Перейти на Главную страницу

[email protected]

ВНИМАНИЕ: примечания возле дат обозначают наличие свободных мест ('+' более 10 и '!' менее 10 мест)19.06.2018
Відео-конкурс "Моя мандрівка": головний приз - 1500 грн на подорожі

Увага! Оголошуємо розшук цікавих відео, які були зроблені під час мандрів з Відвідай!

Якщо Ви маєте в своєму архіві цікаві відео, зроблені під час подорожей разом з нами, то у Вас є шанс отримати призи від туристичного оператора «Відвідай»!

Умови конкурсу дуже прості:

1. До 04 липня 2018 року надсилайте на <[email protected]> відео, які були зроблені під час одного із турів разом з туроператором «Відвідай»;

2. Разом з відео надсилайте Ваш коментар до нього;

3. Конкурсний відеофайл потрібно завантажити на файлообмінник (https://fex.net/ або будь який інший) та надати пряме посилання для завантаження;

4. Дочекайтесь відбору 20 найцікавіших відео за версією нашого журі, що відбудеться 09 липня 2018 року;

5. Серед відібраних і розміщених на нашій сторінці у Youtube відео, знайдіть своє і щодня рахуйте кількість вподобань, які залишатимуть інші!

Автор відео, що назбирає найбільшу кількість вподобань отримає приз - подарунковий сертифікат розміром 1500 гривень для подорожі з туроператором «Відвідай»!

Більше того, учасники конкурсу, які посядуть друге та третє місце отримають відповідно подарункові сертифікати розміром 1000 та 500 гривень!

Визначення переможців відбудеться 23 липня 2018 року.

Надсилати відео та коментарі просимо на поштову скриньку <[email protected]>. В темі листа вкажіть слово «Конкурс», в тілі листа напишіть Ваше ім’я, прізвище, номер телефону (для зворотного зв’язку при необхідності), посилання на Ваш профіль у Facebook. Не забудьте написати власний коментар до відео!