Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

[email protected]

УВАГА: примітки біля дат позначають наявність вільних місць ('+' більше 10 і '!' менше 10 місць)14.10.2018
Підтримка історико-краєзнавчого музею «Сколівщина»

14 жовтня 2018 року у місті Сколе було відкрито історико-краєзнавчий музей «Сколівщина». Перші гості музею вже встигли познайомитися з експозиціями "Духовна Сколівщина", "Національно-визвольний рух", "Історія сакральної Сколівщини", "Держава баронів Ґрьодлів" і "Бойківська кімната". Крім цього, на території закладу було відкрито стилізовану повстанську криївку. Туроператор "Відвідай" пожертвував на потреби цієї установи 10 тис. грн. Нижче текст подяки від імені в. о. директора музею "Сколівщина" пані Тетяни Зінкевич.


Меценати історії та краєзнавства

Радіємо, що на прохання музейної ради про всебічну підтримку і матеріальну допомогу на задіяння першого і єдиного в районі Історико-краєзнавчого музею "Сколівщина" відгукуються свідомі і небайдужі до розвитку культури і туризму люди.

Вдвічі приєміше, коли це наші земляки, вихідці зі Сколівщини, мальовничого карпатського краю, насиченого цікавими історичними подіями, що, власне, мають повною мірою "відродитися", бути назавжди зафіксовані і експоновані в цьому історико-культурному закладі.

Серед таких — Ігор Губіліт, уродженець Славського, знавець історії Бойківщини та Гуцульщини, файний бойко, краєзнавець та музеєзнавець, засновник та керівник туристичної агенції, Львівського туроператора “Відвідай” – одного із найкращих в Україні. Він, спільно з колегами по роботі, передав на ремонт Музею 10000 грн. Наразі це найбільший особистий вклад у становлення закладу. Тема задіяння Історико-краєзнавчого музею "Сколівщина" для пана Ігоря давно очікувана, бо всім серцем вболіває за належну туристичну промоцію рідної Сколівщини. Варто зазначити, що багато експонатів, цінних історичних раритетів, фотоматеріалів, важливих документів за останні десятки років уже зібрав і продовжує шукати, аби відродити наш бойківський етнос, нашу бойківську автентику. Він хотів би, щоб відродилася славна історія карпатського краю і пересічні туристи мали нагоду поринути в світ минувшини, вивчити і запам’ятати найвизначніші події нашого минулого.

Його туристична компанія багато років поспіль організовує бюджетні екскурсійні тури Україною — Львовом, замками Львівщини, Карпатами, Закарпаттям та Поділлям у супроводі фахових та колоритних гідів на вихідні чи у відпустки. Компанія розпочала свою діяльність восени 2008 року з ініціативи ентузіастів розвитку туризму в Україні і вже зайняла свою тверду нішу у туристичному бізнесі. Саме "Відвідай" невтомно розшукує і відкриває нові туристичні маршрути, організовує популярні і затребувані тури. Наразі "Відвідай" працює над розробкою туристичного маршруту Сколівщиною і це надзвичайно важливо і актуально, в тому числі для музею.

Складаємо велику подяку туроператору "Відвідай", зокрема меценату Ігорю Губіліту та всім працівникам туристичної агенції за розуміння і підтримку.

Тетяна ЗІНКЕВИЧ.