Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

[email protected]

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)

Подарунковий сертифікат на подорож – універсальний подарунок, який запам’ятається кожному!

Чому саме він?

Погодьтеся, всі будуть в захваті від такого презенту, незалежно від дати та статусу. Це чудовий подарунок на День Святого Валентина, подарунок вчительці, подарунок начальнику, подарунок на День Народження, коханій людині та іншим. Це подарунок на пам’ять: незабутні емоції, враження та спогади гарантовані. 

Чому у нас?

З нами Ви можете відкрити всю Україну. На вибір 320 турів та екскурсій, це як популярні локації, так і маловідомі. Тож здивуємо навіть туристів зі стажем. 

Що ми пропонуємо? 

Ми пропонуємо два варіанти подарункових сертифікатів: на певний тур або суму, яку Ви самі визначаєте. Якщо людина захоче поїхати у дорожчий тур, достатньо до тієї суми докласти гроші, яких не вистачає.

Яка ціна? 

Сам подарунковий сертифікат безкоштовний, а також за бажанням можна додатково придбати упакування. На вибір велюровий конверт – 40 грн, подарункова коробка – 95 грн, декорована пляшка з сюрпризом – 150 грн.

Цей сертифікат можна оформити на будь-яку суму. Її розмір може залежати від того, який саме тур Ви хочете подарувати та для якої кількості осіб.

Варто мати на увазі, що у вартість наших турів зазвичай не включено вхідні квитки та харчування. За бажанням їх можна також додати до ціни сертифікату.

Чи можна не вказувати на сертифікаті його ціну?

Так, можна. У нас є два варіанти сертифікатів - на визначену суму або на певний тур та кількість осіб. В обох варіантах номінал сертифікату вказується додатково в квитанції про його купівлю. В той же час сертифікат може використовуватися отримувачем без квитанції (тобто квитанцію Ви можете зберігати за необхідністю і не зобов’язані дарувати її разом із сертифікатом).

Чи можна використовувати суму сертифікату частинами?

Так, можна. В таких випадках після використання частини суми сертифікату, Ви можете використати залишок коштів, вказавши номер сертифікату.

На які тури можна використати?

Суму сертифікату можна повністю або частково використати на будь який тур, що є у нас в розкладі (vidviday.ua/fullcalendar.php), за умови наявності вільних місць на момент зголошення. Якщо Вам потрібно подарувати визначений тур, на певну дату і для конкретної кількості осіб, то Ви можете відразу його забронювати і разом з квитанцією про оплату та інфо-листом оформити подарунковий сертифікат. Також можливий варіант використання сертифікату для організації корпоративного (групового) туру під замовлення (якщо це дозволяє розмір його суми).

Сертифікати придбані "На мандрівку" за стандартною ціною, можна використати на святкові виїзди (травневі вихідні, Великдень, Різдво, Новий рік) за умови доплати різниці в ціні.

Коли їхати у тур?

Термін дії сертифікату - 9 місяців від дня його оформлення.

Як придбати?

Є два основні варіанти: перший - приїхати до нас на офіс за адресою вул. Замарстинівська 34 (м. Львів), а другий – ми надішлемо Вам сертифікат онлайн або його паперову версію.

Оформити сертифікат можна на нашому сайті, заповнивши форму нижче.

Оплату можна переказати на наш банківський рахунок в зручний для Вас спосіб (через інтернет-банкінг, платіжний термінал, банківську касу або безготівковий перерахунок).

Електронний варіант сертифікату можна самостійно видрукувати і заповнити. Номер такого сертифікату присвоюється після оплати.

Отримати паперову версію сертифікату можна Новою Поштою або Укрпоштою (доставка за додаткову оплату).

Також можна безпосередньо у нас в офісі оформити, оплатити та отримати паперову версію сертифікату.

Умови використання: https://vidviday.ua/umovy-sertyfikativ

Хочете замовити сертифікат?

Телефонуйте за номерами, які вказані нижче або заповніть форму, яка розміщена під цими контактами.

[email protected]

+38-(032)-255-36-55 (тел./факс)
+38-(067)-50-88-667 (Київстар)
+38-(063)-670-55-87 (Лайфселл)
+38-(066)-825-99-36 (Водафон)