Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)


01.07.2012

Якщо Ви любите мандрувати Львівщиною і з Вами завжди фотоапарат – запрошуємо поділитись Вашим творчим доробком та взяти участь у фотоконкурсі «Принади Львівщини». Всіх учасників конкурсу чекають дипломи, а переможців конкурсу чекають нагороди. Конкурс проводиться з метою популяризації маловідомих туристичних шляхів, природніх та історико-культурних пам'яток Львівщини.

11.06.2012

16 червня, у суботу, о 18:30 в кав’ярні-галереї «Штука» йтиме мова про гуцульські та покутські прикраси. Розповісти про них має намір Роман Тафійчук – колекціонер старожитностей.

05.06.2012

У рамках розважальної програми під час «Євро-2012» 15 червня у Парку ім. Івана Франка у Львові влаштують вогняну інсталяцію «Легенди Львова».

01.06.2012

У найпрезентабельнішому закарпатському замку Паланок, що в Мукачевому, за підтримки чотиристороннього міжнародного проекту планують реконструювати ремісниче містечко часів князя Трансильванії (Семигороддя), керівника антигабсбурзької національно-визвольної війни угорського народу 1703—1711 років Ференца Ракоці.

01.06.2012

Ініціативу про створення природного заказника місцевого значення «Долина ірисів» подала Вінницька обласна рада після того, як її керівнику Сергію Татусяку місцеві жителі показали чарівний куточок природи на межі Барського і Мурованокуриловецького районів.

22.05.2012

В НУ «Львівська політехніка» навчатимуть розробляти та реалізовувати туристичні проекти.

У 30-х роках XX ст. у трамваях планували встановити автомати з... морозивом.

Львів’янам запропонували подивитися на трамвай з історичного виміру. Львовом курсував “трамвай у минуле”, де екскурсоводи розповідали про те, звідки починав свій перший шлях цей транспортний засіб. На екскурсію стареньким трамваєм вирушила кореспондент “Леополіса”.

І багато-багато чого іншого побачила кореспондент «ВЗ» у Вашківцях над Черемошем на карнавалі «Переберія».

Так, як святкують на Буковині Новий рік за cтарим стилем, на Василя, мабуть, не святкують більше ніде. Особливо багата традиціями буковинська “Переберія” у Вашківцях над Черемошем, на яку щороку збираються тисячі гостей не лише з Чернівецької області і всієї України, а мало не з усього світу.

7 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування в приміщенні Львівської міської ради, з ініціативи громадської організації «Підкова» і туроператора «Крилос Ком», відбулася екскурсія «Коридорами Ратуші». Охочі відвідали приймальню міського голови, управління внутрішньої політики, сесійну залу, побували у внутрішньому дворику та в центрі обслуговування мешканців.

У VIII — X століттях під Львовом, на території кількох сіл Миколаївського району, існувало місто-мегаполіс Стільсько, площа якого — 250 гектарів (територія тодішнього Києва — 9,7 гектара). Про унікальний історико-культурний комплекс «Стільське городище» учасникам мандрівки від туроператора “Відвідай” (ПП «Крилос Ком») «У Стільсько до Білих хорватів» розповідав археолог, кандидат історичних наук, керівник Верхньодністрянської археологічної експедиції НАН України Орест Корчинський, який відкрив це городище, досліджуючи