Перейти на Главную страницу
На cвязи: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)


Просимо надсилати фотографії та відео із нашим екскурсоводом Богданом Сольчаником, який загинув на Майдані 20 лютого. Ці матеріали будуть використані для наповнення інтерактивної дошки пам’яті Богдана, яка буде встановлена в приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Матеріали просимо надсилати на andrij.shevciv@gmail.com до 12 травня 2014 року.

Контактна особа: Андрій Шевців (097)-346-38-51, (063)-628-68-39.

Згідно із результатами голосування, яке проводилось з 20:00 понеділка, 3 березня по 23:59 неділю, 9 березня 2014 року на нашому сайті, у фотоконкурсі «Принади Закарпаття» перемогли наступні учасники:

1 місце: Олександра Мулла, «Сакура біля озера в парку палацу Шенборнів»

2 місце: Андрій Кізима, «Полонина Боржава»

3 місце: Христина Богуш, «Осінь в горах»

Всіх учасників конкурсу чекають дипломи, а переможців - нагороди. Щодо вручення нагород та дипломів просимо контактувати з вівторка, 11 березня із координатором конкурсу Марічкою Михайлюсь: prynady@gmail.com, (098)-085-36-26.

Богдан Сольчаник загинув на Майдані в Києві від снайперської кулі в четвер, 20 лютого. Це був один з наших кращих екскурсоводів, викладач Українського Католицького Університету та неймовірно добра і чуйна людина. Колектив Туроператора «Відвідай» висловлює щире співчуття близьким та рідним загиблого.

Похорон відбудеться в неділю, 23 лютого, в Старому Самборі о 12.00. Виїзд на похорони Богдана Сольчаника зі Львова буде в неділю о 9.00 від музею «Арсенал» (вул. Підвальна, 5).

Якщо Ви любите мандрувати і з Вами завжди фотоапарат – запрошуємо поділитись своїм творчим доробком. Всіх учасників конкурсу чекають дипломи, а переможців конкурсу - нагороди.

Нагороди:
1 місце: подарунковий сертифікат на суму 1000 грн. для участі в будь-якій мандрівці туроператора «Відвідай», або 500 грн. грошова винагорода;
2 місце: подарунковий сертифікат на суму 500 грн. для участі в будь-якій мандрівці туроператора «Відвідай», або 250 грн. грошова винагорода;
3 місце: подарунковий сертифікат на суму 300 грн. для участі в будь-якій мандрівці туроператора «Відвідай», або 150 грн. грошова винагорода.

Фото потрібно надсилати на електронну скриньку prynady@gmail.com до неділі, 2лютого 2014 року (включно).

Голосування проводиться до 9 березня тут: https://vidviday.ua/photo_album.php/photo_album_id/7

Туроператор "Відвідай" запрошує активних, креативних, життєрадісних та відповідальних екскурсоводів знайти собі додаткову роботу, взявши участь в акції “Нові зірки старого міста”!

Акція проводиться з метою налагодження співпраці між екскурсоводами та турфірмами Львова. В межах заходу Ви зможете взяти участь в проведенні презентаційної екскурсії для представників турфірм та готельного бізнесу Львова.

У п'ятницю, 27 вересня 2013р., в День Туризму у Львові запрезентують першу туристичну мапу-путівник "Гуцульщина". В презентації візьмуть участь: автор ідеї та редактор путівника Ігор Губіліт, картограф Володимир Грицеляк та співавтор путівника, гуцул Андрій Василів. На презентацію запрошуються журналісти та усі бажаючі хто цікавиться подорожами на Гуцульщину. Кожен відвідувач заходу отримає в подарунок мапу-путівник "Гуцульщина".

В суботу, 21 вересня у Львові відбудуться Дні Європейської Спадщини. В рамках заходу будуть проводитись безкоштовні тематичні екскурсії, в тому числі до об'єктів, куди зазвичай складно потрапити звичайному туристу: колишній Королівський Арсенал (тепер Обласний Архів), будинок військових інвалідів на Клепарові (тепер університет БЖД) і не тільки.

European Heritage Days, або Дні європейської спадщини, проходять кожного вересня по всій Європі. Офіційно започаткована Радою Європи у 1991 році, ця традиція покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства. Львів – одне із небагатьох міст України, яке підтримало ініціативу і вже третій рік поспіль святкує Дні європейської спадщини.

Програму екскурсій можна завантажити тут: 
http://lviv.travel/php_uploads/data/eventfiles/ArticleFiles_2887_EHD_program_2013.pdf 

Реєстрація на екскурсії проводиться з 16 по 20 вересня тут: 
http://ticketclub.com.ua/?page=1&gn=0&dt=21.09.2013&tm=11-18&cg=0&ct=0 

Напередодні вересня у Львові вийшла з друку Бойківська Абетка – ілюстроване видання для першокласників Бойківщини. На кожну літеру в Абетці є свій оригінальний віршик, який легко запам’ятовується і має пізнавальний характер. За задумом творчої групи, вона надасть можливість маленьким бойкам, вивчаючи літери, пізнавати культурну спадщину, побут та звичаї своїх предків. 

Першого вересня першокласники Турківщини, Сколівщини, гірських сіл Старосамбірщини та Дрогобиччини разом з Букварем отримали також Бойківську Абетку. Надійде вона також до шкіл та бібліотек бойківської частини Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Абетка вийшла за сприяння Ігоря Губліта, креативного директора Туроператора "Відвідай" - вихідця із бойківського села Славська. Як хтось цікавиться або має бойківське коріння, то можемо подарувати "Бойківську Абетку" - її можна безкоштовно отримати у нас в офісі (адреса та розклад).

За підтримки Туроператора “Відвідай” вийшла у світ перша туристична мапа-путівник "Гуцульщина". Видання містить найповнішу туристичну мапу регіону, довідки про найцікавіші сторінки життя гуцулів, словничок гуцульських слів та координати головних туристичних принад Гуцульщини. Це повноколірне, ілюстроване, двостороннє видання А2 формату стане в пригоді туристу та буде цікавим усім шанувальникам найколоритнішого українського етносу.

Ми переїхали у новий офіс. Він знаходиться поруч із попереднім офісом: м. Львів, пр. Чорновола, 7 (готель "Львів") , ІІ поверх, кімната 15 (при вході на поверх, навпроти дивану). Ласкаво просимо відвідати наш новий офіс :)