Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

[email protected]

Якщо не вдається додзвонитись - просимо писати на Вайбер (+380636705587) або Телеграм (vidviday_chat)Умови фотоконкурсу «Принади Закарпаття»

Якщо Ви любите мандрувати і з Вами завжди фотоапарат – запрошуємо поділитись своїм творчим доробком. Всіх учасників конкурсу чекають дипломи, а переможців конкурсу - нагороди.

Нагороди:

1 місце: подарунковий сертифікат на суму 1000 грн. для участі в будь-якій мандрівці туроператора «Відвідай», або 500 грн. грошова винагорода;

2 місце: подарунковий сертифікат на суму 500 грн. для участі в будь-якій мандрівці туроператора «Відвідай», або 250 грн. грошова винагорода;

3 місце: подарунковий сертифікат на суму 300 грн. для участі в будь-якій мандрівці туроператора «Відвідай», або 150 грн. грошова винагорода.

Вимоги до фотографій:

- На фотографіях мають бути зображені туристичні принади Закарпатської області: пам’ятки архітектури, історії та природи; природні явища; пори року; традиції; свята; тварини; жителі тощо.

- Технічні характеристики: формат – JPEG, розмір та роздільна здатність – чим більші, тим краще (бажано оригінальна якість налаштована на фотоапараті, яким знімались фотографії).

- Мінімум «спецефектів» при зйомці та обробці в графічних редакторах.

- Від одного учасника на конкурс може подаватися не більше 5 фотографій.

- В зголошенні на конкурс потрібно зазначити розташування місця, де було зроблено кожну із фотографій та короткий опис зображеного на ній. Наприклад: Замок “Паланок”, м. Мукачево.

- Назва файлу повинна складатися з латинських літер і містити прізвище особи, яка його надсилає, та назву пам'ятки. Наприклад: Petrenko_Zamok_u_Mykachevo.jpeg.

- У контактних даних необхідно вказати ім’я та прізвище, мобільний телефон та електронну пошту автора.

Часові межі конкурсу:

- Фото потрібно надсилати на електронну скриньку [email protected] до неділі, 2лютого 2014 року (включно). У темі листа вкажіть “KONKURS”.

- Роботи учасників конкурсу будуть розміщуватись на сторінці https://vidviday.ua/photo_album.php/photo_album_id/7 для інтернет-голосування , яке буде проводитись з 3 березня 20:00 до 9 березня 23:59.

- Нагородження переможців відбудеться 11 березня 2014 року.

Умови голосування:

- В голосуванні беруть участь роботи, які були надіслані до 23 лютого 2014 року, відповідають вимогам конкурсу та пройдуть попередній відбір журі конкурсу.

- Голосувати можуть всі відвідувачі веб-сторінки, в тому числі незареєстровані.

- З однієї IP-адреси можна один раз проголосувати за кожну із фотографій, які беруть участь в голосуванні.

- На початку голосування фотографії будуть розташовані в послідовності надсилання їх на конкурс.

- Підчас голосування розташування фотографій автоматично змінюється залежно від рейтингу: чим він вищий — тим більше фотографія пересувається до початку.

- Рейтинги кількох робіт одного автора не сумуються.

- Один автор може зайняти лише одне призове місце (якщо кілька робіт одного автора мають найвищі рейтинги — до нагородження зараховується лише робота із найвищим рейтингом).

Авторські права на фотографії:

- Надсилаючи на конкурс фотографію, учасник підтверджує володіння правами на фотографію. У разі висунення третіми сторонами претензій на володіння правами на фотографію, відповідальність несе учасник конкурсу.

- Фотографії, які беруть участь у фотоконкурсі стають надбанням людства і всі охочі мають право використовувати фото учасників у власних цілях на безоплатній основі та без згоди авторів, із зазначенням, при можливості, автора фотографії.

Організатори: громадська організація “Підкова”, Туроператор «Відвідай».

Керівник проекту: Марічка Михайлюсь, 098-085-36-26, [email protected]