Один, по типу термального Закарпаття - релакс. А другий для любителів піших походів.Успіхів. І чекаю нових цікавих подорожей у більш продуманому варіанті.

Answer
Анна  24.01.2021 09:21:37

Спасибо за отзыв, хотели через них поехать отдохнуть, теперь уж точно не поедем, лучше ехать через проверенных туроператоров

Відвідай - Вікторія  02.09.2020 12:06:36

Добрий день, п.Наталія!
Дякуємо за конструктивну критику. Приносимо вибачення за неякісне надання послуг проживання, на жаль, господарі не дотрималися узгоджених домовленостей. Ми переглянемо співпрацю з даною базою відпочинку, а також ж перевізником. Щодо часових рамок туру, важко точно врахувати всі моменти, оскільки в поході беруть участь люди з різною фіз.підготовкою. Незважаючи на всі погані моменти, дуже тішимося, що Вам сподобався супровід наших гідів. Також ми вдячні за Ваші ідеї. Можливо, й справді розділимо тур на 2 напрямки.

Алла, Олена,Наталя  06.01.2021 15:39:39

НІКОЛИ я не лишала відгуків про поїздку. А тут не втрималась. Бо хочу подякувати: Христині - за оперативну інформацію, зворотній звязок, розуміння ситуації; Юлії - чарівному гіду, за бодрість духу, яку нам вселила, за посмішку, за вміле керування групою. Водію - за чистий, теплий і охайний "дім на колесах". Все сподобалось. І проживання і харчування і екскурсії. Не всім до вподоби такий відпочинок- бо треба рухатись, але і гроші відповідні. Бажаю вашій команді процвітання і хороших, чемних туристів. Зі святими вас.

Answer
Маргарита  06.01.2021 10:50:17

Поездка в начале обещает быть хорошей, но в пути всплывают такие моменты, как подбор попутчиков и высадка их по требованию, НО для тургруппы никаких остановок, каких бы причин не было...вплоть до элементарного. Реакция гида на просьбу выйти по надобности возмутила,просто с игнором она сказала водителю ехать дальше,как будто нас с нашей просьбой и нет!! Такое ощущение, что деньги отдал и все забыли, что платили их мы!!!

Answer
Відвідай - Христина  06.01.2021 11:36:52

Доброго дня п. Маргарита!
Нам дуже прикро, що так трапилося.
Будемо щиро вдячні, якщо вкажете про який тур та гіда йде мова?

Наталія  06.08.2020 11:45:03

Абсолютно не сподобалося! Взяла тур на Джуринський водоспад. Ти у тому турі теліпаєшся добрих пів дня у автобусі. У розкладі туру чорним по білому пише пішохідний перехід до руїн замку.... Але екскурсовод дозволила собі сказати " Що там нічого нема"... Який цинізм ситуації і своєї роботи. Виникає питання чого включати це в тут ? Потім таки шось подумала давайте йти .... Підійшовши каже ні не піду? Пані певне забула що вона на роботі. Залишила всіх туристів і висиджувалась біля автобуса на траві! Ганьба! Я попросила замінити рис в обідньому меню на гречку.... Та де там це ж потрібно телефон взяти та й подзвонити в ресторан...чітко сказала що має бути мені телятина та як в меню а не свинина. Я Мусульманка якій принесли рис із свениною... До всього ще й почала агітувати усіх незважаючи на походу, буде тепло чи холодно змінити план туру із запланованого купання на катання на кораблі. Це що таке? Якщо падає дощ то ок. Але я їхала купатися! Повний бред. Нічна екскурсія взагалі непродумана оскільки місто погано освітлена..

Answer
ELITA. LATVIJA.  24.03.2019 09:16:53

В ЭТОМ ГОДУ, ПЛАНИРУЯ ЭКСКУРСИИ, Я ВСПОМИНАЛА ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ И ЭМОЦИИ ПОЛУЧЕННЫЕ В ПРЕДЫДУЩИЕ ГОДЫ И ХОЧУ ПОБЛАГОДАРИТЬ www.vidviday.com.ua КОМАНДУ ЗА ХОРОШО ПЛАНИРОВАННЫЕ ЭКСКУРСИИ В ГОРАХ КАРПАТАХ. Наша группа экскурсантов в 2017 году проехала по маршруту Львов - Рогатин-Коломия-Верховин-Кривополье-Маньявский водопад и монастырь. Нас сопровождали увлекательные, интересные гиды.
В 2018 году мы путешествовали по маршруту Львов-Ориславский храм-Шотница-Cтирия-Тустань-Висок Верху-Труфанец-Водопад-Шенборн-Графский охотничий замок-Мукачево-Паланок( замок)- Косино-Полонина Перчи. В истинном уважении Элита. Латвия.

Answer
Відвідай - Юлія  25.03.2019 10:55:08

Доброго дня, п. Елита!
Ми щиро дякуємо Вам за відгук!)
Тішимось, що мандрівки були для Вас цікавими!
До зустрічі у нових турах!)

Оксана  26.11.2018 20:28:40

Шановне панство "Відвідай", прийміть вітання з нагоди 10-літніх уродин. Проїхавши з Вами за п'ять років сотні кілометрів та зробивши тисячі знимок, можемо сміло сказати, що Ви - найкращі.
Як правдиві люфтники чекаємо від Вас нових пізнавальних турів.
З подільської роси, карпатської води і кожної поліської калабаньки!

Answer
Відвідай - Юлія  27.11.2018 09:22:49

Доброго дня, п. Оксана!
Щиро дякуємо Вам за привітання! Нам дуже приємно, що Ви завжди залишаєтесь з нами!)
До зустрічі!)

Add a review

Name*
E-mail
(At this address will send the answer)
Review*
Security code* (enter digits in the frame)
Security code