Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

[email protected]

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)Львів'ян запрошують до храму з найбільшою кількістю мощей в Україні

В суботу, 26 квітня громадська організація “Підкова” спільно з Туроператором “Відвідай” започаткує новий туристичний маршрут — “До 1000 святих на молитву”.

Учасники паломницького туру вирушать зі Львова до храму св. Анни в Бориславі, що відомий найбільшою кількістю мощей в Україні. Тут зберігаються понад тисячу мощів різних святих звезених з цілого світу і допомагають віруючим в їхніх проханнях і потребах.

Також під час подорожі можна буде оздоровитися мінеральними водами Трускавця, відвідати в Дрогобичі дерев'яну церкву зі списку ЮНЕСКО та оглянути в Меденичах найбільший зоопарк Львівської області.

Записатись на тур можна на сайті vidviday.ua або за телефоном 255-36-55.

Контактна особа: Ігор Губіліт (067)-370-63-20

Довідка:

В церкві святої Анни у м. Бориславі Львівської області зберігаються понад тисячу мощів різних святих звезених з цілого світу і допомагають віруючим в їхніх проханнях і потребах. Мощі розміщено у спеціальних мощовиках, які виставлені в церкві.

Кожен прочанин може приїхати та поклонитись мощам дванадцяти апостолів, частичкам Чесного та Животворящого хреста Господнього та хреста на якому було розп’ято апостола Андрія Первозванного. Серед монаших чинів представлено святого Франциска з Асижу, святого Івана дон Боско, святу Терезу, отця Піо та багато інших святих.

Українських святих представлено мощами святого священномученика Йосафата архиєпископа Полоцького; блаженних священномучеників Василя Гопка і Павла Гойдича; блаженних мучениць Олімпії і Лаврентії, Йосафати Гордашевської і Тарсикії Мацьків. Перелік мощів святих постійно зростає.