Перейти на Головну сторінку
На зв’язку: 09:00-22:00
+38-(067)-50-88-667
+38-(066)-825-99-36
Viber: +38-(063)-670-55-87

vidviday.com.ua@gmail.com

Як можна допомогти? Долучитись фінансово >21.07.2012
Екскурсія в Карпати для Спільноти взаємодопомоги «Оселя»

Спільнота «Оселя» вміє не тільки наполегливо працювати, але також весело відпочивати для того, щоб розслабитися, побути разом, набратися сили та, щоб було що згадати в майбутньому. Охочих активно відпочити з «Оселею» багато. Це волонтери, друзі організації. Кожного року організовуються виїзди на святкування свята Івана Купала. Також щоліта їздимо у високогір’я Карпат – селище Верховина. Разом з молоддю мешканці Спільноти, працівники та волонтери роблять сходження на Говерлу та Піп Іван, прибирають туристичні стежки, відвідують культурні пам’ятки Гуцульщини. Цього року відпочинок був також дуже цікавим. Відгукнувшись на пропозицію директора Туристичного оператора «Відвідай», а також давнього знайомого Ігоря Губіліта, Спільнота поїхала в одноденну подорож «Перлина Карпат». Допомогла з автобусом Туристична фірма «Калина».

Вирушили з Винник о 8 годині ранку. Разом нас було більше 40 осіб – це мешканці і працівники «Оселі», мешканці соціального гуртожитку, волонтери та друзі організації. Веселий екскурсовод Лесик розповідав цікаві історії сіл та містечок, через які прямував наш комфортабельний автобус. В перервах між розповідями звучала українська музика на всі смаки – від класичної «Червоної Рути» у виконанні ансамблю «Смерічка» і «Я піду в далекі гори», від Квітки Цісик до сучасного кумира підлітків Дзідзя. Усі підспівували, виконували танцювальні рухи, тішилися особливо діти. Навіть найменша екскурсантка Катя, яка має 2,5 років вперше заплакала аж на під’їзді до Львова, а під час всієї поїздки веселилася, подорожувала горами на рівні з дорослими.

Коли під час першої планованої подорожі почав падати дощ, Лесик вирішив їхати далі. Подумали: якщо буде далі лити, то хоч прокатаємося таким суперовим бусом – і то добре. Але на диво, під’їжджаючи до водоспаду Кам’янка, ми побачили перші ознаки покращення погоди. В Тустані своїм ентузіазмом ми розвіяли хмари вщент, а під час подорожі до наскельного монастиря в селі Розгірче, сонечко вже світило так яскраво, що усі встигли гарно обпалитися, скуштувати мінеральної водички з джерела, полазити по скелях. Багато цікавої інформації, позитивних емоцій везли ми додому. Коли під’їжджали до Винник, я дивилася на задоволених дітей і дорослих і думала собі, що життя завжди повне несподіванок і люди не перестають дивувати. В час, коли все продається і купується хтось комусь вирішив зробити приємний подарунок – відпочинок в Карпатах. Маленький обмін маленькими добрими справами, які роблять світ кращим і дякуючи, яким цей світ ще тримається.

Олеся Саноцька

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.444546248900945.98606.410033075685596&type=1