Back to Homepage
+38-(063)-670-55-87
(WhatsApp / Viber)

vidviday.com.ua@gmail.com

Visit Ukraine is a local travel agency based in Lviv.

With 11 years of experience, we have arranged more than 5,470 tours for over 197,000 tourists.

Богдан Сольчаник був одним із наших кращих екскурсоводів і неймовірно доброю та чуйною людиною. Він не міг стояти осторонь несправедливості - за що заплатив найдорожчу ціну: загинув у Києві на барикадах 20 лютого 2014р. від кулі снайпера...

Про себе він писав скромно та лаконічно: 

Закінчив ЛНУ ім. І. Франка. Маю два дипломи: бакалавра історії і магістра соціології. Викладаю, пишу дисертацію, мандрую Україною як гід та керівник екскурсійних груп, а у вільний час займаюся спортом і громадською діяльністю.

Втім найкраще про екскурсовода можуть розповісти його туристи:

Слава Герою України! Мали нагоду бути на екскурсії 8 березня 2013р. в Кам"янці-Подільському під керівництвом Богдана. Скажу одне - ця подорож розбудила справжню любов до нашої великої, багатої України, завдяки і роботі Богдана. Це справжній патріот, добра, турботлива, хороша, славна людина. Після цієї подорожі захотілося взнавати про нашу країну більше і більше, любити її ще сильніше. Дякую тобі Богдане за те що розпочав нам ці пізнання, які надихають нас і надалі. Слава Герою України! (Наталя, 22.02.2014)

Дуже спокійний і приємний хлопець, свого часу їздили з ним на Закарпаття (Місцями Карпатської України). Дуже уважний, позитивний, вміє приймати вольові рішення і йде на зустріч проханням туристів. Ніколи нікого не підганяє, але вміє усіх зібрати на потрібну годину в автобусі, особисто я б не мав би терпіння так легенько скликати 30-40 «фотографів», і з посмішкою зустрічати останніх ))). Я від природи досить придирлива особа, але Богдану можу поставити тверде 5+. Бо показав він себе з хорошої сторони, як в звичайних так і в критичних ситуаціях. Всім кому пощастить потрапити до групи пана Богдана можу сказати одне – екскурсія мала б вдатись )))), на мою думку, це один з найкращих екскурсоводів у Відвідай. (Роман 2,  01.07.2013)