План туру:
1 день: Львів (виїзд о 08:00) / Тернопіль (виїзд в 11:00) — Кам’янець-Подільський (обід, екскурсія містом, квест-екскурсія по фортеці, вечеря, поселення в готель).
2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд) — Хотин (екскурсія по фортеці) — Чернівці (обід, екскурсія університетом, екскурсія містом)— Кам’янець-Подільський (повернення в готель).
3 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд) — Більче-Золоте (екскурсія печерою Вертеба) — Оришківці (купання в басейні, обід) — Теребовля (екскурсія містом та замком, майстер-клас з виготовлення виробів на гончарному крузі) — Тернопіль (повернення о 21:00) / Львів (повернення о 23:00).
Якщо Вас формується група більше 15 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно. (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах). Додаткові знижки на дітей не поширються.
Проживання:
Готель “7 Днів” у м. Кам’янець-Подільський, номери 2-місні з вигодами.
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання (2 ночі),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі,
ДОДАТКОВО оплачуються:
- вхідні квитки на туристичні об’єкти,
- харчування
Вітаю! Група з 24 чоловік учнівської молоді(16 років) +3 дорослих. Цікаить можливість організації такого туру з м.Луцька.Якою буде вартість?Конкретніше хочеться і про час заселення (год.).Дякую!
ВідповідьДоброго дня ,п. Оксано!
Дякуємо за питання. Так, звісно, ми з радістю допопможемо вам з орагнізацією мандрівки. Щодо деталей ,менеджер сконтактується з Вами!
До зустрічі у мандрівці!
У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- проживання (2 ночі),
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях,
- страхування на час подорожі,
ДОДАТКОВО оплачуються:
- вхідні квитки на туристичні об’єкти,
- харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа);
- Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн/особа, студенти і учні – 35 грн/особа);
- Чернівецький університет (загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа);
- печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 30 грн/особа, учні – 25 грн/особа);
- SPA-центр у Оришківцях (до 2-х годин) (загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150 грн.);
- майстер-клас на гончарному крузі (загальний — 80 грн./ос.).
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (дешево і смачно) або взяти з собою канапки.
Обід в 1-й день - відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 100 грн./порція.
Вечеря в 1-й день - відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий з бурячка, гречка з котлетою, хліб, узвар. Вартість: 85 грн./порція.
Сніданок в 2-й день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: млинці з куркою та сиром, сметана, томати, стручкова квасоля, круасан з згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 120 грн/порція.
Обід в 2-й день - відбувається в ресторані міста Чернівці. Пропоноване меню: салат зі свіжих овочів з олією, борщ, картопля з м’ясом по-домашньому, хліб, компот. Вартість 100 грн./порція.
Вечеря в 2-й день — відбувається в ресторані міста Чернівці. Пропоноване меню: салат з моркви, плов, хліб, компот. Вартість 85 грн./порція.
Сніданок в 3-й день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: омлет, ковбаска гриль, томати, булочка житня, джем, чай / кава. Вартість сніданку 120 грн/порція.
Обід в 3-й день - відбувається в кафе с. Оришківці. Меню: салат з капусти, курячий бульйон, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар. Вартість 100 грн/порція.
Вечеря в 3-й день – можна повечеряти під час стоянки автобуса в кафе “Слава” в с. Озерна (дешево і смачно).
Кам’янець-Подільський
Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.
На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Хотин
Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
Чернівці
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур.
Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка.
Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п'яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.).
Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Більче-Золоте
“Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.
Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.
СПА в Оришківцях
У готельно-туристичному комплексі «Орися», що в селі Оришківці на Тернопільщині, відкрито оздоровчо-рекреаційний комплекс з унікальною лікувальною водою, в якій розчинена високо мінералізована гусятинська ропа та полтавський бішофіт. За фізико-хімічним складом вона подібна до мінеральних вод балтійського курорту “Друскінінкай” (Литва) та берегівських купель на Закарпатті.
Відпочинок у мінералізованих купелях «Орисі» допоможе у лікуванні: опорно-рухового апарату, проблем обміну речовин, периферичної нервової системи та серцево-судинної системи. Високий вміст бору і йоду також дозволяє лікувати щитовидну залозу. Окрім басейнів з ропою також можна з користю провести час у фінській сауні та плавальному басейні з прісною водою.
Теребовля
Княже місто, що радо зустрічає гостей і яке має чим дивувати, навіть дуже вибагливих туристів. Завітаємо до краєзнавчого музею, що має гарну колекцію. Мандруючи містом, оглянемо основні пам’ятки: класицистичну ратушу, старовинний оборонний храм св.Миколая (кін.16 ст.), комплекс колишнього кармелітського монастиря (1635 р.), костел св.Петра і Павла (1924 р.) та ряд відомих будинків і пам’ятників цього населеного пункту. Ну і, звісно, завітаємо до замку, що на пагорбі над містом височить з 17 ст. та почуємо історію мужньої пані Хшановської.