Перейти на Главную страницу

[email protected]

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)Акція для екскурсоводів “Нові зірки старого міста” (запис до 14 лютого)

Туроператор "Відвідай" запрошує активних, креативних, життєрадісних та відповідальних екскурсоводів знайти собі додаткову роботу, взявши участь в акції “Нові зірки старого міста”! 

Акція проводиться з метою налагодження співпраці між екскурсоводами та турфірмами Львова. В межах заходу Ви зможете взяти участь в проведенні презентаційної екскурсії для представників турфірм та готельного бізнесу Львова.

Обов’язковою умовою участі в акції є закінчення ліцензованих курсів екскурсоводів по Львову (Мандри-Плюс, ЛАРТ, Галінтур, Львівтурист, Фонд св. Володимира або Технополіс). Ваш професійний стаж екскурсовода не має значення – до участі в акції запрошуються як початківці, так і досвідчені фахівці.

Після проведення презентаційної екскурсії Ваше резюме буде надіслане представникам турфірм та готельного бізнесу, які відвідували цю екскурсію. Під час самої екскурсії у Вас буде можливість безпосередньо познайомитись із своїми потенційними замовниками.

Для участі в акції потрібно:
- Надіслати резюме та фотографію на [email protected] до п'ятниці, 14 лютого 2014 року (включно).
- Пройти співбесіду у понеділок, 17 лютого із представниками Туроператора “Відвідай”.
- Провести презентаційну екскурсію центром Львова для представників турфірм та готельного бізнесу (екскурсія буде проводитись в один із робочих днів тижня; інформація про дату і час буде повідомлена після проходження співбесіди).

Організатор: Туроператор «Відвідай» (vidviday.ua)

Довідки за контактами:

Андрій Шевців (097)-346-38-51, (063)-628-68-39, [email protected]